Laparaskopia - pomohla vám otehotnieť ?

iwuskapoh
6. aug 2019

Strašne sa bojím dr ma poslal na laparku nemôžem otehotnieť už rok.a pol dúfam že po tomto zákroku otehotnieť :/

nadula01
6. aug 2019

Mojej kamoške sa toto stalo! Nemohla 3 roky a po laparo hneď otehotnela

reni666
6. aug 2019

Ja som bola na laparoskopii tam mi zistili endometriozu, vyčistili to tam a o dve mesiace som bola tehotná

elenajezova
6. aug 2019

Ja som presne po laparoskopii vytúžené otehotnela. Po 6 rokoch. A to doktor povedal, že to bude zázrak, ak zostanem tehotná. A tento môj vytúžený zázrak, moja dcérka bude mať už 13 rokov. Ja jej vždy hovorím, že nie ze sa podarila, ale že je to bol zázrak. 😃A syn má 19 rokov, ten bol bez problémov. A potom nič. Je medzi nimi rozdiel 6 a pol roka.

7rebeka11
6. aug 2019

Ja som bola v marci a zatial sa nepodarilo. Zistili endometriozu, odstranili zrasty, verim ze to este vyjde 😄

7rebeka11
6. aug 2019

A tej laparky sa netreba bat, je to setrny zakrok, po tyzdni som bola ok.

alexandra2468
6. aug 2019

@iwuskapoh moja svokra tak bola. 5rokov sa nedarilo, isla a dalsi mesiac hned tehotna 🙂
Drzim palce!

iwuskapoh
autor
6. aug 2019

A koľko dní ste tam boli?ja sa chystam v piatok objednať sa

sajbula
6. aug 2019

Aj mojej kamoske sa podarilo hned po laparoskopii otehotniet... U nas to dr takto nechcel riesit, laparoskopiu posuval az na predposledne miesto pred ivf, kedze nam sa raz podarilo otehotniet, aj ked dopadlo to neuspesne

7rebeka11
6. aug 2019

@iwuskapoh v nemocnici som bola 2 noci, v piatok rano som prisla, okolo obeda zakrok a v nedelu rano som sla domov

titla
6. aug 2019

Ja som nemohla otehotniet vyse roka, robili mi laparoskopiu pre podozrenie na endometriozu a zrasty, avsak vsetko bolo v poriadku. Ja nestastna, ze neprisli na ziadnu pricinu a bum otehotnela som nasledujuci mesiac. Na pooperacnu kontrolu som isla ako tehotna. Podla mojho doktora nie som zdaleka prvy pripad.

monika20111990
6. aug 2019

Čo to znamená laparoskopia o tomto som ešte nepočula to je nejaký zakrok vďaka ktorému otehotniete?

janaakt
6. aug 2019

Ja som bola na lapatoskopii v decembri, vsetko ok, partner spermiogram maximalne v poriadku a aj napriek tomu sa nam otehotniet stale nedari. Ale verime, ze raz to pride 🙂 inac zakrok bol ok, v pondelok prijem, utorok zakrok, v stredu na obed som isla domov, od stvrtka som doma upratovala, lebo mi po stojacky bolo lepsie ako poleziacky 😁

macica1706
6. aug 2019

Ja som do roka zostala tehu....a dnes mam krasneho 7mesacneho syna👶👼💕nemas sa coho bat...

iwuskapoh
autor
7. aug 2019

Ďakujem za pozitívne koment 🙂

titla
7. aug 2019

@monika20111990 Nie, je to operacia. Laparoskopia je len menej invazivny sposob operacie, nemusi sa rozrezat brucho, len sa spravia 2-3 male otvory pomocou ktorych sa do brusnej dutiny zavedu chirurgicke nastroje a kamera. Je potom rychlejsia rekonvalescencia. Pouziva sa pri operaciach vseobecne, nie len gynekologickych.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre