KET v Gyn - Five. Tentokrát dúfam naposledy

luly3
11. jan 2009

ahojte 😉

babulky, niektore už mame vela zasebou a začíname znova a znova
a vždy s malou dušičkou dúfame, že tentokrát sa nám to podarí ...
tak aj ja dúfam a verím že tentokrát to bude naposledy 😕

gelinka75
13. mar 2012

@annamary27 a to ake tlacivo treba pri KET? hmm 😝

annamary27
13. mar 2012

@dadaba skús poprosiť centrum cez net.skontaktuj pani Harbulákovú,tá by Ti mohla v tomto pomôcť.

annamary27
13. mar 2012

@gelinka75 aj pred Ket musíš s partnerom podpísať tlačivo pred notárom,že s Ket súhlasíš atd,podobné ko ste podpisovali pred Et.

gelinka75
13. mar 2012

@annamary27 aha my len cakame na odsuhlasenie ziadosti, neviem ake tlaciva este bude treba, nic nam take nehovorili 😒 ale asi to ma este cas

dadaba
13. mar 2012

@annamary27 dakujem...skusim ...mam nato jen zajtra...je mi do placu...ako som mohla na to zabudnut...

apple7
13. mar 2012

@annamary27 ahoj, aj ty planujes KET teraz?

annamary27
13. mar 2012

@apple7 nie,nie...ja mám schválene tretie ivf,ale ešte sa nan nehrniem.

apple7
13. mar 2012

@annamary27 do tretice vsetko dobre, urcite to vyjde 😉

larita112
13. mar 2012

@dadaba ahojky neviem, či už si to tlačivo zohnala, ale keď ešte potrebuješ, môžem ti ho poslať... mám ho ešte nevypísané... tiež idem zajtra k notárovi 😉 daj mi vedieť, ak áno, pôjdem ti ho oskenovať

dadaba
13. mar 2012

@larita112 jeeeeeeeeeej jasneeeeeeeeeeeeeee...dakujem velmi pekne!!!!!!! velmi mi pomozes!!!! mail..zara@centrum.sk

larita112
13. mar 2012

@dadaba už som ti to poslala, tak mi daj vedieť, či ti to prišlo v poriadku 😉 a teším sa, že som ti pomohla.
Aj ja idem vo štvrtok, takže sa možno vidíme 🙂

Inak babulky, ja som sem dávno, dávno chodila a písala, teraz vás len sem-tam nakuknem, a po dlhej dobe sa vraciam do GF na KET aj ja. Držím všetkým palčeky a aj sebe 😵 😉

chmurkaxy
13. mar 2012

@apple7 tak to budu tiez po PK, ako sme mali my. v tom pripade ti nebudu rozmrazovat den vopred, ale az rano pred transferom. ale ked sa spytas v labaku, povedia ti 🙂

dadaba
13. mar 2012

@larita112 si SKVELAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!! dakujem...veeelmi si mi pomohla....drzim ti palce,,,ides na KET??? ja az v piatok idem na prve sono...vo stvrtok cestujem na Slovensko... 😉

chmurkaxy
13. mar 2012

@dadaba posielam

dadaba
13. mar 2012

@chmurkaxy Dakujem!!!!!! uz mi poslala aj Larita 112!!!!!!

chmurkaxy
13. mar 2012

🙂 potom som si vsimla, ked som odoslala, ja totiz nejak opozdene citam 🙂 drzim paste.

chmurkaxy
13. mar 2012

@apple7 ach, to mi je neskutocne luto, muselo to byt tazke :( ja si to ani neviem predstavit, musis byt silna zena a mamina.
vies, to mi tak napadlo, ze skoda, ze len jedno sa rozmrazilo, lebo ktovie, ci sa to este niekedy podari a takto by bola vyssia sanca. ale Boh vie, preco to tak je, takze budem stastna, ked sa nam tato bublinka niekde zavrta..

larita112
13. mar 2012

@dadaba áno vo štvrtok idem na KET, na kontrole som bola včera... tak si budeme držať palčeky navzájom 😵 😉

apple7
14. mar 2012

@chmurkaxy bolo to tazke, ale uz je to za mnou. preto je lepsie davat bublinky po jednom, viem ze je tam vyssia sanca, ale je to riziko pre obe babatka. takto to je super, uvidis ze sa bambulka chyti, ked je este aj po PK, to je super.drzim silno palce 🙂

apple7
14. mar 2012

@larita112 drzim ti palce,kedy ti budu rozmrazovat bublinky? uz ti volali ?

larita112
14. mar 2012

@apple7 volali, ale budú ich rozmrazovať až ráno, lebo sú po PK... takže ráno budú volať znovu a potom okolo 10tej bude transfer... tak uvidíme 🙂

apple7
14. mar 2012

@larita112 tak nech to vyjde, to je tvoje prve KET?

chmurkaxy
14. mar 2012

@apple7 nemozem napisat, ze chapem, ako sa citis, pretoze som to nezazila. my sme po minulom IVF mali dve bublinky, no na 9. den som zacala krvacat a uz mi len klesalo hcg. a aj tak sa teraz strasne bojim, aby to dobre dopadlo. cely den ma dnes picha v podbrusku, tak googlujem odusu, ci je to ok, uz som jak na hlavu. a to je len 2. den po transfere. ale dufam, ze tentoraz nam to vsetkym vyjde a potom sa niekde stretneme s kocikmi na kavu 🙂

chmurkaxy
14. mar 2012

@larita112 jeeeej, drzte sa, to budeme mat vysledky tak podobne 🙂

larita112
14. mar 2012

@chmurkaxy 🙂 snáď aj podobne a hlavne pozitívne dopadneme 🙂 😵

@apple7 nie, dokopy je to môj ôsmy transfer (z toho 5xKET) a už určite definitívne posledný a snáď úspešný...

apple7
14. mar 2012

baby drzim vam vsetkym palce a nevzdavajte sa, urcite to vyjde 😉

lubkaeck
14. mar 2012

@dadaba ahoj este ho potrebujes?
dnes nestiham sken, ale rano by si to mala 😉

INAK kocky. nanuky sa nerozmrazili, teda neprezili 😢 takze ma mm ukecal na dalsi cyklus

apple7
14. mar 2012

@lubkaeck to ma mrzi

dadaba
14. mar 2012

Dievcata Dakujem ste skvele...tlaciva na KET mam...sice tu v it mi to nikto nechcel overit nakoniec sa nasiel notar co mi to overil a zaplatila som 100€...takze zlate slovenko a slovenske ceny...este raz dakujem!!!!!
@lubkaeck Dakujem pekne uz mam tlacivo!!!!!!

dadaba
14. mar 2012

@chmurkaxy negoogluj to je najhorsie!!!!! nech to dobre dopadne!!!!! 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre