Je šanca, že už nepotratím?

koralx
30. nov 2023

Potrebujem rádu,14 októbra som potratila a 15 novembra som dostala menštruáciu a teraz cez plodné dni sme sa snažili zase je možnosť že by som už nemusela potratit?

vanilkovazmrzka
30. nov 2023

Prva otazka je ci by si uz mohla otehotniet….

majamat
30. nov 2023

vzdy je sanca, pokial nemas nejaky problem, coi ti brani donosit tehu.

ved vela zien to ma za sebou, dokonca sa mi zda, ze vacsia polovica, uz si nepamatam presne %, ale niekde som videla pomerne vysoke %.
v mojom okolo poznam mnohe zeny, co maju az sebou potrat a okrem toho aj 3 zdrave deti.

jaga18
30. nov 2023

Keďže neuvadzas dôvod potratu, zrejme ho ani nevieš. Tak isto nikto tu ho nepozná a netuší, či sa to zopakuje a či nie. Ja som 3 roky dozadu potratila v cca 10tt, na kyrete som bola v 12tt. Hneď po prvej ms som bola na kontrole a dr povedala, že všetko je v poriadku a môžeme sa začať ihneď snažiť o ďalšie. Otehotnela som hneď po prvom cykle a porodila zdravé dieťa. Môže to byť aj u teba tak, ale aj nemusí...

domka222
30. nov 2023

Môžeš a nemusíš

koralx
autor
30. nov 2023

@jaga18 Neviem dôvod prečo som potratila mala som 5tt,snáď to bude aj môj prípad keď budem tehotná ❤️

naatty10
30. nov 2023

Ahoj ja tehotná //-2/23 v 4/23 v 12 týždni potrat následne v 8/23 opäť // a potrat 10/23 … takze viem asi čo ti ide hlavou ja som si myslela že bude všetko Ok super no s nič z toho mame za sebou vyšetrenia všetko možné včera nám prišli posledné výsledky z genetiky všetko Ok od kyretu mam akurát 2x M cez plodne dni skúsime znova ! Držím palce

mima172
30. nov 2023

@koralx Na toto ti nikto neodpovie. Ja som 2x potratila, potom zdravá dcéra a po nej opäť potrat. V 5tt je to tzv skorý potrat, ten je často naozaj "len náhodou", čiže za ním nemusí byť žiadny zdravotný problém.

koralx
autor
30. nov 2023

@naatty10 Ďakujem♥️je mi to ľúto držím palce ♥️♥️

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre