KET v Gyn - Five. Tentokrát dúfam naposledy

luly3
11. jan 2009

ahojte 😉

babulky, niektore už mame vela zasebou a začíname znova a znova
a vždy s malou dušičkou dúfame, že tentokrát sa nám to podarí ...
tak aj ja dúfam a verím že tentokrát to bude naposledy 😕

kika017
28. dec 2011

Ahojte dievčence, tak aj ja sa už chystám na môj 3 KET, dnes už 4 deň papám estrofem. Mám otázočku skúšali ste už niektorá kontaktovať gynfiv emailom, či odpísali (konkrétne dr. Stenovú).

lucia.kl
28. dec 2011

@orchidea8 ja mám dvojky po KET, takže ono to funguje 😀 a ešte mi ostalo 5 mrazákov ale tých sme darovali - dve deti mi stačia ale úplne 😀

orchidea8
28. dec 2011

@kika017 ...ja som pisala do Gynfivu na mail,a reagovali okamzite.

@lucia.kl...super pocut ze vysli niekomu dvojicky...to keby mi vysli,tak to je uz len ceresnicka na torte ze to budu 2 😵

annamary27
28. dec 2011

@kika017 ja som písala pred posledným Ket dr.Stenovej a o pár dní na to mi osobne zavolala.

kika017
28. dec 2011

Potrebovala som sa poradiť kvôli kontrole pred KET. Ideme na dovolenku práve od 10. do 13. dňa cyklu a 14. a 15. deň cyklu je víkend. Tak som sa chcela spýtať že či je lepšie prísť na kontrolu sliznice na 9. deň alebo na 16. deň cyklu. Volala som včera so sestričkou ale tá bola jak hotentót, tak som sa na to chcela radšej spýtať dr. Stenovej.Písala som jej včera email ale zatiaľ nič, je dosť možné že má dovolenku.

kika017
28. dec 2011

Ale pôjdem na 9. deň cyklu a uvidím čo mi povedia, ten 16. deň sa mi už zdá byť neskoro

orchidea8
28. dec 2011

@kika017 ...myslim,ze by si si tam mala zavolat a prist na kontrolu potom ked budu robit cez vikend.Podla mna 16ten bude tiez ok,lebo 9 den bude sliznica este nizka a aj tak vklad robia medzi tych 16-18 dnom.

kika017
28. dec 2011

@orchidea8 Počkám ešte do zajtra či sa mi dr. Stenová neozve a poprípade tam skúsim ešte raz zavolať a spýtať sa na ten víkend. Pri najhoršom tam pôjdem aj na 9. aj na 16. deň

orchidea8
28. dec 2011

@kika017 ...co viem,Gynfiv je teraz od 23/12 kedy robili len doobeda zatvoreny a otvara opat az 9.januara.

kika017
28. dec 2011

@orchidea8 tak to neviem, ja som tam včera volala okolo 10 hod. a zodvihla mi to sestrička. Ja som chcela ísť na kontrolu v pondelok 2.1., tak tam teda radšej zavolám, či robia

kika017
28. dec 2011

@orchidea8 Tak som tam volala, ráno robia odbery aj ultrazvuk

orchidea8
28. dec 2011

A kedy tam teda mas ist,ten 9den cyklus?
Aj mate kocky nejaky kludovy rezim po KET alebo pracujete?

kika017
28. dec 2011

@orchidea8 volala som iba na recepciu, takže už to nechám tak pôjdem na ten 9. deň. Čo sa týka kľudového režimu po transfere, ja som si PN zatiaľ nikdy nebrala, zostala som doma zhruba 4 dni a potom do práce. Som názoru, že keď sa to má podariť tak sa podarí, či si doma v posteli alebo nie. Ale je to asi individuálne, každý to cíti ináč. Ale určite záleží aj od druhu práce, ja som v kancelárii takže žiadna fyzická námaha nehrozí. Tak prajem všetkým čo sa chystáte na transfer veľa šťastia a hlavne pevné nervy 🙂

annamary27
28. dec 2011

@kika017 tak ja som bola na 16ti den už na vklad,lebo sliznica bola skvelá,tak chod radšej skor ako neskôr.

annamary27
28. dec 2011

@orchidea8 ahoj,ja som mala pri dvoch vkladoch PNku,pri jednom som chodila do práce a nevyšlo to ani raz-takže si myslím,že ked sa to má podariť,tak sa to podarí či si PN alebo nie.

alibabaa
30. dec 2011

@orchidea8 budem drzat palceky... 😉

orchidea8
2. jan 2012

Ahojte,
dnes som sa v centra pytala...a povedali,ze mozem absolvovat kludne KET dva mesiace po sebe (pytala som sa lebo potom uz cestujem tak som chcela vediet).Boli ste niektora 2 mesiace po sebe na KET?

@annamary27 ...pravda je,ze ja som vzdy otehu ked som mala normalny az rusnejsi rezim a nemyslela na tehu,a ked som doma oddychovala nic.

annamary27
2. jan 2012

@orchidea8 Ket myslím môžeš absolvovať aj po mesiaci,ked ti tak ms vyjde...to medzi ET musí byť aspon trojmesačná pauza.

orchidea8
2. jan 2012

@annamary27...a ak mam vsetky lieky doma...myslis,ze v pripade neuspechu jedneho mozem ako pride menzes opat zacat uzivat sama lieky aj bez konzultacie,ci musim tam ist?

annamary27
2. jan 2012

@orchidea8 to sa ich spýtaj dopredu,ale viem,že kočky niektoré zvykli po neuspechu vysadiť lieky a ked prišla ms hned začali znova s estrofemom.

miriamka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
orchidea8
2. jan 2012

@annamary27 ...no uvidim,hadam mi to dovolia aj 2 mesiace po sebe..nech to pred sluzobkami stiham a potom som v klude uz.

lukaxxx
2. jan 2012

Ahojte, rada by som sa k vam pridala.Som po 1. neuspesnom ET v novembri, momentalne stimulujem na KET, kedze nam ostali 2 zmrliny..

orchidea8
3. jan 2012

@lukaxxx...a kedy Ta to caka?Ja cakam zatial na menzes...a idem na estrofem.

lukaxxx
3. jan 2012

@orchidea8 počítam, že transfer by mal byť koncom budúceho týždňa.. dúfam že tentoraz to bude úspešné.. moje prvé IVF nedopadlo dobre, prvá krv bola pozitívna, druhá negatívna 😢

orchidea8
3. jan 2012

@lukaxxx...musis verit ze to vyjde!Moje prve KET aj vyslo...ale skoncilo mimomaternicovym 😠

annamary27
3. jan 2012

@lukaxxx ahoj,viem si predstaviť čo si cítila,moje dve ivfká mali podobný priebeh s krvou...držím palce,aby sa Ket vydaril 😉

lukaxxx
3. jan 2012

Ďakujem za podporu 🙂 hlavne aby sa krasavci rozmrazili..

twins8
3. jan 2012

ahojte dievčatá, chcem vás len všetky podporiť a dodať vám silu a optimizmus. ja som pred dvoma rokmi bola v gynfive tiež na KET a toto je výsledok. takže držím vám všetkým palčeky nech to vyjde aj vám.

lukaxxx
3. jan 2012

@twins8 tomu hovorím motivácia🙂)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre