Je šanca pri druhom partnerovi na vyššiu šancu na otehotnenie?

14. apr 2021

Je šanca pri druhom partnerovi na vyššiu šancu na otehotnenie? Ze pred par mesiacmi som mala partnera s ktorým sme mali nechránený styk a neotehitnela som a teraz mam druhého... Zažili ste to niektorá? Ze pri druhom ste otehotneli hneď a pri prvom sa nedarilo?

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luckalukas_1
14. apr 2021

mozes striedat partnerov ako ponozky, ked moze byt chyba v tebe

petamich
14. apr 2021

jasne, ved to je uplne normalna vec 🙂 muzi maju kvalitu ejakulatu roznu nie je to nejaka standardna norma per kus, rovnako ako partnerska kompatibilita je ina s kazdym partnerom ale ako pisu baby, ak napr. je nejaky problem u partnerky, tak ani 20 partnerov nepomoze

autor
14. apr 2021

@luckalukas_1 nestriedam lenže bývalý partner sa so mnou rozišiel kvôli tomu ze sme nevedeli počať

autor
14. apr 2021

@luckalukas_1 a ja som vraj úplne v poriadku

luckalukas_1
14. apr 2021

ked mas urobene vsetky potrebne vysetrenia, ktore suvisia s plodnostou a mas vsetko v poriadku, tak mohol byt chyba kludne tvoj partner, aj u nas je chyba v manzelovi, ale niekedy sa proste len nedari a trva to dlhsie 🤷 osobne poznam par, ktorym sa zadarilo az po neskutocnych 10 rokov a pritom boli obaja vysetrení a uplne ok.. no poznam aj taku, co otehotnela v 15 na diskoteke, mozno ani nevie skym 😃 je to velmi individualne

sofiella
14. apr 2021

Ja mam za sebou 9rocne manzelstvo- bezdetné. S druhym mužom som otehotnela na prvý pokus. Takže urcite niekedy nemusi byt chyba ani v jednom z vás, ale spolu to proste nejde

sonetta
14. apr 2021

Môže aj nemusí. S exom sme čakali na malú 3r.s terajším partnerom som otehotnela do pol roka po vysadení antikoncepcie a ani neviem ako. 🤣Jasne ze viem, ale mimo vyratanych plodných dní.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
14. apr 2021

@bambulienka25 mame všetky vyšetrenia za sebou... Nakoľko sme sa snažili 3roky

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
14. apr 2021
autor
14. apr 2021

A teraz mam duchov na teste.. A to sme si dávali pozor

tenerifka
14. apr 2021

byvaly partner si dal urobit spermiogram?

ckatka
14. apr 2021

Niektoré veci nevysvetlis. My sme otehotneli po skoro 15 rokoch. A tiež nám "nič nebolo"

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre