Inseminácia - skúsenosti?

26nika
28. mar 2019

Ahojte baby chcem sa spitat ci tu je daka baba ktora podstúpila Inseminaciu s mužom sa snažíme o bábätko 3roky bola som aj na laparoskopii na prefuk ale aj tak mi moja gynekologicka odporucila Inseminaciu chcem sa spitat ake mate s tym skusenosti ci sa vam podarilo za ako dlho a kolko ste platili Dakujem vam za odpoved 😉

katarina161
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
deean
20. jan 2020

@alexa1983 Ahoj, prosim ta ako ti vysetrili, ze tvoris protilatky proti spermiam? Robi sa to v CAR? Bud. tyzden ideme na prvu konzultaciou, mozno toto bude nas problem :P Cize potom IUI nema zmysel? Mam autoimunitne ochorenie...

jahodka1188
25. jan 2020

@deean ahoj robi sa z krvy alebo hlienu pocas ovulacie.

misik14
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petka125
16. mar 2021

@26nika možem vedieť ako ste dopadli? či bola inseminácia úspešná? ja som to dnes absolvovala... dakujem 🙂

flamingo123
14. apr 2021

@petka125 ahoj a ako dopadla tebe?

petka125
15. apr 2021

@flamingo123 žiaľ neúspešne...

petka125
15. apr 2021

@26nika ja som bola v BA v Gin Fiv a neúspešne, stalo to 150€ plus lieky k tomu - tie som si vyberala rovno na dve inseminacia a spolu vyšli cez 100€,
Nemusís sa ale báť nie je to vôbec bolestné.
A tie prefuky sú bolestivé? To ma možno čaká....

26nika
autor
15. apr 2021

@petka125 no ja sa nebojim ja uz to ma totiz za sebov🙈🙈 ale ja s uspenim oplodnenim s krvi mi bolo potvrdene tehu a stvrtok 22.4 idem k dr tak dufam ze vsetko bude ok este sa velmi neradujem je to este velmi cerstve a velmi skoro 😍😇 a tiez som bola v BA v gyn fiv tiez ma lieky vysli cca tolko ale kaslat na peniaze hlavne je to ze mozu pomoct a k tym prefukom no ako je to bolestne je to predsa len zakrok pod nakrozou ja som na to bola v Sliaci odporucam TOP pristup platila som za to 70€ ale nevadi prostredie super personal super ja si neviem vinachvalit drzim ti silno palce 😇😍

26nika
autor
15. apr 2021

@petka125 neboj nestracaj nadej hlavu hore viem ky je to pocit mi sme sa snazili 5rokov bez uspechu 😕 ale nakoniec to vyslo proste povec si ze teraz 2krat ked pojdes to bude uspesne 😍😍😇 drzim palce

petka125
16. apr 2021

@26nika jej tak super gratulujem, 🥰
No ja tiez co sa týka týchto veci peniaze neriešim ved za tie roky už išlo strasne veľa na nejaké lieky a somariny, ktoré vôbec nepomohli takže to beriem tak ze chceme tak to všetko platíme a hotovo 🙂
Držím palce aby bolo na kontrole všetko v poriadku -)

26nika
autor
16. apr 2021

@petka125 dakujem krasne urcite dam vediet ako sme na tom 😍😍😇

tinusicka
16. apr 2021

Ahojte, tiez sa pripájam, druha inseminacia na vysla. Boli sme v centre Helios Košice ❤️

26nika
autor
16. apr 2021

@tinusicka super gratulujem 😍😇

pamelaandersom
18. máj 2023

Ahojte čo si mislite na takyto spermiogram podla vas by sa podarila iui na takito spermiogram?alebo by som otehotnela prirodzene.?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre