Je tento ovulačný test pozitívny?

lean99
15. aug 2021

Je podľa vás tento ovulacny test pozitívny?

veronikaszabova
15. aug 2021

@lean99 nie

luci_ba
15. aug 2021

@lean99 nie. Testovacia čiarka (ta bližšie k "max) musí byť rovnaká alebo silnejsia ako kontrolná. Testuj ďalej ✊

surama
15. aug 2021

@lean99 Podla navodu musi byt druha ciarka rovnako silna alebo silnejsia. Podla mojich skusenosti nemusi. Som v 9tom mesiaci 😁 Ja som si robila ovulacne testy 3 dni po sebe a videla som, ze ciarka silnie a ked bola taka ako tvoja, tak uz sme isli na vec 😁 Podla mna testuj dalej ale zaroven aj sup sup na vec 😀

luci_ba
15. aug 2021

@surama no to je pravda, niektoré zeny nikdy nemajú úplne silnu čiarku 😅😅

sisabe
15. aug 2021

@lean99 no ja som ani raz nemala takú silnú čiarku a bola po oba krát som bola tehu .

surama
15. aug 2021

@luci_ba Mozno by aj moja bola este silnejsia, ale my sme sa uz pustili do práce a potom tusim na druhy den uz bola slabsia, takze u mna takto. A aj som sa riadila hlienom a prave vtedy som ho mala 😀

luci_ba
15. aug 2021

@surama tak treba, počúvat svoje vlastné telo, niekedy lepšie ako ocikavat palicky a potom časovat keksik 😊😉

ysseba
15. aug 2021

@luci_ba A niekedy je lepšie "ocikávať paličky" ako volať sex keksíkom 😅

luci_ba
15. aug 2021

@ysseba ved komu ako lepšie 🤣

surama
15. aug 2021

@luci_ba Prosim??? Ved sa nam dieta podarilo na prvu supu, tak nechapem tvoj komentar...

luci_ba
15. aug 2021

@surama ved to je v poriadku, to je skvelé ked na prvý krát 😊 ja som len napísala ze aj vlastným telom sa treba riadit nie len na ovu testy sa spoliehať

surama
15. aug 2021

@luci_ba 😂😂 Takze my s manzelom chceme dieta, podari sa nam na prvy pokus a ty mi ides hovorit, ze sme to urobili zle..rozumiem tomu spravne? 😂😂 Preco sa zapajas do diskusie ohladom ovulacnych testov, ked zastavas nazor, ze radsej treba pocuvat svoje telo...To sa nejak vylucuje?

luci_ba
16. aug 2021

@surama vôbec si nepochopila čo píšem 🙃

janetinka27
16. aug 2021

@surama no vsak ti iba povedala (podla mna), ze zeny by mali pocuvat svoje telo a vtedy nepotrebuju na zistovanie ovulacie testovacie pruzky. ty si sama odpozorovala plodny hlien, takze si pocuvala vlastne telo a pruzky ti to len potvrdili - ale v skutocnosti neboli potrebne, lebo si to vedela aj sama.

surama
17. aug 2021

@janetinka27 Sme v diskusii o ovulacnych testoch, takze riesit potrebnost/nepotrebnost ich pouzitia je asi trochu zbytocna.

A ci ja som potrebovala pouzit aj testy, tak to viem najlepsie ja. Asi by som ich len tak pre srandu kralikov nekupovala. Diskusia nie je o mne, takze tu nebudem riesim moj cyklus. Treba radit autorke, nie mne.

janetinka27
17. aug 2021

@surama nikto to zle nemyslel, ani ta nechcel riesit, zivot ide dalej, uz som aj zabudla na tuto diskusiu 🙂

zuzanockamt
17. aug 2021

Áno, u mňa by som ho považovala za pozitívny

surama
17. aug 2021

@janetinka27 Mne tu vybehlo upozornenie, preto reagujem. Zvyknem sa zapajat do diskusii ohladom ovulacnych testov, pretoze mi je luto, ked niekto radi babam, ktore su uz velakrat zufale a radi im, aby este cakali a ze test nie je pozitivny, a pritom ja mam uplne inu skusenost (aj vela inych bab tu na MK) a realne tie baby uz mohli byt tehotne a tesit sa. Vela z nich sa fakt necha prehovorit, ze maju cakat a potom im ostanu len oci pre plac. Velakrat je to len o netrafeni ovulacie a mna to dost mrzi potom, ak niekto len kvoli tomu nevie otehotniet.

zuzanockamt
17. aug 2021

@surama presne tak, tiež mám takú skúsenosť

janetinka27
17. aug 2021

@surama ano, ved nech si kto chce robi testy, ja som si vcera tiez robila ovulacny test a zaroven som aj na creighton modeli, kde si sledujem hlien a cakaju ma pravidelne odbery hormonov z krvi. len som reagovala na to, ze si to brala osobne, pritom to urcite tak myslene nebolo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre