Je podľa vášho názoru tento test pozitívny?
Ja som s tým bola u gynekológa povedal že môže byt že som mala samovoľný potrat pri menzese 😔 že ani o tom neviem a odporučil mi FEMIBION 1 tak to ,,žerem “ 😃 a uvidíme no
Ahojte,dnesna navsteva gynekologa ukazala na sone gestacny vak...chcem sa s Vami podelit o svoju radost po dvoch rokoch snazenia sa
@padone mala som aj duphaston od zaciatku..no priroda je silne selektivna....zivot ide dalej. Len som z tohk zdepkovana
@noemikatka takze predsa tie testy boli pozit co vselijako vyzerali? Hmm.. ja som mala mega kolajnice a bum....
@noemikatka
@miskanathan je mi to veľmi ľúto :( ja som tiež spontánne potratila minulú sobotu. PánBožko vie, čo robí ... tiež som bola v 5-6tt
@sofiadi je mi to luto...nemyslis vazne...vsetky tri sme sa tu vytesovali.....ale mas pravdu ten hore vie aky ma plan s nami
Baby asi by sme sa mali prestať tak kontrolovať a veľmi sa na to zameriavať 😊 bude dobre. Treba na to čas.



@padone drzim palceky