Kedy si spraviť ovulačný test ?

ivusinecka026
28. jan 2020

Dobrý deň prosím Vás ešte nikdy som si nerobila ovulačny test keď je správny tak vyzerá ako a kedy to treba robiť ráno alebo v priebehu dňa Ďakujem krásne za odpovede

nelca0510
28. jan 2020

@ivusinecka026 radsej nikdy na zaklade tejto otazky

natalindaaaaa
28. jan 2020

@nelca0510 a čo je na tej otazke zle? To už naozaj tu nevedia ludia normálne odpovedať?
@ivusinecka026 nerobí sa z ranneho moču. Cca od 10:00-20:00, najlepšie robiť každý den v rovnakom case a testovacia čiarka MUSI byť rovnako silna alebo silnejšia ako kontrolna. Držím palce 😘

ivusinecka026
autor
28. jan 2020
ivusinecka026
autor
28. jan 2020

To je dnešný

veronikaszabova
28. jan 2020

@ivusinecka026 negativny ov.test

ivusinecka026
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivusinecka026
autor
28. jan 2020

@veronikaszabova ale je tam slaba druhá čiarka

michaella24
28. jan 2020

@ivusinecka026 tie príbalové letáčiky sú tam na to, aby sa čítali pred použitím. Ovulačný test je pozitívny, keď je čiarka silnejšia alebo tmavšia. Slabá a bledá nič neznamená.

ivusinecka026
autor
28. jan 2020

michaella24 dobre veď sa len pýtam ešte nikdy som to neskúšala lebo mam pocit že človek sa nemôže ani nič opýtať a chcem sa spýtať včera večer mi skončili a milovať sa môžeme každý deň

veronikaszabova
28. jan 2020

@ivusinecka026 ako ti napisala @michaella24 . Precitaj si pribalovy letak

michaella24
28. jan 2020

@ivusinecka026 osobne ti neodporúčam zaoberať sa zbytočne takýmito vecami. Milujte sa, kedy máte chuť, a keď bábätko bude mať prísť, tak príde. Prvé dva mesiace, čo sme si povedali, že by sme prijali už bábätko, sme sa milovali každý druhý deň. Ovuláciu som si sledovala vždy len podľa hlienu. Tretí mesiac, sme sa milovali málo, manžel mal zlomenú nohu. No a čakáme bábätko. Nestresuj sa s tým zbytočne. Je to škoda peňazí. Nauč sa poznať svoje telo. Ak máš pocit, že niečo nie je okej, je fajn navštíviť radšej lekára 🙂

ivusinecka026
autor
28. jan 2020

michaella24 mi sa snažíme 3,5roka a nič boli sme aj na inseminacii 2x neúspešne mali sme ísť na umele oplodnenie len sme mali vadnu injekciu a teraz v marci ideme na genetické testy a neviem co uz muž má zdravých spermií len 2% a 98% zdegenerovanych spermie a mne sa vraj nedozrievaju vajíčka a neuvolnuju sa neviem co robiť už som z toho zúfalá ale Ďakujem za odpoveď

michaella24
28. jan 2020

@ivusinecka026 to ma veľmi mrzí. Ale asi bude najlepšie to nechať v tomto prípade na lekárov. Prečo sa zbytočne stresovať ovu testami? Niekedy test nemusí byť pozitívny ani počas ovulácie. Mnohé ženy tu na MK s tým majú skúsenosť. Ja chápem, že túžba po bábätku je veľká. Ale najlepšie urobíš, ak sa uvolníš, budete sa milovať, keď je chuť a nerobiť na seba zbytočne nátlak. Možno sa mi to ľahko hovorí, keď som si tým neprešla. Ale psychika je mocný čarodej. Neskúšala si užívať napríklad Inofolic? Aj keď tipujem, že ste skúsili asi všetko. V každom prípade vám držím palce a verím, že to vyjde. Treba myslieť pozitívne.

ivusinecka026
autor
28. jan 2020

@michaella24 Ďakujem krásne za odpoveď

babyfrog
28. jan 2020

@ivusinecka026 aked ty vajíčka nedozrievaju stimulovali ťa hormonany? Napr. Mňa Letrozolom... A.manzelovi nasad vitamíny kotvičnik zemný, vitamín e, Q10 , kyselina listová, a podobne...nám sa nedarilo 3 roky..po dvoch rokoch sme išli do ISCARE zistili že nedozrievaju vajíčka, spermie boli horšie, 2*IUI nevyšlo.... Dali sme si spraviť genetiku, reproimunologiu, hematológiu..tam sa zistili ďalšie problémy....a podarilo sa nám teraz som v 24 tt

ivusinecka026
autor
2. feb 2020

Toto je z dnešného dna co poviete baby

amelia000
2. feb 2020

@ivusinecka026 ty si necitala pribalovy letak? Ked tak si precitaj aspon odpovede. Jedna tu uz pisala, kedy je pozitivny.

mima1
2. feb 2020

Vidis tu silnejsiu ciarku ano? Tak druha ciarka musi byt aspon tovnako silna alebo silnejsia. Silnejsia znamena tmavsia

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre