Inofolic - pomohol vám otehotnieť?

renusko09
13. jan 2019

Ahojte žienky 😀 chcela by som sa opýtať či niektorej z vás pomohol inofolic otehotnieť ak áno po kolkoch mesiacoch sa vám to podarilo.. Ďakujem za odpovede 😀😀

nelinka2009
26. nov 2020

@karin04 ahoj, brala som 2 krát denne 9 kvapiek, ale len jeden cyklus... Ako som zistila, že som trhu, tak som ich prestala brat, držím palce ;)

zofa_kapusta
11. jan 2021

@karin04 prepacte, nebola som tu dlhšie, až teraz som našla správu. Balenie stále mám (záruka do 04/21), je k dispozícii, keby mal niekto záujem 🙂

devilana
29. jan 2021

Zdravim. Mam na predaj uplne nove nepouzite balenie produktu Inofolic (60 sackov). Kupovane na pilulka.sk na zaciatku januara 2021. Dovod predaja je ze ked som to chcela zacat uzivat, zistila som ze som uz tehotna. Predtym som uzivala to 10 dnove balenie. Takze posuvam pre dalsiu kocku ktora tuzi po babatku. Povodna cena bola 34€ a posuniem to za 30€ aj s postovnym. V pripade BA viem aj osobny odber. Dakujem

veroni13
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sissilevente
3. mar 2021

@veroni13 Dobry den mam zaujem o inogolic ked ho este mate poslem vám vopred peniaze ale postovne mi poslete.

veroni13
4. mar 2021

@sissilevente ďakujem za záujem, už predané.

lienka6888
10. mar 2021

@sissilevente Dobrý deň, mam na predaj Inofolic. Zostalo mi 54 sacikov ak by ste mala záujem

masade
25. mar 2021

@lienka6888 dobrý večer máte prosím vás ešte ten inofolic? Ak áno poprosila by som cenu. Ďskujem pekne

cataela
5. apr 2021

@masade pekný deň želám ak by ste chceli a mali záujem tak mám tiež inofolic forte na predaj 53 sačkov 7 som z toho použila ale už to nepotrebujem keď že som už 🤰🏻 Rada to posuniem ďalej 🙂 cena je 27€ ja som ho kupovala za 38€🙂

rennka21
15. apr 2021

@nelinka2009 to máte nejaké zázračné kvapky 🙂 mám ich doma. Musím vyskúšať. Beriem inofolic asi mesiac ale zatiaľ nič :(

bale1rinka
3. máj 2021

za mňa...inofolic...zbytočne vyhodené peniaze do ľuftu...

ivika99
3. máj 2021

@rennka21 treba ho brať dlksie, ja som ho brala asi cca 3m

lucuass
5. feb 2024

@renusko09 ahoj , viem že stará tema ale otehotnela si nakoniec ?

bale1rinka
6. feb 2024

@lucuass podla mna inofolik=vyhodene peniaze...az po operacii sa zadarilo...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre