Kedy sa snažiť o bábätku po potrate?

simik7192
12. feb 2020

Ahojte, mam otázku že kedy ste sa začali snažiť,po spontanom potrate,(všetko je v poriadku) čakali ste na prvu Ms? Alebo ste to nechali na prírodu.?Aj kedy vám prišla prvá ms koľko ste čakali?
Ďakujem za každú radu.

mjudita
12. feb 2020

Ahoj! Mne hovorila gynekologicka, ze treba pockat 3 cykly, tak sme aj pockali, prvu menstruaciu som dostala asi po 6 tyzdnoch.

77kacena
12. feb 2020

je to individuálne mne po čistení povedala ginekologička 6 mesiacov ale keďže si to mala spontánne podla mňa stačí aj kratšia doba zaleží hlavne na tom ako sa cítiš počkala by som po prvej ms a keď je všetko fajn načo otáľať.

hrasocek12
12. feb 2020

@simik7192 svagrinej tiez hovorili ze po potrate spontannom v 2mesiaci ma cakat minimalne pol roka.. Necakala otehotnela hned o dva mesiace a ma krasne a zdrave babanko ☺️

zorkahorka
12. feb 2020

Mne jeden odborník povedal,že po spontánnym potrate po prvom cykle.oo čistení o 2-3 mesuace

kakakina
12. feb 2020

Ja som po spontánnom otehotnela hneď další cyklus.Po potrate som už nemala menzes,a mám krásneho zdravého synčeka 😍

dazdovka
12. feb 2020

Aj ja presne tak ako @kakakina bez cakania, bez problemov otehotnela hned a vsetko ok, dieta som donosila zdrave...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre