Je šanca otehotnieť?

annaparadi
2. aug 2022

Je šanca otehotnieť ?
Keď mám ovulácie vysoká tehotenská šanca

jaskolka
2. aug 2022

Áno, mat ovulaciu je dôležitý bod potrebný na otehotnenie. A je tam veľká šanca. Ale nie je to zaručene, že dôjde k oplodneniu

stellarstar
2. aug 2022

@annaparadi áno?? Ved počas ovu sa uvoľňuje vajíčko kt čaká potom na oplodnenie??

sunshine_18
2. aug 2022

@annaparadi mám taky pocit, že sa riadis podľa apky v mobile.. Poviem ti len toľko, že také jednoduché otehotnenie nieje + vobec to nemusí sedieť s tvojim cyklom (môže) .. Ovulácia je základ pre otehotnenie a môžeš ju mat v hociktorej časti cyklu nie ako ukazuje aplikácia

l_u_c_k_a111
3. aug 2022

@annaparadi pokial sa riadiš kalendarikom v appke tak možem povedať že na mna osobne to nesedelo mala som ovulaciu skor ako by som mala mať štandardne podla appiek 🙂 zistila som to tak že ked sme si povedali že skusime tak som si mesiac pred tym robila testy a viacej sa sledovala a na dalši mesiac sme skusili a bum :D hned na prvu šupu 🙂

erikaqwe
5. sep 2023

Chcela som sa opýtať s mojim prijateľom mame rok styk bez akej kolvek ochráni nikdy predtym sme ani ochránu nepoužívali a mame spolu styk všelijako počas ovulácie počas normlanich dňoch a niekedy aj počas menštruácie a známky o tehotenstvo nigde ako nato ? Bez gynekológa ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre