Kúpele Lúčky. Pomohli vám k otehotneniu?

mayka
27. feb 2007

Ahojte,
v poslednej dobe uvazujem nad liecebnym pobytom v kupeloch Lúčky alebo Nimnica kvoli tomu, ze sa nam nedari otehotniet. Preto prosim snazilky, ktorym to pomohlo, alebo celkovo maju skusenosti s tymito kupelmi o informacie. Urcite to bude zaujimat viacere snazilky. Vdaka

martusianka78
30. mar 2017

@daniela.ho no nie som si ista musis si podat do poistovne aebo sa spytaj v poistovni a maj pri sebe vsetky diagnozy a uvidis ,,,,

daniela.ho
30. mar 2017

@martusianka78 dakujem

sirell
30. mar 2017

@daniela.ho podľa platného indikačného zoznamu asi nie, pokiaľ si nemala komplikácie
A-je plne hradená starostlivosť, B-s doplatkom za ubytovanie a stravu
A XI/3 podľa Stavy po operáciách gynekológ, 21
základnej vnútorných rodidiel všeobecný lekár
diagnózy do 6 mesiacov po
operácii, vynímajúc
operácie diagnostické
a laparoskopické bez
komplikácií.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
B XI/4 podľa Stavy po operáciách gynekológ, 21
základnej vnútorných rodidiel všeobecný lekár
diagnózy od 6 do 12 mesiacov
po operácii,
v prípade neindikovania
XI/3.

martusianka78
31. mar 2017

@daniela.ho nemas za co...

tamisi
16. máj 2017

@daniela.ho prosím Vás aj ste si podala kúpele? Bola ste? Ďakujem!

daniela.ho
16. máj 2017

@tamisi nie nepodavala som si nakoniec žiadosť

tamisi
17. máj 2017

@daniela.ho ďakujem!😉 No škoda, že ste aspoň neskúsila...

dianamia
18. máj 2017

Ahojte v januari som podstupila hysterektomiu rezom cez brucho od vtedy som stale na pn nakolko mi vznikli komplikacie vďaka ktorym som po ďalsej operacii tentokrat na urológii kedy mam poslat ziadosť viem že 6 mesiacov po operacii ale od prvej či od druhej?a ešte možem to urobiť aj keď som na pn?alebo ju musím najprv ukončiť?dik za rady🙂

montrojruza
18. máj 2017

@dianamia zalezi kto ta posle do kupelov, ci gynekolog ci urolog, a do 6 mesiacov treba aj absolvovat, aspon po gynek. operaciach

dianamia
18. máj 2017

Dik za odpoveď chcela by som tie Lúčky keď o nich tak pekne hovoríte a tam sa dostanem asi len po tej gynekologickej operacii tak to možno stihnem ešte počas PN má niekto aj úplne čerstvé informacie napr.to ubytovanie kde je najlepšie

dianamia
18. máj 2017

martusianka78 aj ja som z košíc vidím že ty si tam bola celkom nedávno páčilo sa ti tam? Kde si bola ubytovana?s čím si tam bola? ja mam 44 rokov daj nejake info budem ti vďačná

montrojruza
18. máj 2017

@dianamia ja som bola ubytovana v Adamovi, celkom fajn, nie je to tak daleko ako Maja, ta je asi najdalej. a som rada, ze som nebola ubytovana v hlavnej budove, takto som bola nutena aspon vyjst stale na vzduch, ked som isla na proceduru, alebo jest. je to prave rok co som tam bola, isla som tam s obavami (moje prve kupele) ale mam len tie najlepsie spomienky.

dianamia
19. máj 2017

Takže keď to zhrniem tak naj ubytovanie sa zda Diana,Adam aleboLiptov tiez si myslim že tie depandansy budu asi novšie ako hlavny hotel Choč skúsim sa porozpravať s gynekologičkou chcem to stihnúť ešte počas PN aby som sa do prace vrátila úplne fit

tamisi
19. máj 2017

prosím Vás je tu niekto po LSK a podpísali mu kúpeľnú liečbu? výkon - odstránenie cysty, odstránenie tuby, resekcia ovária a na druhej strane chromopertubácia, odstránenie zrastov a drilling ovária. ďakujem

9adka9
12. jún 2017

Ahojte, ja sa chystam 3.jula na 28 dni. Ubytovana budem tusim v Balneo.
Chysta sa niekto v podobnom termine?

selenka7
12. jún 2017

@tamisi nie som si ista, ale myslim, ze po laparoskopii schvaluju len ako B-cko.

tamisi
12. jún 2017

@selenka7 ďakujem 😉

dianamia
15. jún 2017

@9adka9 ahoj mne ešte len teraz ukončia marodku a skúsim tie kupele prebrať s gynekologičkou s akou diagnozou tam ides?po akom čase ti dali termín?žiadosť si si podavala ešte počas pn?

9adka9
15. jún 2017

@dianamia Ahoj , mam za sebou 2. Neuspesnesne ivf, s tym , ze tento krat prebehlo ,, akoze ,, tehotenstvo , cize vsetko ako ma byt len bez plodu. Vraj reakcia tela na hormony. Mam pcos. Tusim fo mesiaca to bolo schvalene. Mam skupinu B. Chcem sa dat do poriadku. To ze pri gynekol.problemoch je vacsina B co sa tyka neplodnosti, potratov atd....len keby je operacia ako vyber maternice a tak tak vtedy je A.

dianamia
16. jún 2017

@9adka9 tak vidim dievča že to nemaš ĺahké ja mám 40 dospeleho syna a kupele mi ponukli prave po odstranení maternice ale netrap sa mam kamaratky ktoré sa babätka nakoniec dočkali tak určite to šťastie čaká aj na teba oddýchni si načerpaj tam nové sily a choď do toho znovu držim palce

9adka9
17. jún 2017

@dianamia jeeej ake zlate, dakujem velmi pekne 😘

cinko80
21. júl 2017

Ahojte ide niekto v najblizsom termine do Lúčok? Neviete ako to tam chodí? Neviem vobec ako sa pobalit...

cinko80
21. júl 2017

@selenka7 mozem poprosit o nejake info, pri prijme je normalna gynek.prehliadka? Ci to je ako konzultacia?

montrojruza
21. júl 2017

@cinko80 aj rozhovor, aj gyn. prehliadka

selenka7
21. júl 2017

@cinko80 aj prehliadka, ale lekar tak 75+, teda aspon ten, u ktoreho som ja bola. Iba palpacne, usg nerobi.

cinko80
22. júl 2017

@selenka7 dakujem, a prehliadka hned prvy den pri nastupe?

selenka7
22. júl 2017

@cinko80 ano

dada7111
26. aug 2017

Ahojte, riesim aj ja kupele, neplodnost liecia aj inde? Alebo kupele lúčky su na to najlepšie zamerané???

slimko
26. aug 2017

@dada7111 do lucok by som uz 2x nesla...su aj ine na slovensku a urcite kvalitnejsie...Voda sice zlozenim fajn ale ja som si este aj z bazena doniesla len chorobu kedze to tam vkuse smrdelo mocom po starych ludoch...otras. a lekari ani nehovorim

dada7111
27. aug 2017

No super, ešte som nikdy nebola v kúpeľoch, tak baby prosím poraďte kam do kúpeľov so ženskou neplodnostou????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre