Krvavý výtok 19DC, ale ovulačné krvácanie to nie je. Čo to môže byť?

marinecka95
10. okt 2019

Ahojte snažilky. Snažíme sa o bábätko a dnes 19 DC som si po utretí na WC našla krvavý výtok. Ovulačné krvácanie to na 100% nie je (mávam ho takže poznám, taktiež ovulaciu som mala potvrdenú Dr.) Som z toho už zúfalá a rozmýšľam čo by to mohlo znemenať. Že sa jedná o uhniezdenie si nechcem namýšľať 🙈. Tieto záhady ženského tela začínajú byť pre mňa zložitejšie ako štúdium na VŠ :D
Baby, dajte vaše skusennosti a postrehy ;) ak sa stalo niečo podobne aj Vám - respektíve čo to znamenalo a tak 🙂)

veronikanika1982
10. okt 2019

Ahoj mohlo a aj nemuselo to byt....ale ja som mala tiez taky a potom uz len tmavo hnede spinenie a som 😀

marinecka95
autor
10. okt 2019

@veronikanika1982 nechcem si nič nahovárať ani nič len ma mätie krvavý výtok mimo ovulácie a MS. Som približne 9-10 dní pred MS tak nechápem. Ovulaciu som už mala tak mi je to divné 🤦🏼‍♀️. Koľkých deň cyklu si mala tieto výtoky a špinenie? Asi dva - tri dni mám veľmi slabulinkú bolesť (ak sa to tak dá nazvať) v podbrušku ... som z toho jeleň

veronikanika1982
10. okt 2019

Tak 20.09. som mala plodne dni to viem podla hlienu a mali sme sex......23-eho podla aplikacie som mala ovulaciu...a 5-6 dni potom som citila pichanie na lavej strane a potom uz len vytoky najskor trochu krvavy s tmavo hnedym vytokom...a potom uz len slabo hnedy. 😉

marinecka95
autor
10. okt 2019

@veronikanika1982 ja mam take zvlastne pocity v podbrušku - neviem identifikovať či sa jedna o bolesť, či to je pichanie či čo .. skratka niečo tam cítim inak a neviem definovať. Dnes má prekvapila tá krv 🤪 hádam to bude mať podobný koniec ako u vás 🙂

veronikanika1982
10. okt 2019

Tak drzim prsty. Ja som este mala aj mam kovovu chut v ustach a bolia ma krize aj zima mi je stale.

marinecka95
autor
10. okt 2019

@veronikanika1982 tebe gratulujem a prajem aby ste to dotiahli do úspešného konca 🙂 mne neostáva nič iné ako čakať keďže mám ešte dosť do MS 🤷‍♀️

veronikanika1982
10. okt 2019

Dakujem pekne 😉 ja uz som tiez sledovala namne vsetky zmeny ako ty teraz a tiez som mala tyzden do ms.

marinecka95
autor
10. okt 2019

@veronikanika1982 no ďakujem pekne za tvoje rady, skusennosti 🙂 gratulujem ❤️ A budem pevne veriť že sa podarilo

marinecka95
autor
12. okt 2019

@veronikanika1982 takze predvčerom krvavý výtok večer, včera cely deň nič - večer slaboružový a dnes malilinko zafarbený slabohnedý výtok ... nemôžem sa dočkať dňa kedy bude testovanie dávať zmysel :D keďže som stále pred termínom MS .. nádej mi dáva tvoja skúsennosť s takýmto vytokom a šťastným koncom 🙂)

veronikanika1982
12. okt 2019

Noo vyzera to velmi nadejne, drzim prsty a daj vediet ako 😉

marinecka95
autor
12. okt 2019

@veronikanika1982 samozrejme vedieť dám 🙂 som nedočkavá 🙂) už by má // naozaj potešili

veronikanika1982
23. okt 2019

No ako si dopadla ?

marinecka95
autor
24. okt 2019

@veronikanika1982 bohuzial ako som myslela :( MS dorazila ( Síce slabučká) ale testy negatívne a teplota 36,5 takze neúspešne

veronikanika1982
24. okt 2019

Skoda. Ale nabuduce uz to vyjde neboj 😉

marinecka95
autor
24. okt 2019

@veronikanika1982 verim tomu ❤️

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre