Je podľa vás môj ovulačný test pozitívny?
Ja ked som si robila ovulacny test druha ciarka bola slaba, skusili sme vari 3 dni po sebe a otehotnela som..myslim ze kludne uz tento moze byt pozitivny
Ďakujem za odpovede. Ono, toto je prvý test, ktorý ako tak vyzerá pozitívne a to som si tých testov robila už veľa. Minulý mesiac nič a teraz až na 20.deň.
@belllinka
@klarissa25 dievcata, dnes je test uz slabsi. Myslite,ze to mohla byt ovulacia?



@lubik2005 anooooo