Kedy ste otehotneli po cisárskom reze?
Krásny večer prajem. Mamičky kedy ste otehotneli po cisárskom reze? Mám na mysli po akom dlhom case.
...a je to psychiatria 😂 ale nemenila by som nikdy,nelutujem rozhodnutie mať deti krátko po sebe.
Ja som otehu po 11rokoch po CS, ale kamoška má rozdiel 15mesiacov a obe deti mala CS. Ja by som taký malý rozdiel nechcela, mne vyhovujú vačšie rozdiely, ale tak každá sme iná a aj život sa niekedy tak zamotá, že plány sú jedna vec a realita može prekvapiť. 😀

Syn mal rok aj 3 mesiace, medzi detmi mam presne 2 roky. Druhy som mala prirodzeny😉