KET v Gyn - Five. Tentokrát dúfam naposledy

luly3
11. jan 2009

ahojte 😉

babulky, niektore už mame vela zasebou a začíname znova a znova
a vždy s malou dušičkou dúfame, že tentokrát sa nám to podarí ...
tak aj ja dúfam a verím že tentokrát to bude naposledy 😕

lulu107
9. okt 2009

ďakujem nikitka dám zajtra info. ako som na tom 😉

andriss23
9. okt 2009

Ahojte dievčence!!!

Nechcem vám kaziť náladu,ale musím vám to povedať.Bohužiaľ už nie som tehu. ☹
V nedeľu som začala strašne krvácať z ničoho nič,úplne prúdom.Nechali si ma v nemocnici,na ultrazvuku ešte videli jedno uhniezdené embryjko,ale ani to som neudržala,dnes som už nemala nič,tak ma pustili domov.Už nevládzem.
Máme ešte 6 zmrzláčikov,ale už nemám na to.Neviem čo robiť.

tinka76
9. okt 2009

Ahojte babulky!

Najskor - Andriss - zlaticko je mi to velmi luto, viem asi ako sa citis... ja osm podobne dopadla v juli (MA v 8tt) ☹ ... tazko je teraz hladat slova utechy, preplakala som toho vela ... ☹ ... a este stale si poplacem ked si na to spomeniem... ale po par tyzdnoch som pochopila, ze jedine co ma z tej bolesti moze vyliecit je dlasie tehu! A tak hned po tretej mrche idem opat do KET ... sama uvidis kedy budes pripravena, skus nic neriesit hned ... Prajem ti vela sily!

Ja som bola dnes na kontorlole pred KET (12DC) a vystelka mala 8 mm 😎 ... to je na mna uplne super,tak sa tesim... Od nedele beriem aj Utrogestan a ak sa zmrzlinky dobre rozmrazia v stredu bude KET 😎 ... uz sa tych mojich drobcekov neviem dockat 🙂

lulu107
10. okt 2009

Andriss - viem čo prežívaš, tiež som si tým prešla v apríli a vždy keď si na to spomeniem alebo keď vidím známe ktoré majú bruško tak si poviem, že už by som išla na materskú nedá sa na to nespomenúť si. Mne z toho pomohol náš psík a strašný chaos v práci, veľmi zle som to zvládala a najhoršie bolo pre mňa to že som vedela, že musím si dať 3 mesačnú pauzu, chcela som ísť pre drobček čo najskôr. Takže sa tiež prikláňam k tomu, že na psychiku je najlepšie ďalšie tehu, pretože si nútená myslieť na nového drobčeka- kov.

Ozaj ty si tuším nebrala prednison, že?

Dnes mám už bledučký výtok, včera bol úplne hnedý, žalúdok mám ako keby mi ho niekto stlačil, takže dnes som tiež v posteli, už aby bol pondelok nech testnem nech viem na čom som. To že mám špinenie tak to je bežná vec ale nechápem prečo pri prvok tehu som to nemala.

tinka - držkám ti palčeky nech to klapne, tak ty ideš v stredu pre drobčekov a ja idem v stredu na krvičku, tak sa možno stretneme 😉

sneznik
10. okt 2009

Ahoj dievcence,

Andriss aj mne je velmi luto ako to dopadlo, viem ze ta asi tazko utesime, poplac si, ulavi sa ti. Aj ja som vela plakala, ale musim povedat, ze suhlasim s dievcatami vyssie, aj ja som sa rozhodla, ze chcem byt po tejto skusenosti co najskor znovu tehotna. Mozno teraz nevies co mas robit, ale uvidis, casom sa to utrasie.

Tinka, vidis zerejme to vynechanie davky nebol az taky problem, vystelka ti pekne rastie 🙂 .
Prajem ti nech to tak aj pokracuje, aby sa zmrzlinky v pohodicke rozmrazili a boli statocne 🙂 , drzim palce.

mima11
10. okt 2009

Ahojte babuľky!

Chcela som si dať trošku pauzu od koníka, ale nedá mi to! Andriss, ☹ !
Je mi to veľmi ľúto! Som z toho všetkého smutná.
Ja si dávam pauzu, na posledný KET teraz nepôjdem, vôbec to necítim, že by som mala teraz ísť.
Andriss, aj si si pichala injekcie na MTHFR. Ak nie, trvaj na tom, nech Ti ich pichajú už pred transferom!

Držte sa tu!!!

Lulu, držím palčeky, myslím. že špinenie je uhniezďovanie!!! Bude dobre, ja som tiež špinila, a bolo to pozitívne!!!
Tinka, aj Ty sa držkaj!!!

lulu107
10. okt 2009

Ďakujem babušky, strach samozrejme mám aj po pozitívnom teste ho budem mať, po Ma je strach asi normálny, je to strašné čím všetkým si prejdeme kým sa dostaneme k nášmu vytúženému cieľu.

Mimka - teraz si sprav nejaký výlet, choď s drahým do prírody alebo si kúp psíka ako ja, potrebuješ teraz zo seba vyhnať bolesť. Keď to mám porovnať je horšie potratiť ako keď sa to nepodarí. Baby ja som sa hneď pri KETE objednala na konzultko na ďalšie KET ak by nevyšlo toto, nechcem čakať mne už roky utekajú a nie som ani najmladšia.

A ešte my vysvetlite čo je to MTHFR bohatstvo vy ste tu už vypromované doktorky 😀

lulu107
10. okt 2009

Tentokrát si nechcem vtlačiť do hlavy že som tehu, aby mi z toho nebolo na porazenie, no čo už uvidím ako to dopadne, ale veľmi veľmi si to prajem a modlí sa aby to dopadlo tehu

lulu107
10. okt 2009

mimka- to čo si písala, že z toho špinenia bolo tehu, to máš prvé babetko?

mima11
10. okt 2009

Lulu, nemám bábätko.
Pri 1. IVF som mala krv pozitívnu, ale na druhú krv som mala negatívnu, začala som krvácať.

MTHFR je trombofilná mutácia, s ktorou majú niektoré babuľky (ako som tak čítala, tak skoro všetky) donosiť bábätko, pretože potratia. Preto sa užívajú lieky, alebo sa pichajú injekcie na zriedenie krvi.

Veľmi Ti držím palčeky a samozrejme aj všetkým ostatným!

lulu107
11. okt 2009

mima - prepáč, že som tak tak blho opýtala, je mi to ľúto, ale my sme bojovníčky a nevzdáme sa vybojujeme si svoje šťastie, veď je prečo bojovať 😉

takže na MTHFR by prišli lekári pri vyšetrení zrážanlivosti krvi? keď to dobre chápem. Je super že medicína je už také pokročila a tým máme väčšiu šancu byť tehu.

Ty máš za sebou 1 IVF a teraz si bola na 1 KET?

lulu107
11. okt 2009

Moje špinenie sa zlepšuje je bledšie a bledšie, dúfam, že zajtra už nebude žiadne, asi najhoršie je na tom môj žalúdok, keď som hladná a niečo zjem tak potom mi to lezie hore krkom a tlačí ma to v žalúdku.
Zajtra testnem, už to chcem mať za sebou, nech viem na čom som. Buď áno alebo poračujem na ďalší mesiac v KET 😉

mima11
11. okt 2009

Lulu, áno prišlo by sa na to pri vyšetrení na zrážanlivosť krvi.
Myslím, že si jasná tehuľka! Držím silno palčeky!
Keď sa môžem spýtať, koľko máš rokov?

lulu107
11. okt 2009

Mimka - asi preto znášam neúspechy tak zle pretože má dosť deprimuje že mám 30rokov a teraz v novembri budem mať 31, tak sa strašne modlím aby som bola tehu a k nar. by som mohla vidieť drobčekov na UTZ. Predstav si, že ja som ani neoslavovala 30-tku ani som sa nikomu nepriznala, že som ju mala, povedala som si, že ju osláviť až keď bude v brušku drobček, potom bude dôvod na oslavu.
Mimka a ty máš koľko rokov?

lulu107
11. okt 2009

mimka ty máš to MTHFR mala si zlu zrážanlivosť? Ak áno berieš aj lieky pri KET?
nenapísala si mi či to bolo tvoje 1 KET a IVF?

luly3
autor
11. okt 2009

ahojte 😉

lulu stašne držím palce nech má v pondelok // čo určite bude 😉

lulu107
11. okt 2009

ďakujem luly3 a ty si ako na tom? už si sa tu dlho neukázala

luly3
autor
11. okt 2009

lulu ja som po ťažkej autonehode ☹ takže KET som odložila ale pokial
mi dovolia vysadit lieky tento mesiac tak v 11 mesiaci idem pre drobečkou

ako sa cítiš ty????

lulu107
11. okt 2009

tá smola nevie kedy má dosť?
tento krát som až tak nerátala s tým že sa to podarí, tak som po KET zostala 5 dní doma a potom som išla na 3 dni do práce, teraz mám našťastie voľno až to utorka a v stredu idem na krvičku.
V piatok na 9 deń som začala špiniť a všetko v tnútri sa triaslo, špinenie už končí, teraz je to bledúčký výtok po utroši predtým bol hnedý. Žalúdok mám nejaký stlačený. Zajtra som 12 deň to by mal už ukázať test, či sa budem chystať na ďalšie KET alebo nie. V brušku cítim štipkanie 😉

luly - tak ti prajem skoré uzdravenie, aby si sa mohla do toho čo najskôr pustiť 😉

kacarina
12. okt 2009

lulu107 a tinka: drzim vam palce na tento tyzden 😉

luly3: to je teda fakt sila ☹ , dufam, ze uz si ako-tak v poriadku a naberas nove sily do dalsieho snazenia, velmi ti drzim palce!

andriss: ☹ ... vyplac sa, vynervac sa, vydepkuj sa, to chce cas .... uvidis neskôr ako o tom budes zmyslat, myslime na teba, vieme co prezivas ...

luly3
autor
12. okt 2009

lulu ako dnešný test daj vediet 😉 myslím na teba

matiasko
12. okt 2009

lulu no co ako dopadol testi 😉
dufam ze doooooobra 🙂

nelly3
12. okt 2009

ahojte, dneska som bola na krv - negativna, bolo to moje prve IVF. som z toho dost znicena, vkladali mi dve stobunkove, mam este 11 mrazacikov. kedy je najlepsie ist na KET? aky casovy odstup by mal byt? bojim sa dalsieho sklamania 😔

matiasko
12. okt 2009

staci jedna mrska a mozes do dalsieho ketiku 😉

emulienka99
12. okt 2009

Ahojte dievčatá, súrne zháňam gonal, nepomôžete ?

lulu107
12. okt 2009

čaute babušky prepáčte že až teraz píšem, ale drahý išiel na nočnú a ja som si ten test robila dnes potajomky, pretože drahý nechcel aby som si ho robila. to boli ráno nervy, v noci som sa prehadzovala a pozerala som na hodiny, kedy konečne si ho budem môcť spraviť. Prvý pocit, keď som si nakvapkala na test, no zase nič mňa z toho porazí, no keď som prišla z kuchyne tak tam boli už //. Tá druhá je slabšia než prvá čiarka, ale je ju pekne vidieť. Stále na ten test prikúkam, či sú tam //. Stredu idem na krvičku, tak sa modlím aby sa to potvrdilo a dúfam, že sa uhniezdili tam kde mali 😉
To špinenie skončilo mala som ho 2 dni, no uvidíme, čo ešte ma čaká 😉

lulu107
12. okt 2009

nelly3 - predpokladám, že doki pred KET ti spravi zrážanlivosť krvi, či tam nie je príčina problému. Je to určite sklamanie, ale máš krásnych 11 drobčekov, takže ak to nevyšlo na prvý pokus, tak máš ďalší. Máš šancu a veľkú!

lulu107
12. okt 2009

tinka - zajtra ti budú rozmrazovať drobčekov, keď sa nemýlim, držmám palčeky, tak v stredu v GF, dúfam, že nám streda prinesie šťastie 😉

luly3
autor
12. okt 2009

lulu potichúčku gratulujem a držím palečky tak silno ako len vieeeem 😀 😀 😀

strašne ma potešila tvoja správička 😉

sneznik
12. okt 2009

Lulu, to je paradicka 🙂, velmi ti to prajem a drzim palce, nech to vyjde a nech odstartujes plodne obdovie 😉
Tinka aj na teba myslim a drzim palce 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre