Kedy sa vám podarilo znovu otehotnieť po missed abort?

danielkadandy
26. dec 2019

Ja som potratila pred pol rokom...nechodili ste na nejake specialne vysetrenia potom ? Podarilo sa neskor? My s manzelom sme potratili v 8.tyzdni, musela som na kyret.

nhl
26. dec 2019

@danielkadandy ahoj
Mrzí ma tvoja strata viem čo prežívaš ....zažila som to trikrát ...
Naposledy teraz v júni .....na to som zostala hneď v auguste tehotná ...zatiaľ je všetko v poriadku ...zajtra začínam 21 tt

janula3000
26. dec 2019

@danielkadandy ja som bola pol roka po kyrete na kontrole u svojho dr., robil mi folikulometriu kde zistil že vajíčka nedozrievaju tak nasadil clostilbegyt+pregnyl, keď som po dvoch cykloch tohto neotehotnela začala som užívať inofolic a po necelých troch mesiacoch užívania som otehotnela. Je to bežne vyšetrenie ktoré robí gynekológ sonom a nejaké specialnejsie vyšetrenie ti asi hneď robiť nebudú skôr počkajú pár mesiacov či sa nepodarí a až potom budú hľadať priciny

evuska135
26. dec 2019

@danielkadandy ja som potratila pred 2m a som zase tehu teraz a stale dufam ze to bude dobre a babo v poriadku, zatial mam uplne ine tehu ako pri Ma

miska818
26. dec 2019

@danielkadandy ja som potratila v auguste a odvtedy sa nam nedari takze nic moc...☹((

kataka10
26. dec 2019

@danielkadandy ja som mala 2x MA. Ten druhy sa skoncil kyretom a 3 mesiace na to som bola tehotna, teraz sme uz v 35tyzdni a vsetko OK. Takze hlavu hore, ono to vyjde. Ja som nijake specialne vysetrenia nestihla, ale uzivala som inozitol a kys. listovu kvoli polycystickym vajecnikom. Drzim palce.

dadkadadus
26. dec 2019

Ja som potratila v januári , a teraz som opäť tehotná užívala som tehotenské vitamíny+ snúbenec vitamíny pre neho a podarilo sa hneď v ten mesiac užívania. Zatiaľ som 14tt 🙂 dúfam že dôjdeme do šťastného konca

evka258
26. dec 2019

Neboj, ja v marci 2015 v 8tt a do polroka som bola v Tom🙂

sense
26. dec 2019

Ked som pottatila rok som nenala chut skusat ,a po roku ked som.sa s tym vyrovnala som.otehotnela na 2x

bolcari
27. dec 2019

Mne dr povedala ze tri mesiace po potrate si mame dat pauzu aby sa maternica zregenerovala po kyrete, a potom sme sa zacali snazit no trvalo to pol roka kym som zase otehotnela..ale aj prvykrat nam to trvalo pol roka..drzim palce 😊

nevludna
27. dec 2019

Nam sa uz 9 mesiacov nedari...

danielkadandy
autor
27. dec 2019

@dadkadadus a ake konkretne vitaminy aj ty aj snubenec?

dadkadadus
28. dec 2019

@danielkadandy presne toto len balicek som mala pre mna zo 60ks a pre snúbenca s 30ks

dadkadadus
28. dec 2019
daniela2227
28. dec 2019

@danielkadandy niekomu sa podarí "hned"..niekomu nie..je to individuálne.. ja som po 3 MA..naposledy v apríli 2018 v 12tt...od vtedy nič

danielkadandy
autor
28. dec 2019

@daniela2227 to mi je velmi luto och :(
A lekar ta poslal na nejake vysetrenia? Napr.na hematologiu? Uzivas nejake vitaminy?

daniela2227
28. dec 2019

@danielkadandy ano bola som..všetko ok..aj imuno..aj mužov spermio..A keďže žijeme v UK..ďalej viac neriešia 😔 vraj..už máte deti..tak...😡 beriem kyselinu listovu, D3, železo s kalciom..už som to ale vzdala.. nakoľko ma to celé pohltilo..s nástupom nového roku som si dala záväzok.. že žiadne testy..žiadne vypocty..zbytočný stres pre mňa,Keď to nikdy nevyšlo..ak ma prísť.. príde 😊 tebe držím palce..aby sa čo najskôr podarilo 🙏😊

danielkadandy
autor
28. dec 2019

@daniela2227 dakujem...no mozno prave hej ked prestanes riesit..a ak mate vysledky dobre tak to je hlavne..drzim palce 🙂
My sa snazime o prve ale mam uz 33 ..cas uteka..a dala si si vyzetrit aj hladiny vitaminov a mineralov?

daniela2227
28. dec 2019

@danielkadandy to nie..neviem na čo všetko robili rozbor..bolo tam asi 18 položiek.. hej a ešte aj hormonalny profil mám ok..tak fakt neviem..si začínam myslieť.. že to tak ma proste byť 😏

spurky
21. jan 2020

@kataka10 dobrý deň. Prosím vás kde ste kúpili inozitol? Ja som o Tom čítala ale na nete som nikde nenašla kde sa dá kúpiť. Nemam síce polycysticke vaječníky ale mám endometriozu pomocou IVF som otehotnela a potratila v 8tyzdni.....

spurky
21. jan 2020

@kataka10 ďakujem veľmi pekne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre