IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

maahuliena
24. júl 2009

zulik .. toto čo ma byť ☹ 😔 je mi to luto, že to takto skončilo 😔 😔 ale netreba sa vzdávať... lebo potom tie najkrajšie okamihy ked prídu... vtedy zabudneme na tie roky utrpenia 😔 😉 určite sa dočkáme všetky dlhoročné snažilky 😵 😵

zuzla80
24. júl 2009

Zajulko - asi to tak malo byť, čo narobíme - tentokrát som s tým akosi viac zmierená - i keď som veeeľmi verila, že to tentokrát dobre dopadne. Ale to krvácanie ma pripravilo na to najhoršie a včera sa to už len potvrdilo. Ale Zajko vieš, že sa dočkáme, proste to niekde vo vnútri cítim, len keby to niekedy nebolo také ťažké na psychiku 😔

Mahulik verím, že príde rad aj na nás dlhodobky - veď väčšia časť už je mamičkami a tehuľkami, tak snáď sa raz zaradíme do mamičkovskej "triedy" tiež.

lauritka
24. júl 2009

zuzla, ze dlhodobky 😅 to je super slovo.

zajacik...
24. júl 2009

Zuzlik ja uz sa tesim ako raz budeme spolu kocikovat po Hlavnej 😵 😵 😵 Aj Lauritka aj kto sa este prida 😵 😵 😵 Posielam ti cmuk na dusicku, nech to rychlo preboli 🙂

lauritka
24. júl 2009

🙂 zajacik, hadam sa toho dockame do dochodku... 😵

zajacik...
24. júl 2009

Lauri v dochodku uz budeme kocikovat vnucence 😀 😀 😀 Ja tipujem ze do dvoch rokov davame stretavku s kocikmi na Hlavnej, co ty na to? 😵

zuzla80
24. júl 2009

Zajko ja súhlasím 😵

Lauri - to dlhodobky - to Mahu, nie ja 😅

lauritka
24. júl 2009

ok :P zajko. uz pomaly mozme zakladat tenu DLHODOBKY, ALEBO SNAZILKOVSKY INVENTAR 😀

zajacik...
24. júl 2009

Lauri zaloz, pridam sa 🙂 Alebo ta pozyvam na babatko.sk, tak sme v teme Dlhodobe sympaticke snazilky 😵 snazilka si, aj dlhodoba, aj sympaticka 😵

tinucha
24. júl 2009

Katy ahoooj. Mrkla som na Haničku. 😉 Fakt je krásnučká. 😉 🙂

lauritka
24. júl 2009

ale co ?? mate taku temu ?? som nevidela. tak nebudem zakladat potom . 🙂

kuspitka
24. júl 2009

ahojte.ako sa mate??zuzla je mit o velmi luto co sa ti stalo...

lenka20
autor
24. júl 2009

aj ja sa pridam k dlhodobkam 😉 ale len do januara, potom uz prejdem k tehulkam 😉 baby myslim, ze uz sa neoplati zakladat novu temu, lebo do konca roka budete vsetky tehule, to si potom radsej zalozime tehu temicku 😉 😝 😵 😵

lauritka
24. júl 2009

dobre lenka, zalozime nejaku temicku, konecne po rokoch tehotne 😉

zajacik...
24. júl 2009

Lauri hej, mame taku temu, tak kludne prid 🙂
Kuspitka ty uz si v 20tt???? Ved len teraz si oznamila ze si tehulka, no to teda leti.... 😵

maahuliena
24. júl 2009

tak, radšej v tejto teme ešte dobojujeme.. 😅 a potom už budeme v novej temičke 😵 😵 aj ja som za 🙂 😵

kuspitka
24. júl 2009

zajacik hej uz sme tesime sa ,ze tak pekne rastieme a vsetko je dobre ...
citam,ze chcete zalozit novu temu

zuzla80
24. júl 2009

Kuspi zakladáme, ale už len tehuľkovskú - zatiaľ bola táto témička úspešná, tak to v nej statočne všetky dobojujeme 🙂 Veru ti to krásne letí, nech ste zdravučký 😉 A už máte aj nejaké mená vybraté?

kuspitka
24. júl 2009

zuzla este ani velmi nie len tak sme uvazovali ake by sme dali.chceme najskor vediet co to bude a potom uvidime.
a ty co ako sa mas??

hava77
24. júl 2009

zuzli fakt ma mrzi ako to dopadlo 😔 ....dufala som ze tontokrat to uz je tutovka a ze vam to vyjde 😔
nejak uz ani slova nestacia vypovedat ako mi je to luto......
obdivujem ta ze sa nevzdavas a stale mas silu ist dalej.....verim ze raz Pan Boh da aj vam drobceka/kov 🙂 /, ktorych si po tolkom trapeni zasluzite

hava77
24. júl 2009

zabudla som sa aj pozdravit AHOJTE 🙂
kuspitka to si uz v polke, ten cas tedda leti......drzim palce 😉 napis ked budete vediet co cakate
😎

pecka
24. júl 2009

Zuzlik, ahoj 😔 😔 viem, ze ti tieto slovka nepomozu, ale naozaj ma to mrzi.....ja som rano nakukla, lebo som bola strasne zvedava, ale nedalo sa mi odpisat..... velmi so verila ze teraz je ten spravny cas pre teba....... budem ti moc drza palce do dalsieho pokusu, ved uz konecne to musi vyjst............

My ideme zajtra na dofcu, sice budeme len tot v trenc. tepliciach, ale aspon vypadneme z domu..... a je tam velmi pekne. Takze az o tyzden si vas precitam....dufam, ze temicka nezapadne zatial prachom 😉
..tak papa majte sa krasne, idem balit 🙂 🙂

gabika24
24. júl 2009

zuzlik, ja už nemám ani slov ☹ , ale stále verím, že budete rodičmi. si silné žieňa, aj keď to je to určite ťažké, ale dočkáte sa... a už by ste konečne mohli otehotnieť a potom aj porodiť zdravučké bábätká, lebo takto sa tu všetky z "našej partie" budeme motať v snažilkách, lebo ani nám maminám sa od vás nechce do maminkovských tém (alebo nie úplne), takže zjavne to tak vyzerá, že všetky za jednu, jedna za všetky 😀 😀 😀
moc na vás myslím 😵

pipka
24. júl 2009

pecka kraasny ste vybrali 😉 cakat este jedno babo, tak aj ja taky sceeeeem 😅 😀

zuzlik, my sme cakali dve babatka az do 14tt, az potom to jedno babo vzdalo a to som uz nekrvacala vobec 😒 , ked som krvacala tak strasne, co sme tiez poli na silvestra skoro o polnoci na pohotovosti, to tiez zo mna kusy sli, ale to ma kukli ultrazvukom a povedal, ze je vsetko v poriadku, babatkam obidvom bili srdiecka uz a to som bola 6tt, dal mi tiez injekciu na zastavenie krvacania a musela som len lezat a nohy hore...ale nastastie doma, nemusela som zostat v nemocke...si doteraz pamatam ako som silvestrovala..jak madam...a drahy skakal 😅 😵

ale sak sa oplatilo 😉 tak drzim siiilno palce, nech je vsjo ok 😉

o mirici vobec neviem, sa neozvala ani v dvojkovej teme uz straaasne dlho ☹ 😨
som v kontakte s dracikom, so zulkou, obcas na skype s mirush, ta bola nedavno aj u nas na navsteve a s dudu, ak si ju pamatate..obcas sem chodila 😉 dudu je tiez tehulka, na ani neviem kolky krat sa im konecne podarilo otehu a uz je 11tt, ale na rizikovom tiez, lebo stale krvacala, ale babatko rastie, srdcko bije, tak ona poctivo lezka 😵

pipka
24. júl 2009

maahu ajoooj, teba som skoro zabudla spomenut 😀 plepaaac 😎

juuuj, zuzlik, az teraz citam do konca 😔 boooze, precooooo ☹
drzim palciska, nech ten dalsi pokus je uz urcite uspesny 😵

katy, vidim ze nasa hanula ma menovkynu, je naaadherna 😵

havka a adamko aky rozkosny 🙂
kuspit, drzim palce, nech mate ten najkrajsi darcek pod stromcekom 😵

mirusch
24. júl 2009

Ahojte, som vas zase kukla a uz aj viem preco, lebo ma Pipka spominala 😀 Vraj nedavno na navsteve.....v marci... 😕 straaaaaaasne rychlo to leti. Stale si pamatam toho taxikara, co mi hovoril, ked ma viezol od vas, ze ked sa rozhodnem rozviest, tak na neho mam mysliet 😀 😝 A nevedel to prezit, ze mam zahranicneho chlapa a nie slovaka.

Necitala som vas velmi dozadu dnes, ale ako som pochopila, Zuzle to zase nevyslo 😔 Do kelu, mrzi ma to, uz som sa tesila, ze to vyslo. Ale teda do dalsieho boja, ste tu neuveritelne bojovnicky. Ja som to vzdala uz pred rokom. 😔

Myslim na vas casto babule moje a chodim kontrolovat, akurat posledne 2 tyzdne som nie.

pipka
24. júl 2009

mirush...sak nedavno 😀 davno by bolo minuly rok 😝 😀

a kedy zase doficis? Onedlho? v decembri? 😕 😀

lenka20
autor
25. júl 2009

dobre ranko zlaticka - miruska ahoj, davno som ta tu nevidela..
babule videli ste nove fotose jujkinho zlatusika romanka? kraaaasne babatko, hotovy chlapcek do reklamy 😵 😵 tie umelinkove deticky su fakt nadherne 😵 😵 😵
peci - krasnu dovcu, no s bruskom ti musia stacit aj trenc.teplice, ale ved tam je tiez pekne 😉
zuzlicek uz vies ake bolo hcg? kleslo to?
inak pekny vikendik vsetkym...

maahuliena
25. júl 2009

ahojte babulky 😵
mirusch, pipi no vás som dlho nevideeela 🙂 😅 😉 ...
ale pozerám že Hanulka rastie do krásy, škeridlo malé 😀 😵 ona sa tušim stale len usmieva
😀 😅
miri idete niekde zase na daleké cesty teraz v najbližšom období?? 😉 😎

pozdravuj všetky, teraz v poslednom období trošku pracovne a sama bez mm, ale nejak to zvládneme 😎 a potom si to vynahradíme v auguste 😵 dovolenka asi nikde nehrozí..skôr budeme zase na cestách 😀 😝 sa neviem dočkať 😎 len nebudeme chodiť na dlho (skôr 2-3dnové výlety)...lebo mna čaka zase stimulka 🤐 😔 😵

maahuliena
25. júl 2009

a ešte krásny víkendík želám 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre