Koľko rokov ste mali, keď ste mali prvé dieťa?
Mam pocit, že život tak rýchlo beží.. Roky utekajú a my stále nemáme dieťatko. Chcem si len spraviť prieskum, koľko rokov ste mali vy a váš muž keď ste mali prvé dieťa?
ja mám 28 a manžel 31 a čakáme prvé.. ale prijala by som ho aj skôr, len sme sa vtedy ešte nepoznali 🙂
Ja 22 a rovno dvojicky 😄 Bolo to skvele, organizmus sa velmi rychlo zregeneroval.

Ja 28 a muž 36