Ideme na to od Nového roka

malepivo
14. dec 2015

Sem vsetky baby ktore maju v plane buduci rok otehotniet. Povzbudzujme sa pomahajme si, tesme sa spolu. 🙂

laska07
10. feb 2016

@janka7177 dakujem no ja to mam uz druhy krat.Nevadi preliecim sa aj ked som z toho uz zufala.

luiana
10. feb 2016

@renimac @drobcek presne tak kazda by potom sledovala ☺

evicka547
10. feb 2016
Používateľ evicka547 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od evicka547.

ako sa dari??

datelinka31
10. feb 2016

@laska07 aspon ste prisli na problem a mozete ho riesit 🙂 horsie je podla mna ked par ma vysledky ok a aj tak sa roky nedari a lekari nevedia prist na pricinu.. Ber to ako pozitivum, ze aspon viete preco to neslo 🙂 coskoro sa uzdravis a vhupnete na to 🙂

laska07
10. feb 2016

@datelinka31 Dakujem potrebovala som pocut aj taketo pozdvohnutie.Ked mi oznamila ze ju opät mam zrutil sa mi svet.Je to tazke obe kolegine mam tehotne a jedna kamoska v piatok porodila.A ja som na tom takto...

laska07
10. feb 2016

@janka7177 dakujem dufam ze sa skoro uzdravime.

drobcek2510
11. feb 2016

čauky baby chcem sa spytat teraz sme nemali od pondelka cas sa snazit ideme az dnes nebudu uz bičiky 🙂 stare ? vdaka za rady 🙂 🙂 🙂

ajus969
11. feb 2016

@drobcek2510 urcite nie, budu oddychnute a rychle 🙂

drobcek2510
11. feb 2016

ajus969 dakujem moja dufam ze stihnu prist do ciela 🙂 🙂
ja som si myslela ze budu stare 🙂
BABY TAK MI DNES DRZTE PALCEKYYY 😀

lamadore
11. feb 2016

Odporúčam vyskúšať "prstíkovú metódu",vid.google.U nás bol úspech do 3 mesiacov.

ninkababika
11. feb 2016

Ahojte, pridavam sa ku vam😀 snazime sa od septembra. Uzivam si toto obdobie ocakavania ci to uz je alebo nie 😀 Niekedy ma stiahne totalne sialenstvo a zufalstvo preco stale nic !!!!!😩😩😩😩 Ale po menzese ma nastartuje nova sila a citim sa dobre. Tento mesiac som zacala s ovu testami ale stale tam mam dve ciarky uz sa v tom neviznam a nevladzem rozhodovat ktora znich je kedy silnejsia. Takze nemam ponatia kedy ovulujem. Takto som sa v septembri s dvoma kamoskami dohodla , ze ideme nato obe su tehotne tak dufam ze aj vam prinesiem stastie 😘

matilda72
11. feb 2016

@laska07 ahoj, to ma mrzí tak ti želám skoré uzdravenie 😀 😀 inak môžem sa opýtať mala si aj nejaké príznaky, že si chorá. lebo ja mávam dosť často prob. z moč. mechúrom a dosť často mávam BV tak začínam uvažovať či sa na to nedám otestovať aj ja.

jaruskatt
11. feb 2016

je tu tiež téma "V roku 2016 sa nám to podarí"

datelinka31
11. feb 2016

@laska07 no okolo nas porodili alebo su tehotni uplne vsetci.. Este aj manzelov sef ze: raz sme si nedavali pozor a sme tehotni :D proste vsetci, ale co narobime 🙂

dzubo
11. feb 2016

@datelinka31 hmmm....aj okolo mňa sa kamarátom zadarilo bez snaženia, ale tak, nevadí, aj nám sa hádam niekedy zadarí 😀

datelinka31
11. feb 2016

@dzubo a najlepsie je, ked ti to povie niekto, ze ani sme neplanovali, a tak sa nam to prihodilo, alebo na prvykrat sa zadarilo vrrrrr.. 🙂 a kamoska, ktora ani nie je vydata a planovali az po svadbe.. ale tak to proste chodi..

laska07
11. feb 2016

@matilda72 priznaky som nemala ziadne iba bezuspesne snazenie sa.Ani vytoky ani bolesti nic.Gyn.vravela ze je tym zamorena az 50% populacie.Daj si radsej preventivne spravit testy.

matilda72
11. feb 2016

@laska07 no ja som si vždy myslela, že na to testujú automaticky. moja svokra je gyn. sestrička a u nič to testujú bežne u každej ženy, možno na to testovali aj mna ale aj tak sa opýtam. my sme síce nemali problem otehotnieť len to že maličká bola chorá, tak som ostala v pomykove. ale tak skúsim sa popýtať ale aj začínam mať z toho strach. ale tak radšej teraz ako potom a ako dlho si čakala na výsledky???

elliottka
12. feb 2016

Teplota zatial ide dobre podla merani, tak som zvedava ci to vyjde, alebo nie. Som asi 6dpo. Je to napinave 🙂

sosicka
12. feb 2016

Ahojte baby, nechcete niektora kupit 2 balenia INOFOLIC-u? Kupeny pred tyzdnom, no prave dnes son zistila, ze sme tehotni 😊 stalo ma to 30 eur, no dam zlavu, kedze mne to uz nie je potrebne

renimac
12. feb 2016

@sosicka skus skupinu vitaminy, testy..., tam urcite budu mat zaujem 😉

laska07
12. feb 2016

@matilda72 cakala som asi nejaky tyzden.Bola som z toho strasne sklamana.Velmi tuzime po babätko,dufam ze sa nam to podari

matilda72
12. feb 2016

@laska07 tak to ťa chápem asi každá čo sme tu veľmi túžime po bábatku a ked nám do toho niečo vojde tak nie sme nadšené. pozri ja som tiež nie na tom až tak dobre. povedala som si, že mám tri mesiace aby som sa dala dokopy a mohli sme sa snažiť a už som vybrala dvoje ATB a neviem či by som zvládla tretia do dvoch mesiacov. aj ma zarazilo, ked som čítala, že tieto vírusu spôsobujú časté výtoky a zápaly moč. mechúra a ja som bola min tri krát do roka u dr. kvôli mechúru a nehovorím koľko krát doroka som liečila na nejaký zápal a aj počas tehu som brala dvoje vagin tablety a po potrate dalšie dvoje. a on my také testy vôbec nerobil. ale utešujem sa tým, že som občas brala také ATB ktoré môžu zabiť tieto vírusy tak možno ak som to aj mala tak hádam som to aj vyliečila 😀 😀 mysli na mňa aby to bolo všetko lebo idem k dr. len 25.2 a další týžden čakať v výsledky a potom dalšie dva mesiace juj juj ani si to nechcem predstaviť. držím ti palce nech ti rýchlo ujde a potom tfuj tfuj nech to vyjde na prvý krát, silno veľmi silno ti držím palce 😵 😉

alezbet
12. feb 2016
Používateľ alezbet je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od alezbet.

@laska07 snad sa vam to cim skor podari, drzim palce 😉

laska07
12. feb 2016

@matilda72 a kolko mas rokov?Ja 25 no uz sa niekedy citim aj na 35 takze najvyssi cas otehotniet.Dakujem drzim palce aj ja tebe.
@alezbet

laska07
12. feb 2016

@alezbet Dakujem pozeram ze ty mas uz doraz termin.Podarilo sa ci ste planovali?

matilda72
12. feb 2016

@laska07 no ja mám 28 a ťahá mi pomaly na 29 takže tridsiatka pred dverami. no boli veľké plány mať aspon tri detičky do 30 ale to asi už nestíham 😀 😀 budem radi aj za to jedno, len nech je zdravučké. tak čo by som ja dala za 25 😀 😀 neboj preliečiš a potom šup šup na to 😀

drobcek2510
13. feb 2016

ahojte ja mam 22 a nedari sa mi 3 roky ked som mala 17 nast musela som ist na potrat bo rodicia ma donutili a teraz sa nam nedari a lutujem ze som vtedy nebojovala o to dietatko ☹ ☹

butterfly333
13. feb 2016

@drobcek2510 ja som tiež v 17tich ostala tehu aj sme sa zosobašili no pred svadbou som potratila aleaj tak sme sa vzali,a potom nasledovali dalšie 3potraty to posledne v 22tt,teraz mám dve zdrave krasnedeti 16r a 10r no chceme dalšie no nedarí sa.No verím že sa to podarí moja treba verit a hlavne ak ste obaja v poriadku.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre