Ktoré ovulačné testy sú dobré?

jaruska_12
24. aug 2020

Ahojte snažíme sa po ma už rok nedarí sa beriem clostylbegyt a duphaston a agnucaston . Bola som aj minulý mesiac na folikulometriu vajíčka rastú. Tento cyklus bude druhý s clostylom ale bez folikulometrie a keďže ozaj netuším kedy mám ovu chcela by som začať testovať s ovu testami. Len neviem aké testy sú dobré a od ktorého DC a v akom čase ráno večer poobede. Podarilo sa niektorej z vás vďaka týmto testom otehotnieť?

anjelicek26
24. aug 2020

@jaruska_12 otehotnela som kvoli tomu, ze sme s muzom spolu spavali... prepac taku uprimnost, ale ved kedy mas ovulaciu vies +/- tri dni ked beries lieky. To ti nestaci ako informacia? Spite spolu kazdy druhy den alebo ked je chut aj kazdy den v tej dobe a nic nepokazite. Drzim velmi palce, ale tie ovulacne testy su ti zbytocne, tiez ti len ukazu, ze v najblizsich hodinach ovu bude a aj to musis merat rano a vecer a vies to kludne presvihnut, resp. tie testy su velmi silne aj dva dni, no co si si tym pomohla? Ved to vies aj teraz podla toho, ci si zacala brat lieky 3. ci 5. ci 7.den...to ti uz lekar nastavil podla tvojho cyklu...

extempore
24. aug 2020

Meraj si bazalnu teplotu. Ovulacne testy su drahá sranda a musis ich robit aj niekoľkokrát denne aby si trafila kedy hladina hormónu vybehne tak, že ju zachytí test a bude pozitivny. A pozor na clostyl - aby ste nemali trojčatá...

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre