Krvácanie počas ovulácie

lenkac38
4. apr 2016

Ahojte baby. Včera mi začala ovulácia. Večer som si našla na papieri po návšteve wc ružovú farbu. Dnes ráno to už bola krv, tak som si musela dať vložku. S priateľom pohlavný styk nebol teraz, takže to nemôže byť žiadne poranenie, Nebolí ma nič, tak si to neviem vysvetliť, pretože je to 15ty deň môjho cyklu. Vaše skúsenosti ? Vďaka.

charity
4. apr 2016

Kazde krvacanie patri ku gynekologovi.

Inak mohla to byt superovulacia, cize mozes krvacat z prasknuteho folikulu. Ale aj tak smer dr.

lucinka511
4. apr 2016

@lenkac38 moze to byt , ja to obcas tiez mavam, nie je to nic vynimocne..ale ak by si krvacala dalej tak to nemusi byt zu ovulacne krvacanie ale nieco ine...a ja som raz s tym teiz Bola u gyn ako akutne a ta mi vraela,ze mam stastie, ze viem kedy mam aspon ovulaciu:=) tak sa neboj...keby to bolo ale viacdnove a intezivnejsie alebo rovnakej intenzity moze sa jedant o cystu alebo daka hormonalna nerovnovaha...

lenkac38
autor
4. apr 2016

@lucinka511 koľko dní ti to asi trvalo? =)

lucinka511
4. apr 2016

@lenkac38 vzdy len jedena tak raz,teda jednu intimku potom zu nic, tak jednorazovo ,ale nemavam to vzdy obcas z casu na cas...fakt gyn povedala nic vazne je to normalne, teda nic nezvycajne

lucinka511
4. apr 2016

@lenkac38 teda den len jeden , jedna intimka ,,

lenkac38
autor
5. apr 2016

@lucinka511 ja už to mám druhý deň dnes, keďže to ráno neprestalo. Išla som gynde, som zvedavá, čo mi povie. :/

lucinka511
5. apr 2016

@lenkac38 co ti povedala, napis, som tiez zvedava, mozno to moze byt aj cysta alebo dake hormony,nerovnovaha tos a napravi

lenkac38
autor
5. apr 2016

Robila mi Sono, všetko v poriadku. Dala mi nejaké tabletky, čo mi to zastaví a potom už by som mala normálne si po 2 týždňoch počítať svoj cyklus.

lucinka511
5. apr 2016

@lenkac38 tak super,vidis, nic vazne to nebolo, no skus si urobit aj hormonalny profil

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre