Ktoré sú najlepšie polohy na otehotnenie?

tahia24
6. dec 2011

čaute,poradite neake najlepšie polohy aby som otehotnela,už dlho sa snažime všetko mam v poriadku,ale len jedna mala chybička,mam nižsie sliznicu maternice ☹

tea333
6. dec 2011

@tahia24 treba byt trpezliva. vsetky polohy, kde z teba nevyteka ejakulat su ok. mozes este potom ostat lezat.

tahia24
autor
6. dec 2011

Ležime ležime,ale stale nič 😢

bambi2
6. dec 2011

@tahia24 mozno blba otazka, sliznica sa povie aj slezina?? 😕

tahia24
autor
6. dec 2011

myslim že asi nie 😀

katuska268
6. dec 2011

staci ked zostanes kludne lezat...daj sa trebars na bok je jedno na ktory a lez.ani si nesadaj nakolko mas tu sliznicu nizsie.a ani curat nechod ak sa ti bude chciet lebo tym padom je to aj logicke vsetko z teba vytecie...

tahia24
autor
6. dec 2011

@bambi2 myslim že asi nie,možeš sliznicu nazvat ako chces aj pečienka 😀 😉

bambi2
6. dec 2011

@tahia24 tak potom nic... 🙂

tahia24
autor
6. dec 2011

@katuska268 a hlavne po sexe sa mi chce moc čurat,no a aj ked sa predtym vycikam 😖

ajca123
6. dec 2011

@tahia24 skus ist na macicku 🙂 ktora sa naklana pre mliecko a tvoj drahy ta zo zadu pomiluje 🙂
To by mohlo vyjst 🙂 treba trpezlivosti viac a nenutit sa do kazdej suloze... Moj prvy je vytuzene 🙂 babo a druhy bol hups a o tretom ani nehovorim 🙂 a aj mozes mat posunutu ovulku... Prveho sme pocali ked som mala presne ovulku 🙂 druheho pre tesne pred mrskou a tretieho 9dni po mrske 🙂
Cim je zena starsia tim sa jej posuva aj ovulka a aj je nepravidelna 🙂
Prestan sa snazit a ked to pride tak pride 🙂 nikam sa neponahlaj

tahia24
autor
6. dec 2011

@ajca123 😀 juj ja mam raz chut na sex raz tak a raz tak,chudence spermie,šak nestihaju vytekať odtial hahahahahahaha 😀 😀 😀 😀 😀

ajca123
6. dec 2011

@tahia24 lebo ta drazdi :( to som mala aj ja 🙂 a to ja mam nizucko maternicu :( a vidis budu mat tretieho princa a to sa nesnazim :(

lucka1987
6. dec 2011

no toto som aj ja skusala viac ako rok a pol.... a nakoniec som otehotnela jednou rychlovkou ( podotykam ze bola len jedna za cely mesiac, kedze mm bol v zahranici stale) , kedy som si sadla na mm a hned potom bezala do sprchy 😀 😀 😀

ajca123
6. dec 2011

@tahia24 netreba mat kazdy den sexik 🙂 byt tebou si par dni pred ovulkou pockam a z toho mnozstva sa urcite jedna ujme 🙂

vejula
6. dec 2011

@tahia24 podla toho ako maš otočenu maternicu. ja mam do zadu a dr mi povedal že najlepšie pre mna bude zo zadu. Ale otehu som v uplne inej polohe. Ani som si nohy nevykladala ani nič. Ako ja tomuto moc neverim. KEd budeš mať otehu tak otehotnieš aj bez toho.. inak ja vždy po sexe čuram 😅 😀 a napriek tomu som otehotnela, tak neviem či to ma na to nejaky vplyv

strihalka
6. dec 2011

@tahia24 no tak ja jsem zkousela ctyri mesice poloha nohy hore a anic.......posledni meic jsem se otocila bricho a je to tu🙂

tahia24
autor
6. dec 2011

@strihalka aj ja už som otom počula ale ten moj chce stale po stojačky od zaduuuuu 😀 🙂 😉

tahia24
autor
6. dec 2011

@vejula 😅 jjoooo,aj ja tak isto

tahia24
autor
6. dec 2011

@ajca123 no ale ja mam aj nepravidel,ale posledny polrok mi chodila presne

tahia24
autor
6. dec 2011

@ajca123 😀 Tešim sa stebou!!!!!!!!!!!

ajca123
6. dec 2011

@tahia24 a čo keby si zmenila gynekologa 🙂
Moja sesternica potratila 5krat a ked jej lekár nevedel poradiť , tak som jej poradila zmenu lekára tak aj do dvoch mesiacoch otehotnela a má malého synceka...
A aj mám kamarátku ktorej hovoril lekár že nikdy nebude mat dieťa a ked zmenila partnera tak tiez otehotnela 🙂 a aj záleží aké máte krvne skupiny 🙂

tahia24
autor
6. dec 2011

juj,no to nevieme ake skupiny,a aj rozmyšlam nad zmenou a primar mi povedal že bez mužovho vyš,mi lieky na ovulku nepredpiše,no a problem,,,,moj muž chce este počkat,pol roka a uvidi sa no

domca280
6. dec 2011

Mozno v tom bude ten hacik,ze on caka a ty sa zaoberas tehotenstvom🙂

domca280
6. dec 2011

ja sa napr.neviem zbavit myslienky a podari sa to teraz?aj viem ze tym ze na to myslim ci vedome alebo podvedome vyplavuju sa mi z tela stresove hormony a tie mi blokuju vsetko od cyklu az po psychiku...toto je napr.moja kapitolka ale co snou?vie niekto poradit?

katuska268
6. dec 2011

@tahia24 vies mne vzdy chcelo tiez po sexe curat ale ked som chcela miminko musela nejaku dobu vydrzat...nie dlho ale musela..lebo ako nahle sa vycikas vytecie z teba vsetken ejakulat...takze myslim ze cakanie sa ti oplati

mataharyy
7. dec 2011

Poloha i močení po, dokonce i sprcha (i důkladná), nemá na otěhotnění vliv 😉 Já jsem údajně neplodná, MS jsem měla jednou za čtvrt roku a měsíc v kuse (a to po vyvolávačce a pak po zastavení), nikdy jsem neřešila to zda si mám dát nohy nahoru, dolu nebo kdo ví kam, po sexu chodím na záchod a do sprchy, no světe div se mám dvě děti 😎

meyby
7. dec 2011

@tahia24 ja si myslim, ze ak ma dojst k otehotneniu tak dojde aj keby si sa vycurala, alebo vobec po milovani nevykladala nohy a nelezala... 😉

irriss
7. dec 2011

@tahia24
Nechtela jsem reagovat, ale neda mi to 😒
Omlouvam se, ale nejak nechapu spojitost:
Co ma spolecneho curani s (ne)udrzenim sperma?

Prijde mi, ze tato otazka mohla napadnout jen muze, jelikoz ON ma trubici s jednim vyvodem, co se tyce sperma i moceni zaroven - mluvim o finalnim "vytoku" ne o produkci danych tekutin😉
Vzdyt zena sperma nema jak vycurat...a aby z ni vyteklo sperma jen tak to mi prijde jako "vtip" ☹

zuzana581
7. dec 2011

Môj malý je splodený z prerušovanej súlože, čiže do vnútra išlo minimum spermii. Tiež si myslím, že je úplne zbytočné robiť nejaké stojky a podobné. Kludne sa môže isť aj na záchod po styku. To množstvo spermii, čo sa dostalo do maternice tam už je, či sa postavíš, alebo zostaneš ležať a buď sa uchytia alebo neuchytia. Niekedy je lepšie sa prestať snažiť, nechať všetko na prírodu a ono to príde samo.

vejula
7. dec 2011

@katuska268 ako pisala
@irriss moč ti nejde pošvou, takže spermie vyčurať nemôžeš. Su to dva rozdielne vyvody. Pre predstavu kukne sem ako to vyzera obrazne 😉 http://www.zdravi4u.cz/view.php?cisloclanku=200...

opicamartyna
7. dec 2011

@irriss no ja s amoc nevyznam a neviem aku to ma suvislost, u mna snad len tu ze po sexe sa mi vzdy chcelo čúrať 😅 a ked som sa postavila všetko mi postehnach stekalo....takže spojitost asi taku mali na mysli.... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre