Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

vanesska
12. aug 2009

veru veru... este sme tu 4 statocne bojovnicky... 😉
takze temu premenujeme az ked to posledna z nas uspesne vybojuje 😵 😵 😵

nellie_
autor
12. aug 2009

ja pisem jak tatar... 😀 😀 😀 😀

som to myslela tak, ze aj s teoretickou ovulkou sa treba chvalit 😎
prvy kriz v grafe to neni len tak 😀 😀 😀

vaneska presne tak...pockame na vsetky bojovničky a potom sa bude premenovavat a ja verim ze do konca roka to uz tak bude 😉

katika82
12. aug 2009

no veru už to mám za sebou dúfam že výsledky dopadnú dobre a nebudem to musieť absolvovať ešte niekedy. až pri druhom bábu.

ja už som sa rozhodla že chcem zostať už od nejakého 15 septemra doma vezmem si dovču ostatnú a potom na materskú už od oktobra. už som fakt veľmi unavená stále niečo v tej robote. nieje to síce až také hrozné ale načo sa nervačiť zbytočne

vierka
12. aug 2009

shaari - my sa potesime s kazdej ovulky, tak sa kludne chval!!!! 😀

vaness - a to ti doki pri vypisovany ziadosti nepovedal, ze ako by ta natimulovali??? ci dlho, ci kratko???
ale podla mna stimulka je v pohode, sice to vyznie stasne, ale nie je to take zle...

katika - no ked uz mas toho dost, tak si pekne zacni cerpat dovolenku a hod sa potom rovno na matersku a basta... aj niekoho zaucas na svoju funkciu, alebo si rozdelili robotu druhy?

alex
12. aug 2009

shaarka tak to je super 🙂

a ďakujem, šéfino má teraz v kancli nejakú pani, niečo riešia, potom asi pôjde na obed, ak nie, tak pôjdem za ním.

nellie_
autor
12. aug 2009

alex drzim palce 😉

nellie_
autor
12. aug 2009

ak by ste uvazovali o vymene partnera, tu si pozrite par adeptov 😀 😀 😀 😀 😀 neodolate 😀 😀

http://fishki.net/comment.php?id=55778

vierka
12. aug 2009

no ten druhy je jednozncne moooooooj, nesahat 😀

katika82
12. aug 2009

vierka no zaúčam dokonca dve baby lebo tú funkciu čo robím ja teraz idú rozdeliť na dve aby to stíhali ked sú uplne nové.
a kde si videla ten môj kočík??? ja som ho hľadala ale nikde inde som ho nanašla.

vierka
12. aug 2009

katika - no ja este len zacnem niekoho zaucat 1.10 - tak som zvedava co zaucim za dva mesiace 😅
ja som ho videla v TT v jednej predajni, ta ista znacka, len bol cerveny s kvetmi a ta cast co mas ty bledu bola cisto cervena 😀

nellie_
autor
12. aug 2009

vierka OK toho ti necham...ja mam vaznu dilemu tolko krasavcov, ja sa neviem medzi 5 finalistami rozhodnut 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vierka
12. aug 2009

nelie - ber ich vsetkych... tyto su urcite v akcii - kupis jedneho a desiatich mas k nemu zadarmo 😀 😀 😀

vanesska
12. aug 2009

vierka... neuveris ale ja sa tej stimulky nebojim odkedy si to tak pekne popisala niekde v polke tejto temicky... tak optimisticky a v pohode ziadny problem... ze som sa normalne zacala na to tesit... 😀 😀
tak snad ma ten optimizmus neprejde...

nellie... tak hovoris dokonca roka premenujeme temu?? jupiii... sa tesim... budeme si aj my potom ukazovat v albumoch svoje testiky... a vymienat bruskove skusenosti... 😵 😵 😵

alex
12. aug 2009

uff, tak to mám za sebou, šéf to zobral úplne perfektne, pogratuloval mi. A ja som sa tak bála 😵

katika82
12. aug 2009

babulky takže som pridala konečne fotočky bruška po dlhej dobe tak môžete kukuk

alex no vidíš tak super už si oficiálne tehulka aj v práci teraz ťa budú len obskakovať hovorím to z vlastnej skúsenosti xi xi

a škoda že nám nevyšlo to stretko juj tak som sa tešila

alex
12. aug 2009

katika krááásne, ty už máš bruško krásne guľatučké 😵
Aj mňa mrzí, že to nevyšlo, sme nakoniec už vo štvrtok odišli, také hnusné počasie nám vyšlo ☹

katika82
12. aug 2009

no bolo škaredo veru. ale tak hádam sa ešte niekedy stretneme

nellie_
autor
12. aug 2009

alex no vidis, super a mas to za sebou 😉 😎 😵 😵 😵

katika jeeeeeeej ale sa gulatis krasne 😵 😵 😵

vaneska 😎 😎 😎 😎 my 4 statocne to tu uz nejak dobojujeme.. 😀 😀 😀

shaarka
12. aug 2009

piskotky ked som teraz brala clostil 3 cykly po sebe (1/2/1), posledny na zaciatku juna, a v oktobri idem na laparku, myslite, ze po laparke mozem znova clostil? a kolko cyklov?

alex
12. aug 2009

katika, dúfam aj ja. My tam určite ešte pôjdeme, len keď budeš na materskej, tak ťa asi v Jasnej nestretnem.

katika82
12. aug 2009

noo tak to už bude horšie veru ked budem na materskej ale budeme tu chodiť k manželovi občas takže možno sa stretneme

alex
12. aug 2009

shaarka, ja som po laparke tiež brala clostil. V októbri som bola na laparke a clostil mi doky nasadil v januári, to som ho brala akurát na druhú mrchu, jedna bola v novembri a ďalšia až v januári, ale to som len vtedy brala a odvtedy nie, tak neviem koľko cyklov sa môže.

nellie_
autor
12. aug 2009

shaari aj ja som brala po laparke znova clostil...ale uz iba na 2 mesiace a potom som uz ovulovala prirodzene aj bez neho 😉

vierka
13. aug 2009

dobre ranko babulky 😀 dneska zeby zase prva 😝

vaneska - je to krok k tvoju babatku tak nie je coho sa bat... ja som sa tesila strasne moc aj na tu druhu stimulku... 😀 zvladnes to 😉

katika - no uz mas pekne brusko 😵 ja mam take iste 😝 😀

alex - no vidis to, ako ti to super dopadlo... aj si mu to dala pisomne??? lebo ja som isla za sefom, povedala som mu to, ale nasmu najhlavnejsiemu riaditelovi som to dala pisomne aj s kopiou prvej strany tehu knizky 🙂

alex
13. aug 2009

Dobré ránko, Vierka písomne som mu to nedala, zajtra príde účtovníčka a tieto personálne veci rieši ona, tak sa jej opýtam, že či jej to mám dať.

alex
13. aug 2009

Aj sme sa dohodli, že by som pracovala popri materskej pár hodín, šéf sa porozpráva s účtovníčkou a právničkou, že ako by sa to dalo. Ale to sa aj tak uvidí aj podľa toho, aké bábo sa mi narodí.

vierka
13. aug 2009

no ja som to dala pisomne, nech mam aj ja doklad o tom, ze o tom proste vedia.. ved oni ma tu naucili si davat vsetko podpisovat, tak som aj toto tak riesila 😀

no ved uvidis - ja som sa nedokazala sefovi k takemuto niecomu vyjadrit, lebo to je vsetko otazne a este aj dochadzanie do prace, ani som mu nevedela povedat kolko budem na materskej 😅

asshanti
13. aug 2009

Dobre ranko. Dnes mi je super !!! Rano ma sice trosku ponapinalo, ale potom som nasilu zjedla chlebik a nic, takze stale treba rychlo nieco zajest a bude to ok !!!

alex, super, vravela som Ti, ze sefino to pochopi !!!

katika, krasne brusko, inac tie rifle a ten pruzkovany top su perfektne !!! Je to super, ze aj tehulky mozu vyzerat smrncovne a trendy !!! 😉 😉 😉

katika82
13. aug 2009

dobré ránko tehulky a snažilky

ja som akurát zišla z chopku teraz júj fúka tam ako besné som bola pri drahom v nočnej som placky robila na večeru fajne bolo

v noci som ale vôbec nespala.drobec sa vrtel celú noc a kopal ako besný fakt.už to ale aj bolí občas hlavne ked do vnútra kopne. včera drahý večer sa dal k brušku a hovorí drobček už nehnevaj maminu a pekne spať a taký kopanec dostal do nosa ale fakt riadny ja som sa tak začala smiať. no tak som ráno si ešte trošku dlhšie pospala no a idem niečo robkať aj ked sa mi vôôôbec nechce.aj tu leje je škaredo fúka vietor no hrúza.

no čo sa týka toho že sa to má oznámiť aj písomne zamestnávateľovi je to preto, že ty sa síce môžeš so zamestnávateľom ústne dohodnúť ale náhodou sa niečo zmení a ak to nemá písomne od teba tak ťa môže prepustiť lebo za tehotnú sa podľa nášho zákona považuje žena iba vtedy ak to písomne oznámi svojmu zamestnávateľovi. keby sa ti napríklad teraz zmenil majiteľ tak ťa môže vyhodiť. takže pre istotu to radšej daj alex

no a ešte čo s týka tej práci popri materskej tak to som už aj ja zisťovala lebo šéf chcel aby som zostala robiť aspoň externe na pár hodín. ide ale o to že počas tých prvých 7 mesiacov ked dostávaš materskú dovolenku nesmieš robiť pretože ako náhle máš nejaký príjem materskú ti zrušia a ak ti na to prídu neskôr budú ju od teba vymáhať súdom naspať. jediná možnosť je že by zamestnávateľ urobil zmluvu na niekoho z tvojej rodiny kto chodí do školy alebo tak proste len dohodu a výplata by išla akože tej inej osobe ale v skutočnosti tebe. potom ked už po materskej dovolenke je rodičovská tak potom to je už jedno potom môžeš robiť aj 8 hodín aj 4. takže si daj na to pozor aby si neprišla o materskú dovolenku potom.

nellie_
autor
13. aug 2009

ahojteee 😉 😵 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre