Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

anjelinka
30. júl 2009

baby, idem na obed, volali ma kamosky, tak paaa, pridem o hodinku 😉

katika82
30. júl 2009

anjelka dobrú chuť prajem

vierka
30. júl 2009

anjelinka - tak dobru chut prajem 😵

snecinka - mooooooc na teba myslim uz do rana, drz sa mojko!!!!!!

no baby, mna dneska doki ani neprehliadal, len sme pokecali... takze vysledky krvy mam v poriadku - nemam ani aids, ani zltacku, ani toxokaru... tlak v norme... doki ma pochvalil, ze pekne priberam ako sa patri na tehotnu... buduci tyzden idem na odber krvi na tie vrodene vady, dneska mi nebrala krv, lebo som este stale v 15 tt, tak aby to nebolo skreslene, tak idem na buduci tyzden 🙂
no a doki mi odporucil si este lieky na to IVF nechat, tak si ich este nejaky cas necham...

nellie_
autor
30. júl 2009

anjel aj ja ti prajem dobru chut 😉

vieri super, ze mas vsetko v poriadku 😉 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵

doki je asi povercivy 😉 a ved co nech si este pobudnu u teba, potom sa ich rychlo zbavis 😉

vierka
30. júl 2009

nelie - ale klopkal na drevo (stol), ze u mna to vide na v pohode tehotenstvo...

ale to ja som sa ho viacmenej pytala, lebo tuto sancu mozem vyuzit do 9.4. 2010 to IVF... tak som chcela vediet ze ci by mi dal potom ked tak pauzu pol roka, rok a on ze tri mesiace, tak si lieciky necham este doma a predam ich az koncom roku 😀

a 20 septembra idem na 3D ultrazvuk a uz teraz sa veeeeeelmi tesim 😀

katika82
30. júl 2009

vierka no ultrazvuk ti bude zasa robiť až v 20tt a potom v 30tt robia sa len tri za tehu a ešte ten 3D kto chce.

som rada že je všetko ako má byť aže ste s maličkým vporiadku. ešte teda neviete čo to bude? juj a chcete vedieť???

juj taká som nedočkavá na snecku čo povie

vierka
30. júl 2009

katika - urcite chcem vediet co to bude, ved aby sme sa mohli konecne o tom mene zacat hadat 😀 takze mozno mi to doki povie uz o tie 4 tyzden ze co sa vo mne skryva, alebo potom az na tom 3D 😀

ja snecinke strasne moc drzim palce, aby im to proste vyslo...

nellie_
autor
30. júl 2009

vieru super ze 3D to uz bude vsetko krasne vidiet 😵 😵 😵 😵 😵

no, aj ja som netrpezliva za snecinku ale ja tak veriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim ze to bude OK....

vierka
30. júl 2009

nelie - no keby to bol chapec, a je po tatinkovi, tak by to bolo viediet uz aj teraz keby mi robil doki utz 😝 😀

no neviem ako volavaju v tom jej centre - nam volavali vysledky az tak okolo 14.00 - 15.00 😲

alex
30. júl 2009

včera som čítala manželovi tie mená, čo si mi nellie poslala, sme sa dobre nasmiali. Hlavne na mene Grňďa či Fábia.
Zhodli sme sa, že chlapec bude Jakub. Ale ak to bude dievčatko, tak nevieme. Mne sa páči Nela, Melánia, Kristína.

asshanti
30. júl 2009

Vierka, som rada, ze je vsetko v poriadku, super !!! 🙂 🙂 🙂 Ja som sa teraz vratila s kolegynou z obedu, napraskala som sa tak, ze nevladzem ani dychat... 😀 😀 😀

anjelinka
30. júl 2009

Achojte, boli sme v cine, zasa nie moja chut, ale budis, dala som zapekane kuracie cestoviny, davaju strasne velke davky, vsetko sme spraskali a teraz mi je zle...

uz som si myslela, ze snecka sa ozve, ale ako citam, tak este nic 😕

vierocka, som rada, ze vsetko je okkkkkk 😉 😉 , tesim sa s tebou...

vierka
30. júl 2009

alex - aj mne sa paci meno Melania - ale skor v skratke Mel... ale to keby som povedala mangelovi, tak sa asi tvari horsie ako pri mene Dominik 😀 😀 😀

ass - dakujem... mne v takomto teple ani moc nechuti jest, ja to budem dohanat asi az v zime 😝

anjelinka - dakujeeeeeeem, este nech buduci tyzden dopadne dobre ta krv a som nadmieru spokojna 😀

anjelinka
30. júl 2009

vierocka, bude to ok, uvidis, uz si si zazila toho dost, teraz to uz bude iba pekne 😉

baby, mate rady ten rajec ochuteny? ja ich zboznujem, najviac materinu dusku a niekedy salviu...a ani pupavka nie je zla..by som sa v nej kupala 😎 preto pisem, ze vonku mrcha horuco, som si zbehla kupit do obchodu taku fajne studenu 😵

nellie_
autor
30. júl 2009

aj ja zboznujem Rajce, najviac tu pupavu ale musia byt vychladene, inak mi nechutia 😀
ale obidvaja ich zboznujeme aj s Lubosom 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tu šipkovu som neskusala, ja najviac kupujem pupavu 😵

vierka
30. júl 2009

no ja prave pijem pupavu - ja to moooooozem... je to take osviezujuce, bez bubliniek, ani sladke to neni... mnam... ale ja to musim mat momentalne NEchladene, lebo ma pobolieva hrdielko, tak to nechcem este viacej drazdit niecim studenym 😔

anjelinka
30. júl 2009

u mna top mat.duska, potom salvia..a raz boli aj matove, ale asi ich uz nevyrabaju, som sa ulakomila, ,kupila a dva dni sa mi z nech vygrciavalo, nechutila mi....

vierocka, ty si davaj pozor teraz, radsej nechladene, bezbublinkove 😉

katika82
30. júl 2009

no ja rajec tiež milujem a terza mi najviac chutí ta šípka tá je uplne mnami mnam

no kde je tá snecka ja tu asi umriem z nej taká som netrpezlivá

alex
30. júl 2009

aj mne sa to meno Melánia páči v skrátenej forme. Ale muž sa tváril tak hocijako...

Rajec aj mne chutí a najviac šalvia, lebo tá chutí ako cukríky bonpari.

anjelinka
30. júl 2009

mne sa zda, ze dakedy boli bonpari lepsie, ako su teraz...to len tak na okraj 😀

alex
30. júl 2009

no neviem, mne chutia stále, aj teraz ich cuckám 😀

nellie_
autor
30. júl 2009

bonbary najviac milujem tie modre - ICE moj drahy ich vola mydlove, ze ako to mozem žužlaž ze on caka kedy zacnem vypustat bublinky 😀 😀 😀 😀

ja som asi ten šalviovy rajec este nemala bonparovy...dneska kupim 😀

anjelinka
30. júl 2009

no mne najviac chutia super kyseleeeee 😀

anjelinka
30. júl 2009

ja tie ICE tiez neznasam, fakt akoby sampon 😀 😀 😀

nellie_
autor
30. júl 2009

aj super kysele mozem..hlavne zelene vzdy vyjem prve zelene 😀 😀 😀 😀 😀

viete co je teraz po chorvatsku moja najnovsia "uchylka" ??? 😀 😀 😀 😀 davat napolitanku Mila do mrazaku a az potom ju zjest 😀 😀 😀 😀 na to som nahodou prisla v chorvatsku, lebo po ceste boli keksiky roztopene a segrin frajer sa pomylil a smaril par napolitaniek do mrazaku a ja som to ochutnala a je to nieco uzasne 😀 😀 😀
ale to tam musi byt len chvilku lebo potom by to uz asi bolo hnusne 😀 😀 😀

no ale aka dobra temička na dnes..sladkosti ja mozem 😀 😀 😀 😀

ja som hlavne keksikovy typ..cokolady moc nie ale napolitanočky ano 😀 😀 😀 a polomačane susienky to je moje 😀 😀

alex
30. júl 2009

no ja mám rada všetky, ale najviac klasické.

nellie_
autor
30. júl 2009

akurat si tlacim veci na zajtrajsi welness vikend a jak sa mi cely den nechcelo ist tak toto ma namotalo
😀 😀 😀 😀 😀

idem vas troska poprovokovat 😝 😝 😝 😝 😝

3 za pobyt
- 1 x relaxačná masáž s aromaterapiou (20 min.)
- 1 x perličkový kúpeľ s prísadou alebo hydromasážna vaňa (20 min.)
- 1 x parafango zábal (20 min.)
Voľné vstupy - voľný vstup do nového krytého bazénu s vodnými atrakciami (od 05.04.2009)
- voľný vstup do saunového komplexu s fínskou saunou, infra saunou a parným kúpeľom
- voľný vstup do fitness
Extra služby - osviežujúci Virgin Mojito na privítanie
- kúpací plášť s logom hotela počas pobytu
- ovocný košíček
- jazmínový čaj s medom na dobrú noc

alex
30. júl 2009

nellie idem s tebou! 😀

asshanti
30. júl 2009

A ja teraz pijem Toma Natura s grapefritom a pomelom, ale neni to az take dobre... Rajec tiez milujem, najviac materinu dusku. A teraz som straaaaaaasne na sladke, papam prave Margot... 🙂 🙂 🙂

anjelinka
30. júl 2009

aj ja chceeeeem,nellik, kde do idete? do rajeckych? kolko vyjde taky vikend na osobu? lebo moj mangel furt sa len s tym ometa ist na vikend niekam 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre