@lia1234 záleži odtoho v ktorom DPO si..ak si na začiatku ,tak sa stava že len v rannom sa zachytí hladina HCG,ale inak normalne byvaju aj poludnajšie testy pozitiv však kočky..@lilimoni
@dzanem áno dala,cítim sa super a som spokojn,ak to tento mesiac nedáme tak ja už neviem..tolko sexu cez podne dny už sotva bude..všetko načasovane jedine že by psichika zahrala svoje....
@lilimoni nemam graf ...len vcera som si zacala merat 😝