IUI a pozitívny ovu test už pred pichnutím Ovitrelle

frida1990
16. júl 2021

Ahojte, dnes je piatok a ja mám takýto ovu test (vid foto). Podľa inštrukcií si mam zajtra tj v sobotu večer pichnúť ovitrelle a v pondelok IUI. Myslíte že folikul dovtedy vydrží? Mne zvyčajne praskne pri veľkosti 24-26mm a včera (tj vo štvrtok) som mala 17mm. Modlím sa nech do pondelka folikul vydrží, cez víkend sa IUI nerobí. Ďakujem za vaše názory

frida1990
autor
28. aug 2021

@dejna_ v tomto sa vôbec nevyznám veru, často krát je to tak že čo lekár to názor... a skúšate
zatiaľ prirodzene alebo ste skúšali už nejaké formy asistovanej reprodukcie?

dejna_
28. aug 2021

@frida1990 my len prirodzené ja jedno dieťa mám a dve dom potratila .. vždy som otehotnela na prvý krát ... uvidíme ako to bude v budúcnosti ...preto mám vseeetky možné vyšetrenia za sebou 🙈

frida1990
autor
29. aug 2021

@dejna_ chápem, prešla si si ťažkými vecami ako tak čítam 😐 a chválabožku že jedno dieťa už máš, držím veľmi palce nech už má čoskoro súrodenca a nech je všetko ok 🥰

dejna_
29. aug 2021

@frida1990 ďakujem pekne ja verím že si raz k nám cestu nájde 🙏❤️ aj tebe želám nech máš čoskoro bábätko ❤️

frida1990
autor
31. aug 2021

@dejna_ ďakujem ❤️❤️

jankomaruska
25. jún 2022

Ahojte baby je tu niegdo ja som veľmi zúfalá 3 krát sa to už nepodarilo a terás idem 4 krát už som nadne psychicky aj fyzicky mam strach zast to nevijde😪😪😪

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre