Kúpele Lúčky. Pomohli vám k otehotneniu?

mayka
27. feb 2007

Ahojte,
v poslednej dobe uvazujem nad liecebnym pobytom v kupeloch Lúčky alebo Nimnica kvoli tomu, ze sa nam nedari otehotniet. Preto prosim snazilky, ktorym to pomohlo, alebo celkovo maju skusenosti s tymito kupelmi o informacie. Urcite to bude zaujimat viacere snazilky. Vdaka

habanka2014
23. feb 2018

Ahojte... zvažujem kúpele v Luckach... mám nárok teraz... sem po operaci maternice.. poradíte? Neviem ako sa rozhodnúť.. mam3,5 r dcérku... 3 týždne... je to veľa,?... ďakujem

leren1
23. feb 2018

@habanka2014 urcitr by som sla ak mas narok ja som bola teraz v januari a bolo tam super ak mas moznost tak nevahaj tri tyzdne zbehnu velmi rychlo ani domov sa ti nebude chciet 🙂

leren1
23. feb 2018

@dada7111 Lúčky

habanka2014
24. feb 2018

@leren1 ok ďakujem pekne za názor.. kde si býla ubytovaná?

luciola
24. feb 2018

@habanka2014 Ahoj ja som mala 2ročneho a chodili ma do Lučiek pozerať a super to zvladol a rychlo to ubehlo určite chod je tam super aj to pomaha.

habanka2014
24. feb 2018

@luciola tak sa teším... asi pôjdem nebudem váhať..

leren1
24. feb 2018

@habanka2014 ahoj ja som bola v Maji ale odporucam Dianu 🙂

habanka2014
24. feb 2018

@leren1 super tak asi pojdem.. mám nárok.. je to blízko kúpeľov? Ktoré ubytko je najvhodnejšie?

leren1
24. feb 2018

@habanka2014 urcite chod prides super oddychnuta nacerpas nove sily 🙂 maja bola cca 300 metrov od procedur a jedla ale bolo to v pohode vzdy som sa rada presla ...diana je kusok blizsie a je najnovsia aj izby su pekne alebo potom. Hlavna budova choc je fajn celkom ...ja by som sla do Diany 🙂

habanka2014
24. feb 2018

@leren1 fajn, zo neni ďaleko.. určite sa to dá.. a jedlo? Bola si spokojná?

leren1
24. feb 2018

@habanka2014 jedlo super,vyberas z piatich jedal a vzdy je z coho vybrat ...ranajky svedske stoly ... 🙂 chutilo

habanka2014
24. feb 2018

@leren1 oki tak si mna potešila.. lebo váhala som veľmi... neposlednej kontrole u gyn. Sa pýtal či už sem rozhodnutá či pôjdem... a ja že stále neviem... tak v apríli idem záse a poviem že chcem ísť.. oddýchnem a keď pomáha tak budem rada.. ďakujem ti za pomoc.

leren1
24. feb 2018

@habanka2014 kedy si bola na operacii ??? Na jar tu bude uzasne 🙂 ja sa tam este chystam cca na 4 dni trosku oddychnut tak mozno sa stretneme ak by si sla skor ;) zavidim ti 🙂

habanka2014
24. feb 2018

@leren1 operovana sem bola 5.11. Teraz sem ukoncila radioterapiu.. uz len kontrole.. 3.4 idem gynekologovi tak poviem ze som rozhodnuta 🙂 tak pockaj na mna... hihihi poviem ti ked dostanen termin..a stretneme sa..

leren1
24. feb 2018

@habanka2014 ouki daj vediet 🙂

habanka2014
24. feb 2018

@leren1 oki napisem urcite 😜

habanka2014
5. apr 2018

@leren1 ahoj.. uz sem dala ziadost do kupelov.. ty uz vies kedy pojdes?

leren1
6. apr 2018

@habanka2014 ahoj daj vediet kedy potom pojdes 🙂 ja to mam zatial otvorene este 🙂

habanka2014
6. apr 2018

@leren1 oki takze potom sa môžeš pridať?

anabella2016
3. mar 2019

Zazrak..mam uz schvalene liecenie v Luckach a ja som zazracne otehotnela po laparoskopii cysty,endometrioza a hormon 0,05..priam neuveritelne🙂!Schvaleny A pobyt,kde mam nastupit tento tyzden.Myslite,ze ako trhu sa to da absolvovat:(?tak som sa tam tesila:((((

selenka7
4. mar 2019

@anabella2016 uff, no pokial sa pamatam, tak tehu je kontraindikacia. Aj niektore procedury sa v tehu nesmu. Co na to dr.?

smajliki
4. mar 2019

@anabella2016 v prvom rade gratulujem. A určite nechoď tehotná do kupelov

anabella2016
5. mar 2019

@selenka7 vcera som tam volala,nakolko sa aj krv potvrdila a ze to je kontraindikacia a dnes som veru nenastupila🙂

anabella2016
5. mar 2019

@smajliki dakujemmm moc a veru zostavam doma🙂.Je to zazrak,stale tomu neverim🙂.Moj lekar pride bud pondelok z dovolenky a som zvedava,ci uz sono sa bude dat spravit,lebo vcera iny lekar mi robil odber krvi a hodnota 7986🙂)

nikolagl
23. apr 2019

Ahojte, 3.5. nastupujem na 21 dni do kupelov Lucky. Je tu niekto kto tam ide tiez v podobnom termine? Vdaka za odpoved ;)

lejja
6. máj 2019

@nikolagl ahoj, ako sa ti tam pozdáva? Si spokojná? Ja nastupujem 10.6,tak to už budeš doma.
.

adma11
20. máj 2019

Babule mam narok na kupele ak som po laparoskopii, zistovali priechodnost vajecnikov ( jeden nepriechodny), 2 myomy odstranili a endometriozu. Nedari sa nam otehotniet.

selenka7
20. máj 2019

@adma11 https://www.kupele-lucky.sk/liecba/indikacie-kt... kukni si indikacie, len si nie som ista, ci po laparoskopii mas narok na A-ckovy pobyt (teda plne hradeny). Pri B-ckovych hradia len procedury, ale ubytko a stravu si doplacas.

adma11
20. máj 2019

@selenka7 dakujem, mrknem sa na to.

jankja
13. sep 2019

Ahoj, vie mi niekto prosim vas poradit ake su podmienky na schvalenie pobytu v kupeloch, pripadne co je potrebne dokladovat? Bola som za lekarom, vravel, ze sa s tym este nestretol, aby vypisoval ziadost o kupelnu liecbu ohladom neplodnosti, takze ani nevie co je potrebne, ze si to mam ja pozistovat na poistovani... hned som tam volala a samozrejme mi pani nevedela nic povedat, vraj je to individualne a sama bola vyjavena z toho, ze chcem ist do kupelov kvoli neplodnosti :( ja som z toho celeho uz zufala :( mam union, daval si niekto z vas ziadost tam? Dakujem za kazdu odpoved.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre