Krátky menzes

bejka90
16. okt 2022

Ahojte, viete mi poradit, co mi mohlo skratit menzes? Trapim sa snim vacsinou 7-8 dni, no tento mesiac som mala 2 dni take normalne ako vzdy, vcera uz akoby len spinenie a dnes nic. Akoze nestazujem sa pri tych mojich tyzdnovych dlzkach :D len kvoli comu to moze byt? Menia sa mi hormony?:D jedina zmena ktora nastala je, ze som zacala brat pred 3 tyzdnami B-komplex, inak nic. Mohlo mi to toto zmenit?

majamat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sense
16. okt 2022

B komplex možno priamo nie. Ale áno môžu sa ti meniť hormóny, aj mne sa od určitej doby skrátil z 5-6 dní z toho 3 silné na 3-4 dní na jeden silnejší a 3 slabé dní.

bejka90
autor
16. okt 2022

@majamat novyzera to akoby sa mi nanovo spustala krv.. vcera od obeda nic a dnes zas viac..tak asi len nejaku "pauzu" si dali tie kramy :D tehotenstvo velmi neoravdepodobne. Meriam si bt a mam ju nizku takze to je vylucene a pred kramami som mala negativny test... takze skor ta pauza tak to vyzera

majamat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bejka90
autor
17. okt 2022

@majamat je to mozne 🙂 nosom uz rozmyslala ci sa mi nieco neuochalo nahodou alebo co..ale uz je to v poriadku myslim ako za mojich "starych cias"

zuzka2662021
17. okt 2022

@bejka90 ja to mam tento mesiac tiež tak 2 dní bolesti a od 3 dna len spinenie plus trosku krv s pauzami

bejka90
autor
17. okt 2022

@zuzka2662021 no mne sa to dajak viac spustilo 4ty den...nes som 5 a etse mam dost zato.. takze sa mi to vratilo do mojho normalu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre