IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

tanitta
7. máj 2009

ahooj...
gabi... a nevadi ze sme este vobec neskusili ako prve zeleninu ako prikrm?.. mozem hned na kasu nabehnut teda ASPON V PODVECER.....to sa papa len lyzickou ta kasa ci aj do flasky sa moze dat??.. neupcha to dierky? 😕 ....
Taky...no med by sa nemal je to alergen to vies ina doba 😀...aj vankusami by sa nemalo obkladat.. ani na brusku spavat proste nic co bolo ked sme my bolo batolata 😉 a vravi sa potom o tzv medovych zuboch.. rychlo sa kazia...ani krupicova kasa ze sa nesmie atd..... 😕 asi koli lepkom alebo co.. boze ja ked vidim co v mojom okoli pchaju do takych mensich deticiek od naseho tak az panenky sa mi tocia 🙄 .........

takyna
7. máj 2009

Ahoj Tanit...nic sa nesmie a potom ako sme vlastne vyrastli my 😨 , netreba to prehanat s tymi modernymi knizkami, ved sama vies ako maly reaguje na co, a nieco hustejsie na noc kasu by som mu dala , uvidis zaberie to a budete spat celu noc 😉

takyna
7. máj 2009

ale samozrejme je to len vasa vec....ja male dietatko nemam 😎 , ale ak by som mala bola by to stara škola 😝 😔

tanitta
7. máj 2009

kuk album 😵

gabika24
7. máj 2009

tanittka - my sme začali zeleninkou a kašou - raz to,raz to... niektoré kaše sa dajú cez cumlík, iné nie... teraz máme takú na lyžičku... zeleninku papáme mixovanú - robím ja - rozmixujem tak, že sa cez cumlík dá (je to rýchlejšie) - no mäsko rozmixované so zemiakmi už len cez lyžičku a to máš vidieť tú srandu, hlavne, keď mi to komentujú (malí - že ham, ham, ham, ham.... a všetko okolo je ham... 😉 ). ale inteligentné deti máme - minule plakali - svokra s ich pýta,že čo im je a oni začali vykríkať, že ham.... 😀 😀 😀 (obaja) - im to vyšlo 😀 😀 😀 - tak sme sa tu uchechtávali na tom, že sme im skoro fakt zabudli dať...

takyna
7. máj 2009

JÉJ chrobáčik zlatý okatý , bože tie nádherné modré očia a ako sa usmieva, no nádherný 😀 cmuk, po mamine 😵

takyna
7. máj 2009

Gabika, ze prve slovo u vás je HAM, 😀 to je milé,....a niekto vravel...ze vraj to ma byt mama.... 😝 🙂 , nuz dnesny chlapi.....iba by to jedlo 😀

tanitta
7. máj 2009

u nas to bude havo 😅 ...dik takynecka 😉 ...este sme z 3/4blond netujeme teraz spolu ale uz ideme sa obliect .... cmuky pozdravujem zvysok osadky co nakukne 😵 ....

leni... hej stale davam len materske.... som na to zabudla.....

takyna
7. máj 2009

Pozdravujem aj ja, pes na mna kuku uz hodinu smutnyma ocama....no musim....... ☹ 🙂 pá

gabika24
7. máj 2009

taky, u nás to bolo mama - teda skôr také mam... 😀 😀 😀 a vedia aj baba - okrem toho svojho a gúúú a búúúú 😉

hava77
7. máj 2009

ahojte 🙂
pisala som do ketuliek ze mame problem s dudlom a teraz citam ze aj tanitkovci 😉
tanitka ja som skorej rozmyslala dat na ten cumel gumicku, tak ako byva na klaunovskom nose, co sme si ako deti robili s pinpongovej lopticky a takej tenkej gumicky 😀 ......
pozdravujem vsetky snazilky 🙂
tak sa majte ahojky 😎

lenka20
autor
8. máj 2009

ahojte koculky, sme sa strasne prepadli 😉 asi si vsetky uzivate slniecko 😵 😵 😵
citam, ze ste debatili o starych a novych praktikach... ja som za tie stare dobre casom overene, samozrejme ak je mimco zdrave... krupicna kasicka - na tu nedam dopustit, lepok nelepok, my sme na tom vyrastli aj moje babo na nej vyrastie ked to bude aktualne...a nik ma nepresvedci, ze je zla alebo nevhodna pre deticky...
teraz je velmi moderne kazde dva roky tvrdit nieco ine, ak si pamatate nie je to tak davno co vsade pisali a hovorili, ze mlieko nie... teraz zas zavadzaju mliecne desiate a propoguju mlieko vo velkom.. takze podla mna kazda mama nech sa zariadi len podla svojho vnutorneho pocitu a uvidite co bude drobcom chutit 😉
tak paaaa a pekny vikendik babulky, vezmite drobcov na slniecko 😵 😵 a my bez drobcov vezmeme svoje polovicky, ja som toho mojho dneska znicila - taku dlhu prechadzku sme dali, ze bol chuda uplne hotovy, no ja tiez samozrejme 😀 😝

gabika24
9. máj 2009

ahojte.
leni, s tým, čo je dobré a čo nie, máš pravdu. kamošku mám sestričku na novorodeneckom a ona hovorí to isté. ja som sa pri malej tiež zariadila podľa seba a to isté v podstate teraz... 😉
ináč, ja som bola z dlhej prechádzky zničená minulý týždeň - ale totál-brutál - svalovica, zimnica ako hrom... ale na druhý deň pohoda 😉
pekný víkendík babulky 😵

juja
9. máj 2009

Ahojte kukučky...dlhšie som sa Vá síce neozvala, ale myslím na Vás intenzívne a priebežne Vás čítam a kontrokujem ... 😉 😉
Ja som stále 2v1, ale už sa cítim ako slonica...nevládzem, fučím, kríže ma bolia..., ale tak to má byť však? ..veď už to máme za pár, tak to vydržíme 🙂 ...Inak nemám nič nové, chodím ešte sem tam do práce (viac pracujem už doma), medzitým kontola u svojho gyndoša a ešte aj u pôrodníka...zatiaľ krčok drží , aj keď už slabo...no uvidím čo mi povie pôrodník v stredu...pripravujem sa na sekciu.. 😝...a tak ...už som si aj tašku pobalila, tak môžem ísť nie? 😀 Tak aspoň toľko, aby ste vedeli, že ešte som "celá"... 😉

Všetky Vás kočenky srdečne pozdravujem a myslím na Vás ...držkajte sa ...nech sa Vám darí ... 😉 🙂

hava77
10. máj 2009

ahojte, tak jujka moc moc ti drzim palce, aby ti to odbre dopadlo a romanko bol zdravy velky chlpaisko 😉 ....
ved ked ides sekciou tak moze byt aj velikansky no nie? 😉
este raz drzim palciska vam obom 🙂

zuzla80
11. máj 2009

Ahojte 😵 😵
Jujíček ahooooj - ako rada ťa vidím, a že sem tam aj niečo napíšeš, pekné od teba 😉 A už viete kedy bude sekcia? Inak máš krásny termín pôrodu - mám vtedy narodky 😅 🙂 ale kto vie, či sa trafíš do tak krásneho dátumu 😀 Hlavne vám držím palce, nech ide všetko hladko, ako po masle a nech ťa malý veľmi netrápi. Dúfam, že nám oznámiš, kedy ti mám držať palce.

Pozdravujem vás babule, ja nejako nestíham, mám toho v práci až až 😠 Ale aspoň si vás prečítam 😉
Pekný dník 🙂

gabika24
11. máj 2009

ahojte.
jujka, som rada, že ste ok, neboj, máš už fučať 😀 😀 😀
my sme boli cez víkend s malou na výletíku, bolo super - užili sme si to. 😵 😵 😵
jednému drobcovi vyšli ďalšie dva zuby, moc toho nenaspal, ale dobehne to, aby maminka mohla dobehnúť iné veci, napr. modrého koníka 😀
zuzlik, tak pekne pracuj, aby si stíhala...
krásny slnečný dníček, všetky vás zdravím... 😵

takyna
11. máj 2009

Ahojky pozdravujem všetky 🙂

U nás sa predlzeny vikend tahal v štýle narodeninových osláv 😉 , dnes mi je nejako blbo ☹

Jujka tešíme sa na Romanka, držím palce nech je všetko v poriadku a potom šup sem fotečky 😵

takyna
12. máj 2009

Snažilky sa tak snažia, že nestíhajú ani písať........ 🙂 😉

lenka20
autor
12. máj 2009

ahojte hviezdy 😵 😵
jujka drzim palceky tebe aj drobcovi, nech vam ten porod rychlo ubehne 😉
takynka a coze coze, zeby si si pripisala dalsi rocik 😉 alebo niekto iny z rodinky 😉 no co, ved oslavit treba a poriadne 😉 kup si nejaky vyprostovak - samaritan zvykne pomoct 😉

takyna
12. máj 2009

Ahoj Lenka veru dalsi rocik 😉 , ale po tridsiatke to ide so zenou smerom do dola...cize 29... 😎 🙂

Lenka samaritan nepoznam ale kupim....dakujem za rady 😉

inak co mate nove????

zuzla80
12. máj 2009

No zdravím, zdravím - akosi nám tu viazne komunikácia 😔
Ja vás srdečne všetky pozdravujem a nejako mi v poslednej dobe chodí po rozume Pecka - dlho sa neozvala, dúfam, že je všetko v poriadku. Neviete niekto o nej niečo?

gabika24
12. máj 2009

ahojte. no nestíham zas - naši už odišli... 😅
pecka by aj mňa zaujímala, teda to, čo je s ňou, dúfam, že všetko ok...
pekný dníček, letím k malým 😝 - asi tušia, že som s nimi už sama 😉

pecka
12. máj 2009

ahojte koculky, tak som tu....ziva, zdrava, vsetko ok 🙂 🙂 🙂 len som sa nemohla ozvat skorej, lebo sme boli na par dni v TN u svokrovcov, takze som bola off , ale myslela som na vas 😵 😵 😵

Dnes som mala prvu oficialnu poradnu....tlak, vaha, moc..... uz prisli aj nejake vysledky z krvi, ktoru mi brali minuly tyzden, zatial je vsetko v poriadku...... akurat, ked ma vysetrovala, tak dokyna zistila, ze mam nejaky vytok, akokeby zaciatok mykozy, ale ja nic nepocitujem, ziadne svrbenie, palenie, dokonca ani vytok nepozorujem....vravela som jej, ze to moze byt z utrosu, ktory priebezne po cely den vyteka.....,ale aj napriek tomu mi predpisala nejake cipky, ani neviem co su zac..... vyrabali mi ich v lekarni...... Myslite, ze nebudu skor na skodu 😕 Tak trochu sa obavam.......

..... a dala som sa uz od pondelka vypisat, tak to som zvedava na "uprimne" reakcie mojich kolegov......

gabika24
12. máj 2009

pecka, konečne 😉 - normálne som už skoro stresovala, že čo je s tebou - či ti nejde pc alebo grckáš tak často, že sem nemôžeš prísť 😉
nemyslím, že ti čipky ublížia - teda myslím, že dokyna vie, čo robí. veď by ti ich nedala len tak... pamätám si, že mne doktor zistil výtok pomocou natretia na nejaké sklíčka a to sa mu zfarbilo či čo... ale viem, že som si vkladala aj tampóny niečím napustené (no asi som ti moc nepomohla, čo?)
tak si to uži domka a oddychuj veeeeeeeeeeeeeeľa - veď si to zaslúžiš. dobrú nôcku 😵

lenka20
autor
13. máj 2009

dobre ranko, no veru dobre ze si sa uz peculik ozvala, uz boli nervy ci ste OK, ked je vsetko v poriadku tak to je dobre 😉 no, pozri, ked si nie si ista tak brnkni krajkovi, povedz mu ake cipky ti to namiesavali a nech ti povie, ci su bezpecne, ale ja myslim, ze by ti dokina nedala nieco zle, ked ta pozna, vie, ze si tehulka a ze to nebolo lahke, no nie 😉 ale kludne konzultuj, na to ti lekari su, aby sme ich otravovali 😉
no gabika, to uz vidno, ze si s detickami sama, lebo sa z teba stala nocna sova zase 😉
zuzlik ahoj, uz si zacala stimulkovat 😕 ci este par dni cakas na mrsku 😵

zulka29
13. máj 2009

Ahojte kočenky 🙂
Pecka, mykózy sú oveľa nebezpečnejšie ako čípky, dokina určite vie čo robí, JA už som tiež brala čípky, nemala som výtok zvonku, ale ževraj vnútry áno.
Ja som bola včera prvý krát cvičiť pre tehulky a celkom to bolo v pohode, nič náročné, ale hlavne som sa trochu ponaťahovala 😎

zuzla80
13. máj 2009

Peculik no koooonečne - také šoky nám spôsobovať. No ešte, že ste len výletikovali u svokrovcov. A čo už ste oznámili radostnú správičku rodičom aj svokrovcom? Tiež si myslím, že dokina určite vie aké čípky tehule môžu a aké nie, určite by som sa nebála ich použiť 😉

Gabika pozdravujem deťúrence, všetky tri 😉
Lenik ešte nestimulujem, očakávam mršinu v najbližších dňoch, a potom by som rada whoopsla do stimulky. Dúfam, že už do poslednej.
Zuliček pozdravujem aj teba aj drobčeka 🙂
Tanittka sa nám tiež akosi dlho neozvala.
Taky ahojky

tanitta
13. máj 2009

ahojky...
Pecka... takto nas nechas ze ...de si??.. a ty sa zasivas v TN 😀 ...aj mna yb zaujmalo ci ste to uz oznamili 😉 .. ake boli reakcie a tak.. vies... no... baby zvedave 😉 .......
Zulka... to je dobre ze sa trosku precvicis.. ja som to nestihla..... 😔 ....tie potvori svrbave prejdu...len fakt treba na to nejake cipajzne 😉 ....
Gabi... a vy uz ste zubkovy a bezbolesti?...
Zuzla,Taky...Leni.. caute ... posledne dni som jak keby ma parny valec presiel.. oci jak angorak-vstavam s opuchutymi ocami co tak tuho spim a hlavu mam jak melonova sezona.... duracelky vybite... 😅.....maly uz nie je maly.. vyzaduje samu pozornost a ked sa len trosku mu nepovenujem uz spusti take jedovite place ze ...no....vie co na mamku plati krpec maly 😎....stat pred zrkadlom a akvarkom 3hodiny.... 😎 ...zaujmave je ze ked sme doma vsetci je ako anjel.... 😕...ale viete to si ja tak spokojne stazujem 😉...ved je to nase slniecko krasne 😵.....pa

takyna
13. máj 2009

Ahojte kočandy 🙂

Pecka sa našla to je super, Zulka nám začala cvičiť 🙂 tehulkovské cviky, Gabikovci majú zuby, Zuzla začne stimulku, Tanitka má malého zvedavca... 😉 , Lenka si začne užívať slnečné lúče 😉 ...no pekne sa nám to tu rozbieha...

a ja idem makať.......prajem príjemný dníček 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre