Kedy môžem začať pohlavne žiť po kyretáži?

Ahojte žienky, 15.9. mi robili kyretáž a minulý týždeň 7.10. v pondelok ma museli ešte raz čistiť. Dva mesiace sme s priateľom nemali pohlavný styk kvôli komplikáciam v tehotenstve a veľmi mi to chýba a samozrejme nie len mne. Po akom čase ste to prvý krát skúsili? A mali ste nejaké bolesti pri tom? O tehotenstvo sa určite nechcem najbližší rok pokúščať, ale veľmi mi chýba milovanie. 🙂
zita19
16. okt 2013
Kde sa preboha ponahlas?
Co to mas za chlapa, ze nevie vydrzat ked mas preobelmy?
Co to mas za chlapa co Ta nevie uspokojit inac?
Da sa to bez kopulacie (nanasla som ziadny civilizovanejsi vyraz pre to). Pockaj aspon pokial pojdes na kontrolu na gyndu a tam sa spytaj.
lucinocka
16. okt 2013
@domik90 my sme na cca 5-6 tyzden po kyrete, nebolelo, takisto aj porode sme na 5.tyzden..kedze sme ani v prvom ani v druhom tehu moc nevyvadzali, mozno 3-4x za cele tehu a vtedy tie tri mesiace vobec, tak nejak doslo...nebolelo ani v jednom pripade, urob to ked sa ty na to budes citit🙂
zuzi79
16. okt 2013
ja si myslím, že keď sa prestaneš čistiť , tak vám v tom nič nebráni, ak máte na to obaja chuť.
charluc
16. okt 2013
@domik90 aspon 6 tyzdnou pokoj a nie skorsie,je to predsa len zasah do tela a pocula som to v nemocnici ako lekar vravel pacientke na izbe sme spolu lezali
domik90autor
17. okt 2013
@zita19 nikam sa neponáhľam len vyzvedám a chute na to mám viac ja ako priateľ 😉

Začni písať odpoveď...

Odošli