IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

gabika24
10. júl 2009

ahojte.
babulky, aj ja vás zanedbávam, no nejako nestíham - zavárala som marhule, varila džem, zavárala čerešne a pod. ale čítam pravidelne 😉 a držím palce všetkým, ktorým to treba 😀
pecka, to je fakt blbosť cítiť pohyby už v 13tt. Je fakt, že také žblnkotanie (alebo vrzgnutie v črevách) cítiť od toho 18tt, niekde píšu, že prvé pohyby 18-22tt - u prvorodičiek je to až okolo toho 20tt. tak sa neboj, potom zistíš, že si ich vlastne už cítila, len si nevedela, že je to ono 😀 😀 😀
pekný večer všetkým 🙂

lenka20
autor
12. júl 2009

ahojte zlaticka straaasne sme sa prepadli, ahoj zulinka a uzite si dovcu 😉 taku fajnu bruskatu 😉
zaujimalo by ma co ma nove takynka - taky, nebola si nahodou v brne??? si sa nejak stratila moja ci co...
pozdravujem vas vsetky a uzite si nedelny vecer 😵 😵

zuzla80
13. júl 2009

Ahooooojte baby - mám pre vás prekvapenie - kuk album

babulka123
13. júl 2009

zuzla.. ja sem nechodim casto, ale zato vas sledujem...

ani slova nevedia povedat ako ti GRATULUJEEEEM..

zuzla80
13. júl 2009

Ďakujem babulka - len dúfam, že tentokrát to bude s úspešným koncom 😉 Ďakujem 😵

gabika24
13. júl 2009

jééééééééééééééééééj, zuzla z celého srdiečka gratulujem.
ty si ale tajnostkárka, ale neva, hlavne, že je to takáto správička - aspoň si nám ušetrila nervy ... sa tu usmievam na počítač, ako keby mi rozumel 😀 😀 😀

zuzla80
13. júl 2009

Gabuliček ĎAKUJEEEEEEM 🤐 😵 - strašne sa teším, lebo verím, že to tentokrát už bude konečne to pravé orechové - straaaaaašne v to dúúúúúúfam 😀 😵

babulka123
13. júl 2009

zuzla.. uz ani nemysli na nic zle.. nebooj urcite to bude ok..

lauritka
13. júl 2009

zuzlik tfuj tfuj tfuj 😵

gabika24
13. júl 2009

zuzlik, teraz je to tutovka - kedy idete na sono?

kukulik30
13. júl 2009

zuzlik 😵 😵 😵 to je ozaj prekvapko!!!..som skoro odpadla pri nete, ked som zbdala tie testy...no konecne 😵 🤐 mam velku radost, drz sa, nech je vsetko v poriadku 😉

takyna
13. júl 2009

Zuzlík dúfam, že oprášime našu tému !tehulky po KET 😉

zuzla80
13. júl 2009

Babulka pozitívne myslenie - to je teraz to najdôležitejšie 😉

Gabči uvidím, čo mi odpovie Koudy - kedy mám ísť na utz - ale tak o týždeň asi, len to už asi nepôjdem do Brna, ale len k môjmu obvodnému dokimu.

Takynka oprašíme, oprašíme - len ty budeš tehuľka po ET 🙂

Kukulik ďakujem. Vidím, že som vás tu všetky príjemne šokovala, to som rada 🙂
Lauri 😵 🙂

pecka
13. júl 2009

😕 😕 😕 😕 😕 no zuzi, ja civim jak blazon, ja ze len nakuknem z prace, co nove, lebo nestihacky.....ale no toto, som v pozitivnom soku 😵 😵 😵 😵 strasne moc sa tesim a drzim silno silno silno palciska, nech sa chrustikom u teba dobre dari.... postarala si sa nam o paradne prekvapko 🙂 🙂 🙂 ....... a testiky su nadherne !!!!!!!!!

pecka
13. júl 2009

🙂 ....ostatne babulky ahojteeeeee 🙂 🙂 🙂

gabika24
13. júl 2009

Pecka, ahooooooooooooj... Ináč, Andrej bolo jedno z mien, nad ktorými sme uvažovali 😉 - krásne ti pribúdajú tt. už aj kopkáte? 😵

zuzla80
13. júl 2009

Peculik som rada, že som sa ti postarala o pozitívny šok 🙂 😀 Síce je to len ešte začiatok, ale verím, že to potiahnem tak pekne ďaleko a ešte ďalej ako ty a Zulka 🙂

pecka
13. júl 2009

boze Zuziatko, uz to musiiiiiiii vyjst !!!!! vsetky do radu vam to moc prajeme...ved vies 😉 😉 😉

uzivas aj anopyrin alebo heparinky???

ahoj gabi......mali sme najprv mateja a potom sa nam zacal pacit andrej...tak neviem, co este vymyslime, ale andrejko. zda sa byt definitivny 🙂 🙂 A to kopkanie.....no este nekopeme, akurat dnes sa mi zazdalo cosi take bublave, ale neviem ci to bolo "TO" 🙂

zuzla80
13. júl 2009

Peculik beriem aj anopyrin aj heparinky. Práve som volala na hematológiu, tak mám prísť v piatok na kontrolu - zrejme na krv a uvidí sa ako ďalej. Č
Ja si pamätám na tinuchu ako opisovala kopkanie ako také bublinky, tak možno to je TO 🙂

gabika24
13. júl 2009

bublinky sú presne to, čo máš cítiť 😵 😵 😵

hava77
13. júl 2009

ahojte, teda zuzli take krasne dialnice tu uz davno neboli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! super sa tesim 😵 😵 😵
si ty teda riaden partizan 😎 ......a prezradis aspon kolko mas u seba babuliek? 😎
mooooooc drzim palce na 40tt tutovku 😉 😀

pecka ja som prve pohyby citila tak ako bublinky v brusku a myslela som si ze ma riadne prezenie na wc 😎
najsilnejsie to bolo vzdy rano 😉

taky a ty ako? ci ides tiez partizancit 😎

zuzla80
13. júl 2009

Ahoj Havi - že partizán 😀 😀
No jasné, že prezradím počet vkladaných - rozmrazovali 3, z toho jeden sa už nerozmrazil, takže na vklad boli 2 krásne jednotkové exp. blastocysty a podľa výšky hcg (260) na 12deň predpokladám, že sa uchytil asi jeden aj keď nebola by som proti, kebyže dve, ale nesmierne budem vďačná aj za jedno krásne, zdravé babätko 😉

gabika24
13. júl 2009

zuzlik, vieš, že ja som mala hraničné hcg - 13.deň a napriek tomu nám dnes lozia po obývačke ( a všade, kde sa dostanú) dvaja miláčikovia... 😉 no veď uvidíme. 🙂

zuzla80
13. júl 2009

Gabči veď ja si to pamätám ako si to sem písala - no necháme sa prekvapiť. Musím sa objednať na utz a uvidí sa 😉 Detektív oriešok to rozlúskne 🙂
Inak musím ti Gabika povedať, že som pozerala fotečky - vieš tie a ste nesmierne zlatá rodina a hlaavne z teba vyžaruje taká dobrota, taká srdečnosť, že som ti to musela napísať. Musíš byť úžasná mamina 😵

gabika24
13. júl 2009

zuzlik, dík 😉 - občas mám síce toho dosť, ale ani za svet by som nemenila - som šťastná a užívam si to 😀

rosienka
13. júl 2009

zuzli kraaaasa, velmi velmi gratulujem a tesim sa s tebou!!! 🙂 😀 😵 Vyborne to tu pokracuje, ja ta snad budem zajtra nasledovat...este stale veriiim

gabi - fakt hranicne na 13.den po ET a z toho dvojicky? no sranda!

gabika24
13. júl 2009

rosienka, presne tak... dokonca sa ma pred sonom spýtali, či som už bola aj na kontrolnú krv (ešte, že mi to vtedy nepovedali do telefónu, lebo by som ináč stresovala), potom mi doktorka povedala, že nech sa neplaším, to len keby nebolo ešte nič vidno, lebo to hcg bolo na hranici... potom ma kukla a vyškerená od ucha k uchu mi oznámila, že na krv nemusím, lebo dutinka tam je 😵 . no a keď som zliezla, tak som zahlásila, že či fakt len jedno, že škoda, lebo malá pýtala dvojičky 😀 - ale že sme vďační... - zasmiali sa obe, kukli znova na hodnotu a povedali, že môžeme byť radi, že jedno, pri tomto hcg...- že je to ledva na jedno, nie na dve... tak som sa zasmiala, že nie som tabuľkový typ, doktorka sa smiala tiež, že keď pýta malá dvojičky nech vyjdem znova, pozrie ešte raz pre istotu... tá druhá kukla znovu na hodnotu, pokrútila hlavou, že ťažko, ale že nech pozrieme... tak dokyna pozrela a veľký smiech - že fakt sú dutinky dve, len boli za sebou, tak si to nevšimla. tak sa ich snažila zachytiť tak, aby boli naraz na fotke, že či fakt a podarilo sa... smiali sme sa na tom, no podľa tej hodnoty fakt divné... Ale ja som naozaj netabuľkový typ 😵 😵 😵
držím palce na zajtra, daj potom vedieť 😵

rosienka
15. júl 2009

gabi - no to je krasa, to si ani neviem tolke stastie predstavit. momentalne som zas na dne a uz pomaly neviem co a ci to ma vyznam a ci sa mi to niekedy podari a moje telo otehotnie---nevyslo nam ani to 4.IUI a dalsie nam neodporucaju, ale znovu na IVF. Ja uz neviem, ci mam na to sil, som strasne nestastna a zufala a stale mi je do placu. Este tie strasne stresy okolo a same negativne spravy... toto fakt nie je moj cas, dufam, ze sa uz konecne skonci. Dietatko si velmi prajem a urcite pôjdeme dalej, aj znovu do IVF, ale neviem ako to mam najlepsie urobit, aby som bola v pohode ☹ ☹ 😢

katy2
15. júl 2009

ahojte vsetky 🙂
zuzlik, zo srdca gratulujem 😵 😵 😵 😵 a drzim palce aj nadalej 🙂
tehulkam krasne pribudaju tt 😵 😵 😵 drzte sa.... 😉

marione74
15. júl 2009

rosienka, nepoddavaj sa, bohuzial musime cakat na babenko dlhsie ako hocikto iny, ale urcite to vyjde.
daj si pauzicku a potom hor sa znova do toho.. my sme tiez museli prezit 3 neuspesne iui a az 3 ivf sa podarilo, bolo to 6 rokov ale stalo to zato, hlavu hore, vyjde to, uvidis 😉

zuzlik blahozelam, zvlast sa tesim, ked vidim ako aj babulky co su v mrazaciku mozu byt zivota schopne, pekne sa chytia a su z nich napokon krasne zdrave deticky, drzte sa 😉

Peci, pohyby tu budu uz coskoro, ja som zacala citit koncom 19 tt, cize este to je iba par dni... teda aspon si myslim ze to nie su creva, je to taky iny pocit, akoby Ta hryzkala akvariova rybka v brusku 😉
Skus uplne tichucko lezat, moj mimik sa ozyva hlavne vecer a niekedy ho viac citim, ked mam plnsi mocovy mechur, asi ma vtedy menej miesta
😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre