Koľko rokov ste mali, keď ste mali prvé dieťa?
Mam pocit, že život tak rýchlo beží.. Roky utekajú a my stále nemáme dieťatko. Chcem si len spraviť prieskum, koľko rokov ste mali vy a váš muž keď ste mali prvé dieťa?
Ja 36 a muž 42, ale asi sme to mali poriešiť skôr, lebo sa nám zadarilo len toto jediné.
Ja som mala 18 (o 2 týždne po narodení syna 19) a muž 23 (o 3 dni po narodení syna mal 24). 🙂
Ja takmer 22, manzel 25, aj ked to nebolo planovane, neviem si to teraz vynachvalit, u mna druha puberta so synom, krasne odbobie 🙂
35 a druhe 41 a rrozhodne nelutujem mala som dost casu sa vyblaznit a usadit sa pred detmi
@kulumulu123 ja mám 40 r.a dcéry 17 a 11r.
Som rada že sú veľké a samostatné a ja ešte mladá a mám toľko času už len pre seba😃Neviem si predstaviť že teraz v 40-tke by som mala malé deti🙈
Ja som našla dve ciarocky na teste na 25. narodeniny a potom som prenášala 11 dní a nakoniec sa narodila na manželove 29. narodeniny. ♥️

21