Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

vierka
22. sep 2009

dobre ranko 😀

sneci - ako ti to pristane ked nam pises takto z rana 😀
no hadam to bude maly kozorozec, ja mam jednu skvelu kolegynu v tomto znameni, tak dufam, ze maly bude cely po nej 😵

nellie_
autor
22. sep 2009

dobre ranko 🙂

aj moja sestra je kozorozec.. 😉 A ozaj vieri, ake meno date malinkemu???? 😵 😵
Sneci ja vzdy taka rada, ked ta tu medzi nami vidim.. 😵 😵 😵

vierka
22. sep 2009

ved aj mna to potesilo hned takto z rana 😀 😀 😀

nelie - no aj sme trochu uz uvazovali, zatial mame tak 5 mien 😅 Patrik, Dominik, Adrian, David, Krustian 😅

nellie_
autor
22. sep 2009

jeeeeeej vsetko mate krasne menaaa... to poslende je asi Krisitan ze??? 😀 😉

Adrian je moje vysnivane meno.. 😵 😵 😵 😵

nellie_
autor
22. sep 2009

myslela som Kristián... tiez som to skomolila... 😀 😀 😀

alebo zeby ozaj chcete Krustiana?? vseliake mena su 😀 😀

vierka
22. sep 2009

no chceli sme povodne Krustian ale teraz vidim ze Krisitan je omnoho lepsie 😀 😀 😀

NO ja toho Adriana asi ani moc nechcem, kamoska ma, tak asi nie... Ja som chcela strasne moc Dominika, ale teraz sa mi strasne paci ako vyznie Patrik (patko, patulko)... takze neviem, bude to asi tazky psycho natlak na mna si vybrat 😀

nellie_
autor
22. sep 2009

to fakt ste chceli Krustian?? a to ako by ste dali zdrobneninu ? Kuko?? 😅
mne sa paci ked sa da meno tak pekne zdrobnit pre babenko.. ako ten Paťko 😵 😵

napr. svagrina ma Tobiasa.. a najskôr sme vsetci krutili nosmi, ze ake meno.. ale malemu neskutocne pristane a pačia sa mi zdrobneniny od neho - Tobik, Tobinko, Tobko atd.. 🙂 🙂

asshanti
22. sep 2009

dobre ranko babulky,

vierka, pekne mena si vybrala, mne sa stale pacil Kristian a teraz aj Adrian !!! 😵 😵 😵 my mame pre chlapceka s manzelom uz davno vybrate a dohodnute meno, bude to ALEX !!! 😵 😵 😵 sice nema velmi zdrobneniny, ale paci sa nam obom, tak nad inym ani neuvazujem... popripade by to mohol byt Denis... horsie to bude s dievcatkom, manzelovi sa paci Nina, to je moje vysnene meno hadam aj 10 rokov, ale uz poznam vela babatiek s takym menom, tak by som chcela nieco originalnejsie... paci sa mi Stella, ale manzovi asi velmi nie... ale je to take pekne, vznesene meno a aj zdobnenina je pekna, ze Stellka... 😵 😵 😵 manzelov synovec mi to schvalil, lebo mal v skolke v Presove dve velmi dobre kamaratky Stellky, paci sa mu to meno, tak moze byt pre sesternicu... 😵 😵 😵

sneci, super, ze si castejsie s nami !!! 😵 😵 😵

snecka
22. sep 2009

Ahoooojte
no mne sa páči Daniel, ale aj Dominik, ja Patrika celkom nemusím, lebo čo som poznala, no radšej nebudem hovoriť akí boli. A meno si treba povedať aj s priezviskom lebo nie všetky mená ktoré sa nám páčia sa hodia k priezvisku.
Moji favority na mená sú Daniel a Gabriela, ja mám v tomto jasno, už len taká maličkosť mi chýba. 😅

asshanti
22. sep 2009

sneci, neboooooj, aj to bude !!! 😵 😵 😵

ja si budem musiet ist kupit nejaky neutralny antiperspirant, lebo mam novy Adidas a ten ma neskutocne prenikavu vonu, ktora mi rano robi mimoriadne zle... 😒 😒 😒 😖 😖 😖 neviet ktory tak slabulinko vonia ???

nellie_
autor
22. sep 2009

ja som mala tiez jasno.. mala som mena Adrian a Laura.. 😵 😵 😵
ale nejak ma drahy ukecal uz ze chce po nom - Ľuboš a jemu sa páči Natália.. tak uvidime co raz z toho vylezie.. 😀 😀 😀
ale sak zatial to u nas este nie je ohniva tema... 😒

asshanti ja som spokojna s tym mineralnym od garnieru, mam ten tuhy a vôbec nerobi biele čiary na tričkach a vonia uple jemno... lebo nemam rada ked mi to prebija parfem... 😉

Sneci daniel je pekne meno.. tak sa volal moj ocino.. tiez som sa s tym uz zahravala... 😵 😵 😵
ono to tak zahadne u nas vyslo aj so svadbou mali sme ju 21.7. to je na meno Daniel.. a kazdy vravel ze to tak malo byt.. ze to je na ocinovu pocest.. 😵 😵 a viem ze mamina by bola rada keby sa nas syn volal po nom... ale ked chce lubos luboška.. tak druhy syn bude daniel... 😎 😎

ale sa nam sniva... 😅 😀 😀 😀

vierka
22. sep 2009

nelie - ved predsa zdrobnenina ku Krustian je Krusto a nie Kuko 😀 😀 😀 to som sa vazne len pomylila - Kristian som myslela... ved prave, ze aj ja chcem meno ktore sa da pekne povedat aj v skratke a pri Dominikovi - moj favorit niekdajsi si to veru predstavit neviem 😅

ass - no keby mal clovek pozerat na vsetky mena co su okolo neho, tak asi neda ziadne meno 😀 my sme si rovno s mangelom povedali, ze ziadne mena po nas ako rodicoch, ani po babkach a najblizsej rodine...
inak je nam to jedno kolko ludi sa tak vola 😀

sneci - myslis, ze meno az tak ovplyvnuje charakter??? verim ze nie, lebo ja co teraz poznam jedneho Patrika, tak je to v pohode... ale to mozno bude aj kombinacia mena a mozno aj znamenia 😀
tak ma uz radsej nestras 😉 🙂

asshanti
22. sep 2009

to aj my mame jasno v tom, ze sa deticky urcite nebudu volat po nas, ani po starych rodicoch... aj ked mojmu muzovi sa paci Anne-Marie, lebo ze moja mama je Anna a jeho Maria, aj babky nase, tak ze by boli velmi pysne... ale nie, mne sa paci Stella a Nina, tak uvidime ako to cele nakoniec dopadne... 😵 😵 😵

nellie, aj ja som predtym mala ten garnier, ale v spreji, dobra jemna vona. takze vravis, ze tuhy je ok ? ja sa ho totiz dost bojim, lebo sa aj dost potim, aj v zime... 😝 😝 😝 ale este to asi bude lepsie ako sprej, urcite bude menej voniat...

nellie_
autor
22. sep 2009

vieri ulavilo sa mi s tym krustianom 😀 😀 😀 no ja som preto myslela ze Kuko, ked zdrobnenina Kristiana je Kiko 😀 😀 😀

ja mam tak znechutene meno Erik - kedysi sa mi pacilo ale odkedy sa tak vola moj sef tak nehrozi 😀
byvala kolegyna mala Dominika a volala ho Dominko 😅 taka divna zdrobnenina....

ja som tiez proti menam po rodicoch.. a manzel nikdy nechcel po nom syna, ale ze ked uz tak dlho nanho cakame, tak ci by mi nevadilo keby je Lubi junior.. a mne to nevadi.. iba som ho varovala ze ked sa nam raz narodi syn Lubos tak tym padom on - mazel bude uz iba Lubos a malinky by bol Lubi, Lubinko, Lubosko 😵 😵
a po mne - Júliu by som nikdy nedala... chuda male 😀 😀 😀

assh preco sa bojis tuheho??? ved teraz by nemali tie antiperspiranty skodit... minule som o tom citala clanok, ze nikdy nebolo dokazane ze by skodili 😉

alex
22. sep 2009

Ahojte,
tak mená sa tu rozoberajú.
No tak ja som pre chlapca chcela Alex, ale môj mužík nechce, uvidíme, možno ho ešte ukecám. On chcel na začiatku Samka, ale nejako sme sa dopracovali k Jakubkovi. Tiež pekné, ale nepáči sa mi, ak mu budú hovoriť Kubo. Páči sa mi aj Michal, ale meno po manželovi nechcem dať.

alex
22. sep 2009

A moja neterka Jakuba nechce, lebo že ona má v škole Jakuba a on je taký smiešny 😅 jej sa páči Samko. Ale moja segra jej povedala, že keď raz ona bude mať deti, tak môže im vymyslieť mená, že toto si rozhodujeme my.

nellie_
autor
22. sep 2009

Jakub je pekne meno.. ale tiez sa mi nepaci ked ho volaju Kubo... a inak ten alex je velmi pekne meno.. preco to nechce??? ty si alexandra on by bol alex.. teba volaju alexandra alebo saša???

giovannajana
22. sep 2009

ahojte 🙂 Hlási sa ďalšia zatiaľ neúspešná clostylka...

nellie_
autor
22. sep 2009

jeeeeej ahoj gio... 😵 😵 😵 😵 😵 😵
vitaj medzi nami.... 😉 🙂 🙂 🙂

kolko cyklov si brala clostil???

giovannajana
22. sep 2009

zatiaľ 2.

giovannajana
22. sep 2009

teraz bude tretí, potom si dám mesiac pauzu a asi skúsime IUI, ak bude manžel súhlasiť.

nellie_
autor
22. sep 2009

gio ako vidis tu v tejto teme sa tehulkuje davno po vysadeni clostilu 😉 🙂 🙂
takze aj bez neho jetu stale velka sanca... 😉

manzelik ma stale predsudky??? 😉 pametam ze ste mali problem - on tusim odmietal ist na spg, ze??
uz sa ti ho podarilo ukecat? 😉

alex
22. sep 2009

nellie mňa volajú Saša, takže by to ani nevyzeralo, že je to po mne 😉

Gio ahojky 🙂

giovannajana
22. sep 2009

podarilo sa to nášmu susedovi, ktorý tiež s manželkou chodí do Heliosu, pri pive... Ale súhlasil len pod podmienkou, že to nebude musieť urobiť tam. Našťastie v Heliose je možné urobiť odber doma.

giovannajana
22. sep 2009

čau alex 🙂 takže chlapček 😉

alex
22. sep 2009

hej, chlapček. Teda ak sa doktorko nepomýlil 😅

asshanti
22. sep 2009

nellie, ja sa bojim tuheho antiperspirantu v tom zmysle, ze my necha tie biele smuhy a take hulky pod pazuchou... 😝 😝 😝 ale teraz to bude asi najlepsia volba... a mne sa nahodou paci meno Julia!!! je to moje birmovne meno, ktore som si sama vybrala... 😵 😵 😵 a Alex je uplne super!!! tak sa na 100% bude volat nas chlapcek, to uz mame s manzom dlho rozhodnute, jemu sa tiez velmi paci!!! 😵 😵 😵
ahojky Gio!!! 😉 😉 😉

giovannajana
22. sep 2009

vy ste ako dlho brali clostyl?

alex
22. sep 2009

gio ja ti ani neviem, tuším 4-5 mesiacov, potom bola pauza, lebo bolo leto a ja som sa chystala na laparku, no a potom ešte 1x som ho brala.

giovannajana
22. sep 2009

asshanti a ty? Bola si aj na IUI alebo IVF?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre