Je toto pozitívny ovulačný test?

11. feb 2022

Ahojte je toto uz pozitivny ovu test ? Dakujem

zojanka
11. feb 2022

Teoreticky, ale vyzerá to byť dosť oničom test keď má tak málo farbiva že aj ta kontrolná čiarka je taká vyblednutá. Šla by som si kúpiť iné testy. Čo je to za značku?

autor
11. feb 2022

@zojanka kupovala som ich tu na modrom koniku, ono v skutocnosti vyzera ovela inac ako tuto.... nechce mi to odfotit dobre

zojanka
11. feb 2022

Tak ak su rovnake tie ciarky tak by mal byt pozitivny. Ale neviem no, taky je zvlastny, ale ked hovoris ze nazivo je lepsi tak hadam je ok 🙂

autor
11. feb 2022

@zojanka takto som to este odfotila

anjelicek26
11. feb 2022

Tieto zahod a kup ine testy, ved to je hrozne...nie su nejako po zaruke? Ja ich mam tiez a teda vyzera to uplne inak pri ovulke a celkovo...

zojanka
11. feb 2022

Myslim teda ze je pozitivny 🙂 Tmavsi uz nebude zjavne. Drzim palce😉

autor
11. feb 2022

@anjelicek26 zaruka konci v juni.... oni fakt na zivo vyzeraju inac :/

autor
11. feb 2022

@zojanka dakujem 💖

anjelicek26
11. feb 2022

Tak ja neviem pre mna vyhodene peniaze za testy, kde nic nevidim, tak som to myslela... farbivo im chyba... drzim aj tak palce pri snazeni, je to silnejsie ako tie predosle dni, ale ci pozitivne ti s tohoto nepoviem.

zojanka
11. feb 2022

Ale tak ci tak by som nabuduce uz pouzila ine, testy maju vyzerat ako ma @anjelicek26

autor
11. feb 2022

@zojanka no mne zatial ziadne ine ovulacne testy neukazovali ovulaciu akurat tieto :/ preto som do nich vsadila... pouzivala som dlho biogema a nikdy nic, tak som na odporucania skusila tieto, pouzivam ich 3mesiac a vzdy mi ukazuju ovu.... ako vravim fotka neni kvalitna. No ale asi skusim aj ine ako vravite

anjelicek26
11. feb 2022

Toto su desiatkove ovulacne testy, takze ano teoreticky dobry vyber, ale nejaka vadna slaba sarza... za mna su najlepsie easy@home Tie ukazuju brutalne...a nie su drahe...

zojanka
11. feb 2022

Mozes testovat tymito a ked ti vyjde takto pozitivny tak si to este pre istotu over aj inou znackou v ten den 🙂

autor
11. feb 2022

@anjelicek26 super a kupujes ich niekde v lekarni alebo objednavas ? Dakujem

autor
11. feb 2022

@zojanka ano asi to takto urobim 🙂

anjelicek26
11. feb 2022

Objednavam s amazonu, ale my sme v nemecku...ale na nete najdes vsetko.

autor
11. feb 2022

@anjelicek26 no ja som momentalne v Rakusku. Tak skusim pohladat, dakujem 🙂

nevenka
11. feb 2022

@anjelicek26 to su tie cinske, riadne sa pokazili. A predavaju ich aj pod inymi znackami ako Kiwu Wuki a neviem ci nie este Adiel ci aky nazov to bol. O nicom, za mna najlepsie ukazovali Pepino.

autor
12. feb 2022

@nevenka ja som mala aj pepino, pepino mi tiez malo kedy ukazal ovu :/

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre