KET v Gyn - Five. Tentokrát dúfam naposledy

luly3
11. jan 2009

ahojte 😉

babulky, niektore už mame vela zasebou a začíname znova a znova
a vždy s malou dušičkou dúfame, že tentokrát sa nám to podarí ...
tak aj ja dúfam a verím že tentokrát to bude naposledy 😕

kacarina
13. nov 2009

tinka, tak super, ze je vsetko ok, oddychuj kolko sa len da ...

ja mam este cas na krv, idem az 24.11, tak uvidim, aky "predmeninovy" darcek budem mat 😕

sneznik
13. nov 2009

Ahoj Tinka, som rada, ze sa vsetko dalo do poriadku, viem ze je to komplikovane, ale hlavne sa setri. Uvidis v pondelok uz bude aj srdiecko 😉
Ja idem na krv 18.11., ale uz sa neviem dockat asi sa zatial aj zblaznim 😀
Kacarinka dufam, ze ti je uz lepsie, kuriruj sa 🙂

lulu107
13. nov 2009

Ahojte, tak sa pripájam k tinke v sobotu som tiež bola na pohotovosti začala som špiniť, bolo to hnedé špinenie utz bol o.k srdiečko bilo. A v utorok keď som si vkladala utroš vypadla zo mňa želatínka, tak som utekala k svojmu gyn. babenko bolo vitálne a bolo vydno na utz že je nakrvácana v maternici, doki povedal, že to môže byť z uhniežďovania žltkového vaku. 26.11 idem na prvú poradňu tak dúfam, že okrem odberov mi skontrolujú aj drobčeka.
Včera má bolelo hrdlo tak som si tiež kloktala so šálviou a rozkúsala som kúsok cesnaku mám pocit, že to pomáha. Zatiaľ som pila ovocný čaj a šípkový, pozerám, že tu píšete že je aj tehu čaj, tak vybehnem do lekárne.
Ešte aj ten prednison, ten určite nepomáha aby som bola skôr o.k ešte aj ráno tie hlieny.

Snežík a kacarinka prajem vám nech vám to do krvičky rýchlo a bez problémov ubiehla a hlavne nech sú //

tinka76
13. nov 2009

Oddychujem - v praci 😎 - aj s mensimi prestavkami nad wc misou 🤐 ...

Lulu - drzim palce, aj tebe aby sa nam to uz neopakovalo ... super ze uz bolo aj krasne srdiecko .... uz aby bol pondelok, dufam, ze aj moj drobcek uz bude mat krasne bijuce srdiecko ... 🙂

Sneznik - tak ty uz to mas fakt "za par" 😀 ... drzim palce!

Kacarinka - urcite to bude ten najkarjsi darcek k meninam 😀

kacarina
13. nov 2009

preco to my nemozeme mat bez toho spinenia??? 😒

lulu, tiez ti drzim palce a dik za tip na ten cesnak, uz tu vymyslam kadejake domace recepty na liecenie, aby som nemusela lieky ... prave kdesi citam, ze cesnak s medom alebo cibulu s medom

tinka, no uvidime ... pribudaju nejake priznaky, ale to mozno aj lieky robia, ako zvycajne 🙂

lulu107
13. nov 2009

inak som zabudla na luly - samozrejme aj tebe držím palčeky aby sme už všetky spolu tehulkovali.

mne tá cibuľa veľmi nezabrala, no cesnak som hneď ucítila, že mi pomáha a tiež papam med, dnes mi má drahý doniesť včelí, pretože v obchode bola len kombinácia včelí a kvetový.

tinka - to ťa pustili do práce keď máš špinenie?
Ja už zostávam doma, veď ani by som nemala kedy chodiť do práce, keď stále mám nejaký poplach u lekára 😔
Asi niečo na tom špinení je pretože aj ja som špinila presne v tom období ako ty tinka na začiatku bola krvička, ale iba trošku a potom hnedé špinenie a teraz opäť, no už to skončilo klop klop na drevo. A bola by som rada, keby do 12tt už ani žiaden poplach nebol a najlepšie ak by nebol ani do konca tehu.

tinka - takže už sú grcky, mňa bolieva žalúdok býva mi zle, ale grcky nie sú, síce som dnes ráno grckala, ale to ma naplo pri umývaní zubov, ale to je dobre aspoň mi vyšli von hlieny, ktoré sa mi počas noci nazbierali.
No tehu čaj som nekúpila, nevadí, zajtra pôjdeme do TESCA, tam určite v lekárni budú mať, u nás ho nemali.

kacarina
13. nov 2009

ja som si oblubila Teekanne Pregnancy Tea (Caj pro tehotne), kupujem ho v DM-ke ... pred transferom som pila Teekanne Imuni Tea, ten je tiez super, ten si dokonca oblubil aj moj manzel, ktoreho teoria je, ze caj pije, len ked je chory 😀

lulu107
13. nov 2009

vložila som foto drobčeka, tak dúfam, že som sa neunáhlila v 9tt, zatiaľ v rodine nikto nevie že som tehu, chceme počkať do 12tt

kacarina
13. nov 2009

lulu, to je krasa! 😅

a mas krasny preklep pod fotkou, som sa zasmiala prepac 😀 😅

tinka76
13. nov 2009

Lulu - krasne foto 😎 ... dufam, ze aj budem mat pekne 😵

luly3
autor
13. nov 2009

lulu jééééééééééééééééééééééééééééééééé 😀 😀 😀

aj ja cem takeho drobečka 😉 😉 😉

lukila
13. nov 2009

Kocky drzkam Vam palceky nech ste tehu 🙂 🙂 🙂

lulu107
14. nov 2009

kacarinka - už som si to opravila, vieš to bolo také splanutie 😀 aj som fotky otočila aby to bolo lepšie vidno, ale neviem zmeniť pod fotku záložku, mám to zatiaľ bez popisu.

tento krát to klapne a budete mať aj vy takéto fotky, budem vám držkať palčeky, jednoducho to musí výjsť!

Včera má pobolievalo bruško, panva a išla tá bolesť do nôh, tak som sa bála, či nepríde najhoršie, bruško som mala mäkké, tak tým som sa upokojovala a v noci som sa kontrolovala.

kacarina
14. nov 2009

caute babule, ako vikendujete?

ja "super" 😠 , doliecujem kasel a bolave hrdlo (nastastie to tusim prechadza aj pomocou domacich metod bez liekov), ale sa mi k tomu pridal zub, kt. mi dr. lieci a riesi uz niekolko tyzdnov, zase sa ozval samozrejme vtedy, ked to clovek najmenej potrebuje, no uz mierne zufalstvo ma chyta, najblizsia zubna pohotovost 70 km, zatial sa nejako drzim bez liekov (studene obklady a a obklad zo svedskych kvapiek), mozno do pondelka vydrzim a pojdem k svojmu zubarovi, akurat prca velka, co mu mam povedat: ASI som tehotna??? 😀 😀 medzitym som citala na nete, ci mozem v takomto stadiu u zubara injekciu, strasne rozdielne nazory su na to, ale väcsinou zubari nemaju nic proti tomu, resp. daju o nieco slabsiu, no som zvedava, nejako to vytrpim snad ...

inak hlasenie "stavu": prska rastu a uz aj fest bolia, na malu idem denne asi 1000-krat, podbrusko obcas jemne pobolieva

lulu107
15. nov 2009

kacarinka - ja za každým keď som išla na IVF alebo KET buď sa mi zapálili ďasná alebo zub múdrosti a tentokrát hneď od začiatku som cítila hrdlo to bol len taký pocit potom to prestalo a za pár dni zas. Mám taká zvláštne dýchanie, dýcha sa mi ťahšie mám pocit ako keby som si potrebovala odkašľať, no keď si zakašlem tak nič.

Skús si dať na ten zub čajový sáčik repíku ten by ti mohol pomôcť.
A s tou injekciou tak to záleží od zubára

kacarina
15. nov 2009

ahoj lulu, tak si predstav, ze som sa dnes v noci normalne vyspala 2x3,5 hodiny, normalne sa mi nechce verit, lebo predtym noc bola hrozna ... vyzera to, ze super zabrali tie ladove obklady a hlavne obklady zo svedskych kvapiek dovnutra na dasno nad zubom a to okolie, predtym som si to davala na kratsie len, ale dnes v noci som s tym zaspala na 3,5 hodiny a teraz rano ma normalne nic neboli !!!! teda obcas len zacitim velmi mierne bolest, ale to je nic, som oddychnuta, vyspata, boze len nech to vydrzi a zajtra uvidim, pojdem sa poradit so zubarom, ako dalej ...

andriss23
15. nov 2009

ahojte kočky !!!

tak zajtra idem do GF na konzultko o 12 hod.,chodím k Dr.Harbulákovi. Som zvedavá,čo mi poradí.

kacarina
15. nov 2009

andriss drzim palce 😉

andriss23
15. nov 2009

Ďakujem,ešte máme posledných 6 zmrzláčikov,ja už chcem byť mama 🙂

kacarina
15. nov 2009

ej veru, je nas tu takych viac 😉 ja cakam a cakam, niekedy koncom bud. tyzdna asi testnem 😅

andriss23
15. nov 2009

držíím ti silno palce nech tam sú // 😵

luly3
autor
15. nov 2009

halo halo 😀 ahojte

babulky držím palečky 😉

ja nič nove od dna vkladu mám stale zvýšenu teplotu 37,4 😕 ,jemne ma pobolieva
podbruško ale inak celkom OKI
no aaaaaaa kríže ma bolia neskutočne, fnuk

kacarina
15. nov 2009

andris dik 🙂

luly 😉

luly3
autor
16. nov 2009

😉 dobre ránko 😅 😅 😅

babulky ako sa cítite??????

kacarina
16. nov 2009

luly, ani sa nepytaj, fuj, hrozna noc, ale uz som zase medzi zivymi nastastie 😕, mam za sebou prvu migrenu, zatial to tusim prebieha presne ako pri predchadzajucich KEToch, no som strasne zvedava, ci aj dve ciarky naozaj budu
😅, alebo ci je to len dôsledok utrosu a estrofemu ...
inak prska mam na prasknutie, cikat chodim asi 30000krat denne, podbrusko sa ozvya len slabulinko a vcera ma uz asi 2x naplo, ale to pripisujem migrene

a ty ako? nieco nove?

luly3
autor
16. nov 2009

kacarinka ja nič nove 😕
kedy budeš testovat?????

kacarina
16. nov 2009

v piatok 😎, to budem 10. den po transfere (ak neratam den transferu)

no ja som si poslednu noc zelala, aby sa to radsej zaobislo bez akychkolvek priznakov ... ked si spomeniem, ze jedna znama zistila, ze je tehotna, az ked uz bola v 3. mesiaci, NIC jej nebolo, to je sila 😅

este ze sa mozem aspon tu trosku zdôverit, lebo to tentokrat totalne tajime pred vsetkymi, ani z rodiny nikto nevie, mamu stale balamutim hlupostami, ze nove hormonalne lieky skusame a preto mi byva tak zle s tou hlavou, pred priatelmi: ze alkohol nepijem, lebo mam zase migrenove obdobie a mam zakazany alkohol uplne (co inak sedi, lebo mne alkohol spusta migrenu obcas) a tak 😅 😀

luly3
autor
16. nov 2009

kacarinka viem o čom píšeš o mne to tiež vôbec nikto nevie
a stále sa iba vyhováram na niečo 😀
teraz mam novinku: mam vysoke teploty a som strašne chora 😀 😀 😀
tak knám nikto ani nevpachne,aby sa nenakazil 😀

lulu107
16. nov 2009

kacarinka - tak konečne som si kúpilav lekárni tehu čaj LEROS BABY lekárnička mi ho poradila z vlástnej skúsenosti.
Jeden deň to mám s hrdlom lepšie už ani nekašlem tak prestanem s domacou liečbou a na druhý deň je to tu zas. Do piatka beriem prednison, tak dúfam, že aj tá imunita sa zlepší.

kacarinka - ja som mala migrény iba keď som bola tehu, keď mi nevyšiel KET tak som migrény nemala a aj prvé tt ma hlava strašne bolievala a či som chcela alebo nie tak som si musela dať kávu a až potom to prešlo, inak teraz vôbec nepijem kávu.

To budete asi tento týždeň testovať, že, tak čakám pozitívne správičky //

luly3
autor
16. nov 2009

lulu 😉 jááááj ale ti závidim 😉 už to máš zasebou

no ale mi s kacarinkou ideme v tvojich šlapajach 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre