Kedy je ten správny čas na dieťa?

greenlight
27. dec 2007

Ahojte, otvaram tuto temu, lebo ma zaujima /a urcite nie iba mna 😵 /...ako ste prisli nato, ze uz je cas na babo, ze uz nechcete ci nepotrebujete pockat....ja s priatelom sme spolu 3 roky a v poslednej dobe sa vsetko toci okolo temy mat ci este nemat...teda ale este o tom debatujeme dost nesmelo, skor iba naznakmi...a skor priatel aj ja by som chcela velmi, ale som si vedoma ze nam to zmeni cely zivot a neviem si to predstavit... mam tak trocha strach...chcem aj nechcem. Zaujimalo by ma ci vy ste pochybovali tiez alebo ste vedeli na 100 percent, ze to chcete?

evitkamalicka
27. dec 2007

nam sa to vtedy podarilo na prvy raz ani sme nevedeli ako

greenlight
autor
27. dec 2007

tak teda pustim sa do uzivania a nebudem nato mysliet ked to pride pride to 😉

evitkamalicka
27. dec 2007

green, nechaj tomu volny priebeh

greenlight
autor
27. dec 2007

skusim, skusim 😀 idem ja uz do postielky, priatel uz chrape...kedze ma upchaty nos 😅 krasnu noc

evitkamalicka
27. dec 2007

no moj manzel a pes uz tiez sladko spia

kuriatkoo
27. dec 2007

mne by nikdy nenapadlo, ze po vsetkych tych testoch ktore ti ukazu vysledok uz po par dnoch po oplodneni si nakoniec budem robit test 2 t po meskani kramov....a aj to mi napadlo len tak okrajovo, ze co ak....ja som tomu ani neverila...a to posledne naco som vtedy myslela bolo, ze by som mozno mohla byt tehotna....uz som to brala tak, ze nech robim co robim, tie kramy pridu a raz predsa neprisli.... 😉 ...a bol kubik

kuriatkoo
27. dec 2007

evit mimo temu akeho mas psa

evitkamalicka
27. dec 2007

tak to si mala teda stasticko a mas krasneho synceka

kuriatkoo
27. dec 2007

green dobru nocku....

evitkamalicka
27. dec 2007

mam bigla asi tyzden, vianocny darcek od draheho, ma 7 tyzdnov a vola sa Rocky

kuriatkoo
27. dec 2007

no po tych rokoch veru ano...a dakujem...maly je uzasny...aj teraz ked sa na mna usmieval z postielky a daval mi najavo, ze on uz je vyspaty doruzova.... 😀...a samozrejme nase najnovsie hned zacal pluvat...to sme sa akurat naucili 😉

kuriatkoo
27. dec 2007

ten musi byt zlaty...to este potrebuje chodit vela von....ja mam ak sa ti chce pozriet...www.madarskavyzla.sk

evitkamalicka
27. dec 2007

je to taky maly maznacik, no chodim s nim casto von, aj v noci ked treba, madarska vyzla je nadherny pes, keby sme byvali v dome, urcite ju mame

kuriatkoo
27. dec 2007

my mame 4

evitkamalicka
27. dec 2007

to musi byt super

evitkamalicka
27. dec 2007

idem ja pomaly spat, snazilkovanie ma unavilo 😀
dobru nocku a snad zajtra sa tu stretneme, pa pa

kuriatkoo
27. dec 2007

dobru nocku....dobre sa vyspi....aby si zajtra mohla pokracovat... 😉

inka04
25. jún 2008

Ahojte, "vclenujem" do tejto temy dalsiu, velmi pribuznu... Ako to dlho vam trvalo, kym ste boli presvedceni (aj s manzelom), ze chcete babo na 100%? U mna to rozhodnutie prislo z dna na den! A jednoducho som tomu nemohla odolat! Manzel nema nic proti tomu, len nerozumie tomu nahlemu zvratu? Mate niekto podobnu skusenost? 🙂

innka09
25. jún 2008

inka04: ahoj, aj u mna to bolo tak dosť rýchle... 🙂 ale možno to trošku posúrila moja naj kamoška, ktorá je teraz v 4.mesiaci... 🙂 a mna to tak chytilo že aj môj priatel bol z toho dosť prekvapený, pretože som to predtým stále len oddialovala... 🙂

inka04
25. jún 2008

innka09:ako dlho uz snazilkujete?aj ty mas take zvlastne pocity? ...mna tiez v podstate "nakazila" kamoska, ktora ma malinke babo! ...ja som mala este rozrobene plany priblizne este na 3 roky ... a zrazu toto... v podstate ani ja samu seba celkom nespoznavam...

innka09
25. jún 2008

no zatial sme "oficialne" so snazilkovanim nezacali... beriem este HOK... ☹ ale asi niekedy zaciatkom buduceho roka zacneme... 🙂) a ty ako? uz snazilkujete?

inka04
25. jún 2008

no snazime sa 🙂 uvidime, ci sa zadari... 🙂

lubiky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emjee
3. sep 2008

ichthyska • Dnes o 19:04
ahojte kocky mam 27 som 2 roky vydata, stale okolo seba len pocuvam no co uz kedy kedy budete mat babo?zacina mi to liezt na nervy, vobec sa na babo necitim, ale na druhej strane si uvedomujem, ze ak budeme dlho vahat moze byt s tym problem
Je tu niekto podobneho prezivania

krpcek • 11tt • Dnes o 19:13
ahoj, ja si myslim, ze ked sa lubite, mozte si dovoli babo tak nie je nad cim rozmyslat. . . neskor uz moze byt neskoro a budete mat problemy.

ja mam 20r a uz som v tretom mesiaci a neskutocne sa tesime.

ichthyska • Dnes o 19:15
v oktobri ideme na svadbu svagrina 21 caka tak nas prebehli
proste desi ma to ale snad ked oni nabrali odvahu

krpcek • 11tt • Dnes o 19:17
co ta na tom desi?

mna tiez vela veci desi, vela veci sa bojim, ale ked som videla toho drobca na ultrazvuku - zrazu vsetko zo mna opadlo a uz sa tesim ako budem maleho/malu drzat v naruci, ako bude plakat, smiat sa . . . .proste vsetko.

ichthyska • Dnes o 19:19
vies mozno s vekom rastu obavy a strach a clovek si neveri vidi tu zodpovednst co to vsetko obnasa a tak to preto velmi dobre zvazuje...

ichthyska • Dnes o 19:20
urcite je to krasne tomu verim a ked to malinke uz rastie tak niet cesty spat tak sa musi clovek k tomu proste postavit a "bojovat"

cikyta • 7tt • Dnes o 19:22
Poslaním každej ženy na svete je-byť matkou.(Teda pokial jej v tom zdravotné problémy neprekážajú)

janna1830 • Dnes o 19:24
itchyska, a kedy by si chcela? Ja na tom nic nevidim, ked niekto chce v 20 ich, a niekto v 30 tke. Kazdy k tomu dozrieva vlastnym tempom a postupne. Drzim palce, ked sa rozhodnete, nech je to lahke. Ani 20 rokov nie je zaruka nemat problemy...a stara teda nie si...inde vo svete mavaju deti neskor

ichthyska • Dnes o 19:24
Poslanim to urcite je otazkou je stale kedy je ten spravny cas?

krasulka • 15tt • Dnes o 19:24
ichtyska, mozno prave preto sa tomu branis ze ta vela ludi stale s tym otravuje. JA mam 24, cakame babetko a je to presne tak ako som chcela. Vzdy som si hovorila ze do 25 by sa mi pacilo mat prve dieta a zatial to tak vychadza. MAs pravdu s tym ze ked budete dlho vahat nemusi sa neskor podarit, predsalen 27 rokov je najvyssi cas, hlavne kvoli tomu ze neskor uz su vacsie rizika v tehotenstve..No drzim ti palceky aby si sa sama rozhodla co najlepsie. Ale zas priviest dieta na svet iba kvoli veku, ze ta tlci ale ty sa nato necitis by bolo nezodpovedne. To kedy je spravny cas na dieta by mala kazda zena vycitit naplno, niektora skor niektora neskor.

emjee • 17tt • Dnes o 19:24
su tu aj starsie, takze urcite sa nenechaj okolim dotlacit do niecoho, co este nechces
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

janna1830 • Dnes o 19:25
cikyta, s tym nesuhlasim...nie kazda zena chce byt matkou a nemusi byt preto zla, ze nechce....ja som chcela...ale poznam take, co proste nechcu a nie je s nimi nic zle

krasulka • 15tt • Dnes o 19:27
jani, to mas uplnu pravdu, ja mam kamaratku ktora ma 28 rokov a deti nechce. Povedala mi ze si nevie predstavit ze to bude musiet v sebe nosit, a vstavat kk dietatu a krmit ho a starat sa onho 24 hod denne..Takze aj ona je presvedcena ze dieta u nej nehrozi..Ale myslim ze to nieje pripad ichthysky

lubiky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lolana
14. sep 2008

ahojte...mam 24 rokov moj priatel ma 30 a sme spolu 5 mesiacov...on by sa uz rad stal oteckom, nehovorim , ze ja nechcem byt mamickou, ale vaham...neviem ci 5mesiacov neni priliz kratka doba na spoznanie sa...lubim ho on lubi mna..zijeme v zahranici ..je tu niekto kto ma podobnu skusenost a vie poradit ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre