Kedy ste otehotneli po potrate?

noemikatka
15. jan 2020

Ahoj mamičky ako dlho ste čakali od potratu kým ste znova skúšali otehotnieť? Podarilo sa niektorej do 3mesiacov alebo do pol roka? Potratila
Som v septembri a ešte nič 😥 ale netlačime na to ďakujem

miskaamiska
15. jan 2020

@noemikatka ja som spontánne potratila na konci júla v 5tt a v novembri som otehotnela končím 3 mesiac. Je to individuálne kedy sa podarí, ak si fyzicky ok, tak veľa robí aj psychika treba byť v kľude a nestresovat sa. Držím palce 🍀😘

snehulienka0905
15. jan 2020

Ja som potratila zaciatkom oktobra a vcera som mala na teste znova //. Hlavne klud a ono to vyjde. Este sa trosku bojim aby to nedopadlo tak ako v oktobri, no tieto myslienky radsej zahanam a tesim sa. Vsetko bude ako ma byt a v pravy cas. 😊

nhl
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nevludna
15. jan 2020

Ja uz 10 m nic, prajem ti vela sil.

daisylucky
15. jan 2020

Ja som pred dvomi rokmi potratila v novembri a vo februári som už bola znovu tehotná, ale ja som vždy rýchlo otehotnela. Držím palce!

evuska135
15. jan 2020

My sme necakali hned po prvej sa to podarilo 🙂

alison11
15. jan 2020

Ja som mala kyret v 10tt v roku 2018 tento rok v apríli to budú dva roky mala som obdobie keď sme sa snažili a keď sa nepodarilo sme ďalej neskúšali aj som sa z depky liečila,od decembra sa znovu snažíme práve som pred ms tak uvidím či sa podarilo alebo nie ten strach umňa je ale snažím sa odháňať negatívne myšlienky.
@noemikatka

1lea12345
15. jan 2020

@noemikatka ja som otehotnela hned po prvej ms a to sme sa predtym pokusali skoro 3 roky.. ani som neverila ze by sa tak rychlo podarilo tak sme to neriesili a uz som ukoncila 15ty tyzden. Po kyrete som pila litre alchemilky, nasadila infolic, khselinu listovu. Drzim ti palce nech sa cim akor dockas 😊

domin868
15. jan 2020

@noemikatka ahoj, ja som otehotnela po spontannom potrate po 6mesiacoch... a tiez si myslim ako pise @nhl ze alchemilka je zazracna pomocnicka zien 🌷vela stastia.

domin868
15. jan 2020

@domin868 a taktiez jod na stitnu zlazu vie podporit

monikangel
15. jan 2020

@noemikatka ja som tiez potratila v septembri 2019. Bola som v 5 a pol mesiaci. Snazime sa znova o babatko, ale este sa nepodarilo a v januari mi nasiel gynekolog cystu na vajecniku, takze musim mesiac abstinovat. Potom kontrola u gynekologa, zaciatkom februara a ked bude vsetko oka, mozeme sa snazit znova. Ja som psych na tom super aj sa velmi tesim na dalsie tehu, avsak sa zatial nepodarilo. Je to individualne. Alchemilku pijem tiez od potratu. Drzim ti palce, aby si co najskor nasla na teste 2 ciarky 😉

matapo
15. jan 2020

...ja som potratila v 13 tt, zacali sme skusat hned, podarilo sa az po tretej menstruacii, vsetko potom dopadlo dobre, aj cele tehotenstvo bolo dobre...

sonie55
16. jan 2020

Moja priateľka otehotnela tri mesiace po poslednom potrate. Je mi trochu ľúto, že sa musela neustále snažiť otehotnieť a potratila 10 krát. Teraz má 2 krásne dievčatá 🙂

trinity246
16. jan 2020

@noemikatka ahoj ja som potratila menuly rok v máji po 7rokoch snaženia sa....a stále nič 😒

noemikatka
autor
17. jan 2020

@trinity246 to mi ľúto veľmi

tmtm
17. jan 2020

@noemikatka ja som bola v júni na kyretazi kvôli MA a teraz v decembri som otehotnela. A to asi na 4mesiac snaženia.

trinity246
17. jan 2020

@tmtm no ja v máji dom začala krvácať a už je január a nič 😒 6rokov nám trvalo pokiaľ sme si splnili sen ako rýchlo prišiel aj odišiel .... A dúfala som že po Tom všetkom to nebude zas dlho trvať hmm

tmtm
17. jan 2020

@trinity246 my sme sa 9rokov snažili a nič. Tak sme išli na ET a máme synčeka. A po pôrode sa mi rozbehla ovulácia ktoru som predtým nemala. Preto sme nemohli otehotniet. Vy ste neskúšali ísť na vyšetrenia?

trinity246
18. jan 2020

@tmtm bola som na vyšetrení ,aj na prefuk vaječníkoch po Tom som o 2roky zostala tehotná a v 3mesiaci som potratila a stále nič 😒 čo je to ET ?

tmtm
18. jan 2020

@trinity246 ET je embryo transfer. Mne zobrali vajíčka muž dal spermie oplodnili vajíčka a to najlepšie mi vložili do maternice.

trinity246
18. jan 2020

@tmtm ahaaa no nadtym sme ešte nerozmýšľi dúfam že keď sa nám podarilo raz prirodzene podarí sa nám uvidíme 🙏

tmtm
18. jan 2020

Tak prajem vám nech sa co najskôr zadari🙏

monikangel
19. jan 2020

@trinity246 ako citam, sme na tom uplne rovnako. 6 rokov snazenia, 5 a pol mesiaca tehotenstva a potrat v 9/2019. Teraz uz 5 mesiacov snazenia sa a zatial nic. Tak snad sa podari a drzim Vam/ nam vsetkym palce.

trinity246
20. jan 2020

@monikangel ďakujem aj tebe veľa šťastia a snáď to šťastie priletí čo najskôr 💝😉

marrydreamkas
30. jan 2020

@noemikatka my sme pockali 3 mesiace, resp.3 menstruacne cykly a chvalabohu sa nam hned zadarilo na prvykrat a dokonca dvojnasobne a teraz mame doma 3 mesacne dvojicky 🙂 drzim palce ;)

alison11
30. jan 2020

@trinity246
@monikangel Držím Vám žienky palce
@marrydreamkas Gratulujem tak máte dvojnásobné šťastíčka doma 🙂 užite si ich tak rýchlo rastú a ubehne 1rok,že zanedlho ich máte plný dom smiechu a kriku.
My sme 4roky čakali na prvého synčeka po spermio grame a brania Duphastonu 10mes. sa nám podaril a druhý po 3x potratoch v 5-6tt po brani Inofolicu a Duphastonu vlani sme prišli o ďalšie v 10tt a následnom kyrete doteraz nič.Ale Verím,že nabudúce to dotiahneme dokonca a dočkáme sa aj posledného člena rodiny a bonusom by bolo keby sme mali do tretice dcérku ale vpostate mi je aj jedno ak aj bude chalan,len nak je všetko vporiadku.

trinity246
31. jan 2020

Ahojte idem k vám po radu mám plodné dni poslednej dobe mám jeden deň v mesiaci taký že má strašne bolí spodok brucha ledva chodím tento mesiac to mám iné už druhý deň mám návaly tepla nafúknute podbrušku a bolesť ako pri ms a únava čím to môže byť ? Ďakujem

alison11
31. jan 2020

@trinity246 Možno si ovulku už mala a ide o rast sliznice a zavŕtavaní sa plodu ja ten pocit mávam aj pred ms únava a zväčšené brucho častejšie na malú.

irenka7
17. jún 2020

@noemikatka
Ja už jedného syna mám
Narodil sa nám v roku 2017 a to sa nám naozaj podaril ako sa hovorí na jeden šup jednou ranou, proste to bolo fakt len jeden deň v mesiaci kedy sme šli na ostro. V septembri 2019 som otehotnela presne tak isto rýchlo a tie len jedno milovanie na ostro no bohužiaľ som v novembri potratila. Kázali nam čakať tri mesiace. Ale rozhodli sme.sa počkať dlhšie. V apríli sme už teda znova do toho šli a zatiaľ nič. 😔 Viem je to ešte krátko tri mesiace, ale som z toho dosť taká nervózna, že čosi sa deje, keď pred tým nám to šlo tak ľahko. Tak uvidíme veru že dokedy 😔

noemikatka
autor
17. jún 2020

@irenka7 to mi je ľúto viem ako sa cítiš mne prvá dcérka prišla nečakane ale tešila som sa znej druhé sme sa rozhodli aznpo 5 tích rokoch a to tiež sa podarilo na prvý krát len som on prišla b septembri teraz sa snažíme znova ked mame chuť aj každý deň 😊 a dúfam ze sa po šťastí😊

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre