Kúpele Lúčky. Pomohli vám k otehotneniu?

mayka
27. feb 2007

Ahojte,
v poslednej dobe uvazujem nad liecebnym pobytom v kupeloch Lúčky alebo Nimnica kvoli tomu, ze sa nam nedari otehotniet. Preto prosim snazilky, ktorym to pomohlo, alebo celkovo maju skusenosti s tymito kupelmi o informacie. Urcite to bude zaujimat viacere snazilky. Vdaka

montrojruza
20. dec 2016

bola som tam a bolo supeer

sarmzivot
20. dec 2016

Velmi pekne dakujem potesila som sa a dufam ze aj ja sa budem mat tak isto prajem pekny vecer

ali76
20. dec 2016

@sarmzivot ja som tam bola v 2006, k otehotnetniu mi to nepomohlo, otehotenela som az 5 rokov po kupeloch. Najlespie ubytko je priamo v Choci,/ja som tam bola ubytovana/ ostatne lecebne domy boli stare, no mozno za tie roky uz tam nieco zrekonstruovali. Lekari su tam by som popvedala, taki odpadlici, co sa neuplatnia nikde inde

sarmzivot
20. dec 2016

No ved prave toho sa obavam ci to nie je tam uz take stare ale ze vraj to rekonstruovali tak uvidime . Myslim ze za nejaky poplatok sa da aj zmenit

sirell
21. dec 2016

Ahoj, ubytovanie v zime jednoznacne odporucam Choc alebo Liptov, ktore su navzajom prepojene aj s balneoterapiou, takze netreba riesiť presuny vonku,Choc ma balkony orientovane na vychodnu a na zapadnu stranu, Liptov ma izby bez balkona, pekne rekonstruovane orientovane na juh. Strava je v Choci. Procedury su pocas dna vselijako, takze je to v zime dost otravne stale sa obliekat a presuvat. Aspon mne by to teda vadilo. Ubytovanie sa da dohodnut vopred za mensi poplatok ako potom priamo na mieste, Vyborne ubytovanie je este v Diane - krásne nové velke izby. V Maji je to tiez celkom nove ale izby malinke a tie co su na prizemi orientované na východ tak su strasne tmave a studene - slnko sa tam vobec nedostane a najvacsia vzdialenost od balneoterapie.

katuska1511
21. dec 2016

Ja som bola v aprili, ubytovana som bola v Diane a bolo super. Mne nevadilo sa presuvat a obliekat hore dolu (lebo zima bola teda riadna, dokonca aj snezilo). Izba bola dostatocne velka, novucka, cista, denne nam ju upratovali. Ja som bola spokojna na 100%. Isla by som znovu 🙂

selenka7
22. dec 2016

@sarmzivot Ahoj, ja som sa predvcerom vratila, byvala som v hlavnom hoteli. Z Barbory budes musiet chodit po vonku na stravu a na procedury (v hlavnom hoteli), izby som nevidela, ale nemyslim si, ze budu kvalitou nizsie. Na druhej strane, mas to hned vedla kupelnej dvorany, kde su takmer kazdy vecer diskoteky 😀 prajem Ti dobru partiu. Ja som mala tu smolu, ze po prvom tyzdni nejake turnusy odisli a dalsie uz neprisli, lebo cez Vianoce maju zatvor. Takze postupne som sa tam nudila, lebo tam ostali sami dochodcovia.

sarmzivot
22. dec 2016

Dakujem Vam vsetkym za vase prispevky, ktore si rada citam . Myslim ze chodit po vonku mi az tak vadit nebude a akurat vcera som zavolala na recepciu hotela Choc pre nejake informacie, pani mi navrhla nove ubytovanie v Diane a kedze chcem byvat sama doplaca sa 12 eur na 1 den. Ale este nie som rozhodnuta mam sa ozvat.Selenka Ty si byvala sama? Dakujem

smajliki
23. dec 2016

@sarmzivot v Diane je veľmi pekné ubytovanie, nebudeš ľutovať a keď Ti až tak nerobí problém si priplatiť, tak určite neváhaj. Súkromie je súkromie.

selenka7
24. dec 2016

@sarmzivot nie, mala som spolubyvajucu o dva roky mladsiu, vraj oni sa snazia dat spolu rovesnicky. Ja som sa desila toho, ze budrm byvat s chrapajucou dochodkynou 😀

montrojruza
24. dec 2016

ahojte, ja som isla prvy krat do kupelov, a najviac co ma desilo, bolo, ze s kym budem byvat. Moja spolubyvajuca prisla az den po mne. Zatial som si tam zistovala, ci nemaju niekde volnu jednotku, alebo kolko v ktorej ubytovni by stalo ze by som bola sama. Bolo to asi 8 alebo 13 eur na noc, co na tri tyzdne by bolo dost. Nakoniec som to nechala tak. Spolubyvajuca bola o 10 rokov starsia a pri rozhovoroch sme zistili ze je vzdialena pribuzna. Takze nakoniec bolo super. A do jedalne vas zaradia k stolu (kde budete sediet cely cas) s inymi babami. A aj tie baby boli v pohode, takze vsetko bolo skvele. Nebyvala som v hlavnej budove, ale som aj rada, lebo by som mozno ani nos z nej nevstrcila a takto som bola nutena chodit von. Sice to nebolo v zime, ale tiez bolo chladno a prsalo. Pobyt hodnotim ako skvelu dovolenku 🙂

tinnka0902
30. dec 2016

Ahojte baby niekto do kupelov lucky v hoteli choc januar februar nechcem ist sama

martusianka78
30. dec 2016

Ahojte ja idem do Lucok Choc Vychod 20,2,2017, Ide este niektora.....idem prvykrat a mam zmiesane pcity....

butterfly333
1. jan 2017

Hned by som tamišla bolo tam supeeeer hotel choč.

tinnka0902
2. jan 2017

@butterfly333 boli ste na izbe sama alebo bol niekto s vami 🙂

butterfly333
2. jan 2017

@tinnka0902 boli sme tam 3 baby ja som mala 19r jedna 28r dalsia 35r. Bola som v celom hoteli najmladšia. No bolo velmi dobre. Do 5mesiacov od navratu z kupelov som ostala tehu. Predtym som 4x potratila a mala operovanu maternicu. Verim že kupele pomožu.

tinnka0902
18. jan 2017

@butterfly333 Ja idem 20 februara

butterfly333
18. jan 2017

@tinnka0902 to maš supet hned by som aj ja išla bolo tam.perfektne. verím že ti kupele pomožu tak ako aj mne.

tinnka0902
19. jan 2017

@butterfly333 dakujem a ake proceduru Vam tam robili?

butterfly333
19. jan 2017

@tinnka0902 tak to už je 18r no viem ze som mala cvičenie víryvku saunu plavanie cvičenie v bazene a take. Už si to nepamätám.

selenka7
20. jan 2017

@tinnka0902 po prvom tyzdni ides na opakovanu kontrolu k dr. a on sa spyta, ktore procedury Ti najviac vyhovuju. Ja som sa pytala hlavne do bazena - mas tam moznost cvicenia v bazene (pol hodina), plavania (hodina) alebo sedaci bazen (pol hodina) - tie bazeny su oddelene len takou prieckou a pokial nie je cvicenie, mozes si prejst zo sedacieho do plavacieho a striedat to. Potom su tam vanove kupele (aroma vana, perlickova, mineralna), solna jaskyna, oxygenoterapia, cvicenie v telocvicni, sanoterm (to je take vyhrievane lehatko, na ktorom asi 45 min. lezis), diatron (taky pristroj, ktory Ti priklopia nad brucho a 10 min. to vnutorne prehrieva), raselinove zabaly, masaze... Sauna, virivka, vonkajsi bazen su za poplatok.

tinnka0902
23. jan 2017

@selenka7 Dakujem vam pekne aj masaze su za poplatok?
A vy ste otehotneli ak sa smiem spitat?

tinnka0902
23. jan 2017

Niekto 20februara do kupelov Lucky🙂

selenka7
24. jan 2017

@tinnka0902 Masaze tiez davaju k predpisanym proceduram, ja som mala asi tri, daju sa aj priplatit, ja som platila manzelovi, ked bol za mnou na par dni, ale neoplati sa to podla mna, lebo chcu 10€ za 15 min. Este Vam poslem IP 😉

martusianka78
24. jan 2017

@tinnka0902 ja odchadzam do Lucok 20,2,

tinnka0902
26. jan 2017

@martusianka78 Ahoj aj ja idem 20.2.

martusianka78
26. jan 2017

@tinnka0902 tak sa tam uvidime ako sa spozname.....😀

tinnka0902
27. jan 2017

@martusianka78 Dobry vecer a odkial Ste Vy ak sa smiem spytat ja som zo SNV okolie mam 25 r volam sa Martina priblizne o kolkej budete v Luckach?😀 😉

martusianka78
27. jan 2017

@tinnka0902 som z Kosic volam sa Marta mam38rokov a zatial neviem este o kolkej tam budeme nepozname cestu takze budeto zaujimave ale m vediet pre odchodom presnejsie...😉...idme autom ....

tinnka0902
29. jan 2017

dobre v pohode

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre