Kedy je niečo vidieť na sone?

katkamiki
6. nov 2019

Ahojte, prosím vás, kedy je vidieť aspoň niečo na sone? Mám teraz 5 dní do menštruácie, dnes som bola na preventívke na gynekológii. Keby som bola tehu, už by to videla? Aspoň niečo? Od oplodnenia je to cca 9 dní.

zuzkalujza
6. nov 2019

@katkamiki nie, ešte je moc skoro si myslím ja

bellabell
6. nov 2019

@katkamiki nevidela by ešte nič

veronikaszabova
6. nov 2019

@katkamiki no 100% by nic nevidel

ivkazba
6. nov 2019

@katkamiki nevidel by vôbec nič, pretože ak máš ešte len 5 dní do MS, tak len teraz sa bude oplodnené vajíčko zahniezďovať v maternici. Počkaj aspoň do 6tt, t.j. 6 týždňov od poslednej MS, vtedy už bude vidno vačok.

katkamiki
autor
6. nov 2019

@ivkazba
@veronikaszabova
@bellabell
@zuzkalujza Ďakujem pekne, jasne, ja počkám v pohode, len som si myslela, že nejaky priebeh vidieť už 😄 dakujem

ivkazba
6. nov 2019

@katkamiki na googli nájdeš množstvo tehotenských kalkulačiek, ktoré ti povedia, v akom týždni si a aj čo sa v danom týždni v tele deje. Napríklad: https://www.babyweb.sk/tehotenska-kalkulacka

Držím palce 🙂

renatka1985
6. nov 2019

maximalne co je vidno este pred MS je vysoka sliznica. okolo 6tt vidno plodovy vak a az neskor plod popripade srdiecko.

ludanis
6. nov 2019

@katkamiki ja ked som bola tehu, videla mi gynekologicka uz v 4+3 tt zväcsenu sliznicu a povedala, ze je to na dobrej ceste.

katkamiki
autor
6. nov 2019

@ludanis
Ak by som aj naaahodou bola, tak som Max 3+1 😄

katkamiki
autor
6. nov 2019

Ešte ma napadlo, ak by som náhodou aj bola tehotná, nemohla mi preventívka nejako uškodiť?

enusamt
6. nov 2019

@katkamiki iba ak by sa surovo sprtal/a v tebe

katkamiki
autor
6. nov 2019

@enusamt to nie, bola veľmi opatrna

dominisprdlik
6. nov 2019

Ja som bola na 19ty den od oplodnenia a povedal ze nic ale ze mam prist o dva dni cize idem zajtra bude to v podstate 3ti tyzden neviem naco mam prist ked mi povedal ze je zbytocne brat krv ked mi aj vysli 4 testy pozitivne a 5ti test digitalny mi ukazal 2-3 tak uvidim ze co zajtra povie tiez som zvedava mozno teda zobere aj krv no neviem bol taky divny ten doktor ze tak skoro sa proste nechodi ale kedze ma dal o dva dni zase tak asi vie co robi alebo ja uz neviem mam z toho stres bo neviem co ma caka a preco ma teda nedal o 2 tyzdne na vysetrenie menzes mi meska 9ti den uz a od poslednej menstruacii mam 4 tyzdne

ludanis
6. nov 2019

@katkamiki ja som zistila, ze som tehotna cez ovulacny test. Vedela som to tak, ze som si ho cca 8 dni po oplodneni zrobila a vysiel mi slabo pozitivny (ako slaba ciarka na tehotenskom teste) Niekde som to tu na fore citala a naozaj to bola pravda 😊 ak som nebola bol stale negativny. To je len taky dodatok ak chces skor vediet ci si ako kym ti ukaze tehotensky test 😘 bola som 3x tehotna a 3x mi to vyslo 🙃 vyskusaj 😉

katkamiki
autor
6. nov 2019

@ludanis ďakujem pekne 😘

enusamt
6. nov 2019

@katkamiki len upozorňujem, že síce má ludanis pravdu, že sa dá tehu zistiť aj ovu testmi, ALE aj v tomto prípade musí byť pozitívny .. to znamená rovnako silná alebo silnejšia druhá čiarka... ak nie, tak to vôbec nie je smerodajné... ja napríklad som si tiež dnes a včeral spravila ovu test a je krásne pozitívny už dva dni , som 4 + 3

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre