Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

alex
4. sep 2009

kočky ja som bola objednaná na siedmu, takže preto som tam nemusela vysedávať a čakať.
Ale dnes keď mi brala sestrička krv, tak ma to aj trošku zabolelo...

Darci mne nezostali žiadne, takže v tomto nepomôžem, ale držím moooc palce!

nellie_
autor
4. sep 2009

tu sa dnes uz ako vikenduje... ci to tak makate???? 😝 😀

ja este pol hodina a padam... 😎 😎 vidim to tak ze sa vykiepim pred telku a budem cakat na manzelika.. 😵 😵 dnes som nejak moc makala... na piatok fakt moc... uz sa mi oci krizia z tabuliek.. 😅

vierka
4. sep 2009

no mne ziadny clostil neostal 😒

darci - ved skus, za skusku nic nedas... ale najviac sa to stane ked to clovek najmenej ocakava 😀

nelie - ty z akej stranky stahujes filmy??? lebo som pozerala tu Australiu, ze si ju na vecer stiahnem, lebo mangel chce ist na ryby, ale je to rozdelene na tolko linkov, ze by som to nepostahovala ani do pondelka...
ked mas nejaky typ odkial stahujes, tak posli do IP, ja viem, ze dnes to uz asi nebude, ale tak pre buduce aby som mala 😉 😀 kujeeeeeeem 😵

asshanti
4. sep 2009

tak ja som teraz dorazila domov a caka ma este kopec 'prace'... musim si oholit nozky, odlakovat a nalakovat nechty na rukach aj nohach, lebo zajtra asi nebudem stihat... musim dat muzikovi poprat veci do prace, aby mal na pondelok a tak... potom mame ist s kamosmi trochu von, ale ani sa mi velmi nechce, no asi sa premozem, lebo nemozem furt len tak vylihovat doma... 😀 😀 😀 zajtra sa asi neozvem, mozno az v nedelu, v pondelok uz naisto !!! zatial pa a uzite si vikendik !!! 😵 😵 😵

vierka
4. sep 2009

ass - ty si uzi svadbu a aopatrne soferuj 😉

asshanti
4. sep 2009

dakujem vierka, uz sa tesim, ze sa dobre odreagujeme... 😵 😵 😵 jasnacka, budem soferovat opatrne !!!

nellie_
autor
4. sep 2009

ahojte 😀 😀 😀
ja sa tak nudim, ze som si povedala ze idem konecne kuknut co je to zac ten facebook ale priznam sa, ze moc ma to neoslovilo 😅 zaregistrovala som sa uz davnejsie, ale milo ma prekvapilo ze je tam cela moja trieda zo strednej... 😀 😀 😀

asshanti veru uzi si to zajtra riadne... 😉 😵 😵 😵 treba sa troska zabaviť 😵 😵

asshanti
4. sep 2009

nellie, aj ja som na facebooku, ale ja na nom ficim kazdy den, tak ako na konikovi !!! 😵 😵 😵

nellie_
autor
4. sep 2009

ashanti hej?? no ja tam akurat pridavam nase foto z dovolenky.. tak sa troska hrajkam 😀 😀
a celkom fajn je popisat si s kamoskami o ktorych som nic nevedela aj 3-4 roky 😎
mozno tomu aj ja pridem na chut 😀 😀

asshanti
4. sep 2009

uvidis, prides tomu na chut !!! ja tam tiez mam foto zo svadby a dovoleniek... a som tak v kontakte so spoluziakmi zo strednej, aj z vysky, je to super !!! 🙂 🙂 🙂

nellie_
autor
4. sep 2009

ked sa clovek nudi, tak vselicomu pride na chut 😀 😀 😀
a mam novu klavesnicu, jak sa mi na nej perfektne pise, to by bol hriech nevyuzit 😀 😀

ash uz mas aj nechtiky nalakovane?? 😉

asshanti
4. sep 2009

este nieeee, iba odlakovane... bola som odviest babku do kostola a stretla som kamosku s babatkom dvojmesacnym, tak som sa pristavila a trosku sme sa zakecali... maly je uzasny, neskutocne sa na mna smial, pozeral, sledoval ma a tak si aj rozpraval, teda hmkal, ale rozkosny je !!! tak som este len rozvesala pradlo, idem sa navecerat, oholit nohy a tak lakovat... a este drahemu vyzehlit koselu na zajtra... 😝

nellie_
autor
4. sep 2009

no mas to perne.. mna dnes uz nic necaka - prejedla som sa syru s hranolkami, upratala kuchynu a teraz len tak sa tu poflakujem a cakam na draheho 😎
aj ja chodievam vozit babku do kostola 😀 😀 mame rovnaku cinnost.. ale dnes som ja nesla, isla frajerka manzelovho bratranca.. lebo toto je jeho babka - ona sa tak chudne vola ze Andelka 😀 😀

joj take male babenka su nadherne 😵 😵 😵 😵

asshanti
4. sep 2009

jeeeej, ze Andelka, krasne !!! 😵 😵 😵 hej, vozim svoju babku, na Vianoce bude mat 85 rokov, ale je strasne ciperna, ona aj do mesta sama pojde k lekarovi alebo na nakup autobusom, ale ked mozem a som doma, tak ju rada odveziem, nech nechodi pesi... nohy som uz oholila, mam depilator a holila som v utorok, takze dneska iba taka rychlovka, aby boli super hladke... a tiez budem mat vyprazany syr, ja to zboznujem !!! mnam

alex
4. sep 2009

ahojte kočky, aj ja som facebooková 😉

asshanti
4. sep 2009

vitaj alex, vsak ta facebook chytil ??? ja na nom ficim kazdy den... 😀 😀 😀 aj teraz !!!

alex
4. sep 2009

ass napíš do Ip pod akým menom ťa nájdem 😉
Hej chytil ma 🙂

asshanti
4. sep 2009

alex, mas to tam !!! nellie, napis aj Ty, budeme sa kamosit aj na facebooku... 😵 😵 😵

ale sme to tu riadne 'rozjeli', vsak baby...??? 😀 😀 😀

alex
4. sep 2009

ok, už som ťa našla 😵
Nellie, aj ty hoď do IP, ako ťa tam nájdem, lebo som skúšala, ale nenašlo mi ťa.

asshanti
4. sep 2009

alex, Ty jaka si fesanda, krasne fotky !!! tesim sa, ze sme kamosky aj na facebooku !!! 😵 😵 😵

alex
4. sep 2009

ass ďakujem, budem sa červenať 😅
Aj ja som pozrela foto. Švagrovci boli tiež v Sea Gull, ale rok pred vami.
A nejaké bruškové foto sem nepridáš?

alex
4. sep 2009

inak nellie som už tiež našla a poslala žiadosť 😉

asshanti
4. sep 2009

akurat pridavam foto z otcovej 50 - ky, ale tam som na troch fotkach, lebo asi ako jediny triezvy clovek som fotila... ine foto zatial nemam, nestihacka... ale zajtra na svadbe pofotime, tak potom dodam... 😉 😉 😉

nellie_
autor
4. sep 2009

no uz som tu.. idem si ta pridat alex.. asshanti tebe pisem do IP 😉 🙂

alex
4. sep 2009

ass ok, tak sa teším na foto 🙂

nellie_
autor
4. sep 2009

a uz ta tam mam alex.. ty vau ty by si mohla aj modelku robit 😉 🙂 🙂

asshanti
4. sep 2009

aj tie z ocovej oslavy pridam az buduci tyzden, cosi sa mi kazi, musim asi z pocitaca z prace... 😠 😠 😠 baby, tak ja asi padam, uz kazdu chvilu dojde manzo, asi niekam vyrazime... tak este raz pekny vikendik !!! 😵 😵 😵

alex
4. sep 2009

nellie, čo si pila, hmmm, priznaj sa.

Pozerám akurát tvoje foto z Chorvátska.

nellie_
autor
4. sep 2009

ja a pit?? 😀 😀 😀
no to som tam par hodila, lebo nenormalne dlho to nacitava.. ked budem mat nervy este doplnim 😀
ale vsade vypadam ako obuch 😀 😀

asshanti
4. sep 2009

nellie, aj ja vravim, ze alex je ako modelka, velmi pekna !!! 😉 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre