Kedy po svadbe ste sa začali snažiť o bábätko?

20. nov 2019

Ahojte, žienky ktoré ste mali najskôr svadbu a az potom bábo, koľko po svadbe ste si povedali že by ste už prijali bábätko,resp. Kedy po svadbe ste sa začali snažiť?

mar_tina9
20. nov 2019

myslím, že to je veľmi individuálne 🙂 podľa toho či máte už s manželom bývanie, prácu a pod. My sme mali svadbu v júni a vedeli sme, že hneď po svadbe sa ideme snažiť. V júli sme boli na svadobnej ceste a tam sa nám aj hneď podarilo 🙂

nina004
20. nov 2019

Hned po svadbe a uz je to vyse roka a stale nic.

lenicka777
20. nov 2019

my sme mali v juni svadbu a tiez sa snazime 🙂

zenazaba
20. nov 2019

hned po svadbe a po pol roku tiez nic

tyrkysova_kobyla
20. nov 2019

3 roky po a este sme sa nezacali snazit

autor
20. nov 2019

No my sme mali svadbu v septembri a máme spoločné bývanie už tri roky. Bábätko by sme veľmi chceli ale ešte nám v tom bráni pár vecí takže zatiaľ sa doslovne nesnažíme

mar_tina9
20. nov 2019

na tvojom mieste by som pomaličky aj začala brať nejaké vitamíny, napr. nám veľmi pomohol Inofolic + Folandrol (pre manžela). Brali sme ho ešte predtým ako sme sa začali snažiť.

autor
20. nov 2019

@mar_tina9 ja som rozmýšľala nad femibionom 1 ale viem aj o inofolicu. My sme ešte neboli ani na svadobnej ceste a na tú sa chystáme niekedy na jar takže aj preto to ja odkladám

mar_tina9
20. nov 2019

tak si nasaď niečo cca tak mesiac pred svadobnou cestou 🙂 snáď vám to vyjde na prvý šup 🙂

deean
20. nov 2019

My sme vlani v juni zacali stavat, v juli sme sa zacali snazit, v auguste sme sa zobrali...a doteraz sa nepodailo :(

autor
20. nov 2019

@deean tak prajem z celého ❤️ aby sa čím skôr zadarilo

autor
20. nov 2019

@mar_tina9 stačí mesiac vopred?🙂

enusamt
20. nov 2019

Cca pol roka po svadbe a uspesne, na treti pokus, na prve vyrocie

mar_tina9
20. nov 2019

radšej sa poraď aj so svojou gynekologičkou, rovno nech ťa aj prezrie či je všetko ok, lebo kamoška napr. tiež chcela bábätko a prišla na preventívku na gyndu a tam zistili, že má obrovské zápaly a museli s bábätkom dlhšie čakať 🙂 držím silno palce

martinka13
20. nov 2019

3 roky

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
len_nig
20. nov 2019

My sme sa začali snažiť od januára, svadba bola v marci ale žiaľ, zatiaľ sa nám nezadarilo

evkamotka
20. nov 2019

V juni svadba, jul nesnazili a od augusta uz snazili. Podarilo sa vo februari dalsieho roka

titla
20. nov 2019

Zacali sme po zasnubach, 8 mesiacov pred svadbou. Otehotnela som za dalsich 5 mesiacov po svadbe.

jexica
20. nov 2019

my sme sa zacali snazit osem mesiacov pred svadbou gynekolog zistil u mna problem vraj sa name nemusi zadarit a vyslo to hned na prvy raz na svadbe som bola v siedmom mesiaci 😂

sapetka
20. nov 2019

Hned po svadbe a hned sa podarilo a mame 2r spunta doma😁

dadus_ka
20. nov 2019

My pol roka po svadbe a na druhy krat sa zadarilo 🙂

nedockavka372
27. nov 2019

Svadba bola v júli 🙂 v septembri na dovolenke sme začali a hneď sa nám podarilo, doniesli sme si domov suvenír aj v brušku :D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre