Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

nellie_
autor
4. sep 2009

baby mne to tam jak blbne nejde mi to tam pridat 😠 😠 😠

prave ma sokla byvala spoluziacka.. pisem tam s nou po 4 rokoch kedysi sme boli naj kamosky.. a pyta sa ma na babo, tak reku no nedari sa uz druhy rok.. ze jezis to moze tak dlho trvat,?? no normalne ma nastvala ☹
vidno ze o tom nema ani sajn... ☹

alex
4. sep 2009

nellie, no je to vidieť, keď o tom nemá niekto ani šajn... Ja ale všetkým prajem, nech to ani nemusia zisťovať, aj keď u niekoho by bolo fajn, keby tak padol na hubu a zistil, že to nie je vždy také jednoduché.

anjelinka
4. sep 2009

Nellik, ber to z tej lepsej stranky, ja mam susedku, ktora mi povedala, ze dvakrat spala s muzom, no a ze o dva dni hladkali brusko, ze je tehotna...milovali sa dva dni pred mrchou, tak som sa len vyrehotala, lebo ona myslela, ze to je jedno, kedy idu naplno a myslela, ze hned bude tehu 🤐 🤐 🤐

alex
4. sep 2009

anjelinka 🙂

anjelinka
4. sep 2009

no su aj take 😀

nellie_
autor
4. sep 2009

anjelik to viem ze su 😀 😀 😀 moja svagrina - podotykam ma 32 rokov si myslela ze plodne dni su cely cyklus.. a keby ste videli ten sok ked zistila ze plodnych dni je cca 5 a iba jendo vajko 😀 😀 😀

alex
4. sep 2009

ale tak je to zlaté, taká naivita. Ale vieš, možno im to výjde 🙂

alex
4. sep 2009

nellie, no čo ti poviem, my sme múdručké 🙂

anjelinka
4. sep 2009

ale ja by som tiez napriklad az tak vela nevedela, keby som nechodila na konika 😉

nellie_
autor
4. sep 2009

no presne tak ja som svoje vedomosti ziskala jedine tu na konikovi 😉 😵 😵

alex
4. sep 2009

presne, mne koník dal veľmi veľa informácii. Ale možno niekedy je lepšie nevedieť čo všetko môže byť zlé.

alex
4. sep 2009

No kočky, idem ja do postieľky. Pa pa

a popridávajte foto na face, nech môžem obdivovať. pa pa pa

nellie_
autor
4. sep 2009

aj ja uz pomaly idem.. nejak ma bolia oci uz som si odvykla takto neskoro byt za pc 😀 😀 😀
idem do sprchy a potom uz aj drahy mi dojde... 😎
rada som takto s vami pokecala troška... 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵

tak dobru nocku 😉 🙂

anjelinka
4. sep 2009

Tak dobru nocku moje zlate, ja pridavam fotky na FC, zajtra mozete kukenzi...paaa

katika82
5. sep 2009

no ja som našla nelku na koníkovi tak ma tak potom kuknite ešte alex sa mi podarilo podľa fotiek odhadnúť ale ass a anjelku nemôžem nájsť

alex
5. sep 2009

katika už som si ťa pridala a poslala som ti návrhy priateľstiev, ass a anjelinku 😉

nellie_
autor
5. sep 2009

dobre ranko babenky.... 😉

alex
5. sep 2009

dobré aj tebe nellienka 🙂

idem pozrieť, čo máme na raňajky 🙂

nellie_
autor
5. sep 2009

ja uz som tiez po ranajkach... drahy bol na nakup.. mala som rozky s obycajnym maslom a vybornou šunkou a ku tomu nescafe 3v1 😎 😎 😎
teraz siel drahy do trencina do Nay vyzdvihnut nase spotrebice tak sa tesim.. ja by som mala ist upratovat, ale keby viete ako sa mi nechce 😅 😅 😅

to bude super ked budeme byvat sami, sa nikto nebude stratat ci mam alebo nemam upratane..lebo takto moja mama sa chova ako keby mam 12 rokov 😠 😠 😠 normalne ma buzeruje ze sedim za pocitacom, no uznajte 😀 😀 😀

alex
5. sep 2009

ja sa práve tlačím chlebíkom so šunkou a paradajkou.
Ti verím, že sa ti nechce upratovať... a dnes je celkom pekne, aj keď fúka síce.

nellie_
autor
5. sep 2009

hej, aj ja som v soku, ze ako je pekne a pritom hlasili ze bude skaredo 😎 😎
moj svokor mal 1.9. narodky tak pocitam, ze dneska sa predsa len bude konat grilovacka, ak sa nepokazi pocasie... 🙂 mali by sme mat pstruhy a tie vie svokor uplne genialne pripravit 😵 😵

alex
5. sep 2009

pstruhy ja moc nemusím, ale taký grilovaný hake, je super.

nellie_
autor
5. sep 2009

ja veru mozem aj pstruhy.. ked je tak dobre nacesnakovany a nakoreneny.. nemozem citit rybinu inak by ma porazilo 😀 😀 😀

alex
5. sep 2009

no presne, mne na tom vadí tá rybina.
Musím skočiť k našim a bratovej bývalej a mužík ešte hajá po nočnej, tak asi berem auto a idem sama 😅

nellie_
autor
5. sep 2009

alex tak si davaj pozor 😉 soferuj opatrne.. po blave by to bola asi moja smrt... 😅 😅

alex
5. sep 2009

to idem len kúsok od baráku, tak pohodička... No idem sa už vychystať, lebo som ešte v pyžame.

papapa

katika82
5. sep 2009

nellie z toho si nič nerob že ťa mam buzeruje. ja mám u našich prerobené poschodie a tiež ju tam mám stále nasáčkovanú ked varím tak mi stále do toho kecá čo a ako si mám urobiť. ale na druhej strane som rada že ju mám doma aj teraz kôly drobcovi budem ju mať nablízku aj s varením mi pomôže ona je učiteľka na hotelke tak preto je taká akčná 😀 . ale tiež ked už postavíme domček budem rada

asshanti
5. sep 2009

ahojte mojky,

tak predsa som dosla a strasne sa vytesujem ako sme to tu rozbehli a ze sme aj facebookove kamosky, supis !!!! 😵 😵 😵 ja som uz nalicena, krasne ucesana, vyzeram bombovo, velmi sa mi to paci !!! dufam, ze aj na fotkach to tak bude vyzerat... som velmi, velmi, velmi spokojna !!! uz sa len cela nakremikujem a idem lakovat nechtiky, potom hodim na seba saty a ide sa !!! keby ste vedeli ako u nas straaaaasne leje... 😠 😠 😠 a ja sandaliky na nohy... ale ideme autom... zatial pa, majte sa krasne !!!

vierka
5. sep 2009

no caute baby.... tu to jak zije aj v piatok vecer aj v sobotu 😀 😀 😀

ja som vas na Facebooku nasla, ale este vas nemam vsetky 😝 😀

wwaanesska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre