KET v Gyn - Five. Tentokrát dúfam naposledy

luly3
11. jan 2009

ahojte 😉

babulky, niektore už mame vela zasebou a začíname znova a znova
a vždy s malou dušičkou dúfame, že tentokrát sa nám to podarí ...
tak aj ja dúfam a verím že tentokrát to bude naposledy 😕

nikita880
28. júl 2009

hej, bola som na testy na zrážanlivosť krvi, a ked som volala aké mám výsledky, tak mi sestrička povedala, že zlé, tak si vieš predstaviť aká som bola z toho hotová. a termín k doktorke sme mali až o dva týždne po týchto výsledkoch, celé som ich prerevala a bola som vystresovaná jak také h.... ked sme prišli na konzultáciu, tak mi doktorka povedala, že je to vcelku ok, že to má každý piaty človek, poriadne sa mi ulavilo, ale aj tak mi dala prednison a pyridoxin.

ja budem v piatok na ketko tiež 11 DC a my máme 11 mrazáčikov

nikita880
28. júl 2009

pardon 17 DC

lulu107
28. júl 2009

Teraz tomu nerozumiem, ty si dnes 8dc a na 11dc ideš na KET?
Nie si v piatok náhodou 17dc?
Mne tiež brali krv na zrážanlivosť, neviem aký to má iný názov? Tiež som sa strašne bála pretože som drobčeka potratila v 4tt, síce niekde v nútri som tušila, že budú výsledky O.K, pretože som bola presvedčená, že som potratila z choroby, doki povedal, že pre istotu ich spravíme. Strach tam bol, pri mojom šťastí sa môže stať hádam všetko 😎
Bola si na 1 IVF?

lulu107
28. júl 2009

tak výška sliznice maternice nám rastie rovnako 😉

nikita880
28. júl 2009

bola som na IVF a mala som aj predlženú kultiváciu, ale na 9 deň som začala krvácať, bolo to hrozné, som šťastná, že máme mrazáčikov a strašne chcem veriť, že aspom jeden sa udrží

lulu107
28. júl 2009

Asi 9 deň po ET si začala krvácať, keď som to správne pochopila.
Ono to podľa toho vyzerá, že sa ti jeden alebo 2 drobčekovia uchytili a keďže si mala ten problém na ktorý ti prišli zo zrážanlivosti krvi, tak odišli 😢 Ale na druhej strane si môžeš teraz povedať, že máš veľkú šancu, keďže ti prišla na to čo je problém 😉
Robila si si aj test po ET?
Ja som mala tiež predlženú kultiváciu z 5 na PK prežili 4, dvoch mi vložili a ostatné zamrazili. Ale inak som mala na OPU 20 vajíčok z toho sa oplodnilo 12.
Inak aj ty si mala peknú úrodičku 🙂

margareta11
28. júl 2009

Lulu zajtra držííím palčeky, 🙂 🙂 🙂

lulu107
28. júl 2009

ďakujem, si zlatá, zajtra sa ozvem ako sa majú drobčekovia, dúfam, že v štvrtok pôjdu šup do bruška 😉

lulu107
29. júl 2009

Viete mi niekto poradiť, kedy zvyknú volať z laborátoria z GF pri rozmrazovaní drobčekov?

nikita880
29. júl 2009

ahoj lulu, no vidím že ti ešte nevolali, neviem kedy volajú. naposledy som to ja nevedela vydržať a volala som im ja aemryologička mi povedala, že šak oni by mi zavolali. tak už daj vedieť, čo ti povedali

nikita880
29. júl 2009

lulu mne zobrali 21 vajíčok, 16 sa podarilo oplodniť, z toho 5 dali na PK a prežili dve, ktoré mi vložili. ostalo mi 11 mrazáčikov, takže úroda bola skvelá. no ved ma aj riadne bolelo brucho ked som stimulovala. a tehotenský test som si nerobila, do deviateho dňa sa mi to zdalo skoro a potom už nebolo treba, ked som začala krvácať. ale kúpený som mala 🙂 no nič, použijem ho teraz po KET a dúfam, že tam budú //. lebo inak ich tam dokreslím 😅

lulu107
29. júl 2009

Keby si to nenapísala, tak by som sa ani nepriznala. Tiež keď som bola na IVF, vydržala som čakať tuším do 16h a potom som im zavolala, tiež mi povedala, že by mi zavolali, no mala som strach, že na mňa zabudli, už len to že som nevedela do kedy sú tam, možno v labaku robia na zmeny.
Takže čakám, kedy zavolajú zatiaľ nič, nebolo by na škody, keby aspoň približne povedali, či budú volať do obeda alebo poobede alebo večer, zbytočné stresy na hlavou preletí hocičo 😨

nikita880
29. júl 2009

zavolaj tam, nech už vieme, čo sa deje 😀 ja tam zajtra budem volať tiež, lebo to určite nevydržím

lulu107
29. júl 2009

tak akurát som ti chcela napísať a vtom mi zazvonil tel. takže mi rozmrazili 3 drobčekov a embriologička povedala, že až zajtra budeme vedieť ako sa delia, to je dobrý nervak 😉

lulu107
29. júl 2009

takže aj tebe asi zajtra budú volať okolo 15h

nikita880
29. júl 2009

ja už som teraz z toho nerves, kedy zajtra idete?

margareta11
29. júl 2009

Lulu a aj vieš či Ti rozmrazili tie blastocysty?
a zajtra tam ideš o koľkej ?aj Ti ich už budú vkladať ?
aj ja som z toho nerves, pretože ja mám len jednu blastocystu zmrazenú....

lulu107
29. júl 2009

nikitka- zajtra tam máme byť 9:30h z domu pôjdeme 7:30, už som sa ukľudnila, samozrejme, že úplne v pohode nie som, je tam nejaký ten nerv 😕 som rada, že ich rozmrazili až 3 je to poistka ak sa náhodou nebudú deliť, no najradšej budem keď sa budú deliť všetky 3
margaretka - neopýtala som sa či rozmrazili tie blastocysty/ úplne som na to zabudla/, už som bola znepokojená prečo nevolajú, zajtra sa dozviem koľko bunkové sú a koľko bunkové boli. Zajtra ti dám vedieť, večer sem prídem

lulu107
29. júl 2009

margaretka - teraz je asi jedno koľko bunkové rozmrazili len aby sa začali deliť, ale zajtra sa opýtam, koľko boli bunkové pred zamrazením a koľko bunkové sú keď mi ich vložia

margareta11
30. júl 2009

držím palčeky 🙂

nikita880
30. júl 2009

lulu od rána na teba myslím, teraz už máš určite bublinky v brušku, tak nech sa len poriadne zahryzkajú. ja už som celá nesvoja, kedže ma to čaká zajtra, ale strašne sa teším, už nech mi zavolajú. kolko bunkové ti vložili?a ktorý doktor ťa oplodnoval?

nikita880
30. júl 2009

no konečene mi zavolali, až teraz, skoro som tu už zošalela. tak rozmrazili 3 emryjká, a jedno sa bohužial prestalo vyvíjať, a tie dve zatiaľ vyzerajú zdrave, zatial sú štvorbunkové. dúfam, že budú do zajtra v poriadku a všetko dobre dopadne. ideme na 10.00 hodinu.tak držte palčeky.

lulu, kde si? ešte si nadopovaná diazepamom? 😀

margareta11
30. júl 2009

lulu kde si???? 😲 😲 😲
ako ste dopadli ???? 🙂

lulu107
30. júl 2009

čaute - nie drahý mi nedovolí ísť na net, že mám pekne ležať 😀

takže bojovníci prežili všetci traja, rozmrazovali mi jednobunkové, to je to čo som nevedela to sú jednojadrové, v GF sa začína takými ak sú takéto zamrazené, takže všetci boli jednobunkový teraz z toho jednobunkového je 4 bunkový a tí dvaja sa delia pomaly a isto sú 2 bunkový.
V prípade, že sa uchytia všetci 3 tak jedno mi budú musieť zobrať v 12tt, tak mi to povedala embriologička.
Takže teraz ich mojkám a prehováram ich aby ochutnali moju materničku, určite im zachutí 😉
Neboj budú v poriadku a predstav si, že dnes som nemala stres ale radosť, určite mi pomohol aj diazepan a ozaj vyhýbaj sa potom teplým kúpeľom, budem na teba myslieť a držať ti palčeky, neboj výjde nám to.

lulu107
30. júl 2009

a ozaj zabudla som všetkých troch drobčekov ti dala do bruška Behúňová, inak sa mi vidí, že nikto tam teraz ani nie je z lekárov sú asi na dovolenke, Drábek určite, ale na posledy sa Behúňovej to podarilo a bola som tehu, tak uvidíme, či mala aj tentokrát šťastnú ruku 😵

margareta11
31. júl 2009

no Lulu Ty máš ale statočných bojovníkov 🙂
supér, držím Vám palčeky a nech len pekne rastú a zahryznú sa tam kde majú 😀
a ostávaš teraz doma na PN?
ja som tiež hrozne zvedavá na toho môjho drobca 😅

lulu107
31. júl 2009

bola som teraz doma na pn 2 týždne kvôli alergii, aby som bola fit do KET a od pondelka mám dovolenku 2 týždne, takže do výsledku krvičky som doma a keď bude krvička pozitívna, tak samozrejme budem doma 😵
Dúfam, že bojovníci, budú bojovať aj naďalej 🙂
Musíme veriť, že sa nám to podarí 🙂

lulu107
31. júl 2009

nikita ako ste dopadli?
daj vedieť ako sate s trobčekami 🙂

nikita880
31. júl 2009

ahojky lulu, som tu len na skok potajomnky, moj manželík mi dnes nedovolí pomaly ani dýchať, varí a vešia prádlo a ja musím poctivo ležať s nohami hore. no paráda, aspom raz nemusím robiť nič ja 😅 no mňa dnes oplodnovala behúňová, nakoniec mi dali dvoch drobčekov osembunkových, som si vypýtala aj fotodokumentáciu embryok. práve som si to pozerala na dvd. je to podarené, také bunky a že z toho vyrastie taký človiečik.
nejak ma bolí brucho, to ma prvýkrát tak nebolelo, aj vaječníky, dúfam, že to je dobré znamenie.
tak nám držím obidvom palčeky a trpezlivosť pri čakaní na krvičku.

margareta11
31. júl 2009

kočky držím Vám palce,síííílno 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre