Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

vierka
19. okt 2009

pajinka - ahojcek... ved clostil mozes brat potom zase po prestavke, on sa nemoze brat kazdy cyklus, treba tam aj nejake prestavky 😀

nelie - no ja zase casaky nekupujem, ako spravna archivarka chranim lesy 😀 takze ja radsej knizky, casaky mna moc nelakaju 😀

pajinka111
19. okt 2009

no já clostil beru od ledna,měla sem přestávku 3 měsíce a ted ho dobírám zase třetí cyklus,folíky vždycky narostly jen tak jednou a 3 cykly braní,tak nevím jestli nějak moc zabíra..

alex
19. okt 2009

ass nám FCB ide.
Inak v Tescu som aj ja očumovala kabáty, krásne tam majú.

vierka
19. okt 2009

pajinka - tak mozno by ti viacej zaberali nejake silnejsie hormonalne lieky... co ti navrhol lekar, ze aky by mohol byt dalsi postup?

asshanti
19. okt 2009

alex, tak to nam zrejme urad zatrhol tuto stranku... 😒 😒 😒 tak az z domu... 😒 😒 😒
a fakt su tam tie kabaty pekne, ten biely si asi kupim, buduci piatok sa idem strihat, tak zabehnem... hoci je dost tenky... 🤐 🤐 🤐

inac baby, aj vam tak hrozne vypadavaju vlasy...??? mne teda strasne!!! ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ preto sa ani teraz nejdem farbit, len ostrihat, farbit budem az pred Vianocami, aby som vlasom este viacej nepridavala...

nellie_
autor
19. okt 2009

pajinka no to by potom asi chcelo nieco ine vyskusat, ked na clostil nereagujes... 😅

aj ja som si baby minuly rok kupila kabat v tescu.. tu ich FF znacku.. a som spokojna.. mam cierny po koleno pekne vyuzeny na postavu s kapucnou a je na zips a ten prekryvaju take tie velikanske gombiky co sa do tych sluciek zapinaju - ved viete co myslim.. 😀 😀
ibaze mne je v nom zima.. 😅 😅 tak ho len sem-tam vyvetram.. inak dnes som si ho veru mohla dat, vypada cez okno ze je celkom fajn... 😎 😎

vierka
19. okt 2009

no dneska je pekne slniecko... aj som sa normalne rano cudovala ked som soferovala, ze kde je ten vetrisko co mi minuly tyzden vrazal do auta ze som sa bala, ze skoncim niekde na poli... ale chvalabohu je uz po nom 😀

asshanti
19. okt 2009

hej nellie, su pekne, ale dost tenke... lenze doma mam z minuleho roku a nie z Tesca tiez taky tenky a aj mamina ma taky isty tenky... tak hruby uz asi jedine len kozuch...
a aj ja stale nakupim kopec casopisov, ani tie nestiham citat... kupujem tiez Evu, Emmu, sem tam Sarm, Star, Plus 7 dni, Marianne, Elle... teraz som zacala citat este len septembrove cisla... a uz mam kupene novembrove... 😀 😀 😀 😀 😀 a knihu co mi manzel kupil v januari k narodeninam som este ani nevidela...

vierka
20. okt 2009

dobre raaaaaaanecko 😀

nellie_
autor
20. okt 2009

dobre ranko koťuhy... 😀 😀

assh moja segra si kupila krasny kabat a hruby.. taky cerveno cierny karovany a ma ho po koleno uplne krasne na postavu vyformovany... a kupila ho ked boli u nas jarmoky a nejaka firma z Noveho Mesta ale fakt krasny.. 😵
ziadna tenka "liepoznica" ako to vola moja mama 😀 😀

vierka
20. okt 2009

ked si uz myslim, ze v praci nemozu chciet odomna uz vacsiu blbost, tak pride niekto, kto to prekona 😅

nellie_
autor
20. okt 2009

vieri to poznam... 🙄 🙄 🙄
ja by som mala mat dnes v pohode den.. ale nechcem to zakriknut 😅

vierka
20. okt 2009

no ja som tu blbost uz nasla, tak verim, ze im to bude stacit 😀

nellie_
autor
20. okt 2009

vieri, no aka sikovnica si 😉
mne sa nechce robit, tak iba konikujem.... 😀 😀

co hovorite na vcerajsi vyhadzov..??
ja som si s leom poplakala 😅 😅 drahy sa na mne smial, ze ved som chcela aby vypadol.. ale ked on bol taky zlaty a tie slzy ked ronil - no neovladla som sa... 😅

ale mna nastvalo ze nesla istvancova... 😠 😠 😠 😠 joooooj fakt ma to riadne stve ze ta nechutaska tam ostala... 😒 karoliny bolo skoda...

alex
20. okt 2009

dobré ránko kočky,
nellie to isté aj ja. Mne ho bolo tak ľúto. A Karolíny mi ľúto nebolo, neviem, od začiatku mi nejako nesedela.

nellie_
autor
20. okt 2009

ahoj alex... 😉
ako sa mate?? uz mate aj vysledky z amnio???

alex
20. okt 2009

nellie máme sa super, akurát sa nám len nechce ráno vstávať.
Výsledky ešte nie sú, ja na to ani nemyslím, ale manžel je už nervózny, tak mi nakázal tam dnes zavolať.
Oni mi hovorili, že z tej krvi bývajú výsledky za pár dní, ale tým, že mi brali aj vodu, tak asi mi to chcú zavolať naraz. Lebo manžel keď im to odniesol, sa pýtal, že kedy budú výsledky a povedali mu, že za tri týždne.

nellie_
autor
20. okt 2009

fuu to ako dlho trva.. joj taketo veci by mali byt hned max do 3 dni hotove... 😅
ale verim, ze vsetko bude v najsamlepsiom poriadku 😵 😵 😵
veru to vstavanie je des.. ked je taka tma rano...

vierka
20. okt 2009

nelie - tak mne s chlapcov vypadli taky co som chcela aby vypadli, takze v pohode... dievcata ceske mi boli jedno, ale tiez som nepochopila postup Istvancovej a ze Karolina vypadla, lebo spievala krasne neposledy.. a ta istvancova je kolegova znama 😅

alex - tolko dlho to trva??? tak to je hnus a predpokladam ze urychlit sa to neda... boze, aby sa takto mamina trapila 3 tyzdne... 😔 ale ja verim, ze bude vsetko v najlepsom poraaaadecku 😵
a uz si kolko odvtedy, tusim aj dva tyzdne, nie?

asshanti
20. okt 2009

ahojte kocky,

teda rano som naozaj mala problem vstat... zatiahnute zaluzie a tma jak za hlbokej noci... ale v sobotu sa posuva cas, tak rano bude lepsie, len budeme za tmy chodit domov...
mne sa o tom ultrazvuku uz aj sniva... 😀 😀 😀 v noci som mala bujne sny, ze nesiel ultrazvuk, tak som bola straaaaaasne nervozna... 😀 😀 😀 😀 😀 uz sa neviem dockat stvrtku!!!
my sme mali doteraz trochu pauzu v robote, restartovali sa pocitace a uz sa mi ani nechce zacinat... uz sa tesim na obedik, nejake zapekane kuracie maso s vajickom, paradajkou, atd. dnes som si kupila pekne tricko, fialove karovane, pekne v nom vyzera brusko! a dosli mi tie vonavky, z Euphorie som unesena!!! 😵 😵 😵 😵 😵

a neodpisali ste, ci tiez mate take problemy s vypadavanim vlasov... ja som vcera bola riadne zufala!!! a bolo mi luto, ze vypadla Karolina, ta sa mi pacila zo sloveniek najviac... 😠 😠 😠

alex
20. okt 2009

Vierka v piatok budú dva týždne, takže ešte majú čas...

ass mne vlasy padajú, ale aj padali pred tehu, takže neviem...

nellie_
autor
20. okt 2009

assh mne padaju vlasy nenormalne a to ani tehotna nie som.. 😅
mne vzdy takto na jesen opadaju.. vies ako idu dole listy aj vlasy... 😀 😀

tak zas si si robila radost 😉 ja teraz pouzivam Moschino I love love... 🙂
a ja som si v sobotu urobila radost a kupila som si cizmy.. vysoke po koleno s nizkou podrazkou a vypadaju celkom k svetu, lebo tato sucasna moda to je des.. ja som nemohla najst nic normalne.. vsetko same predpotopaky no fakt otras.. ale nakoniec som nasla v Humanicu a strasne sa mi pacia ked to nich zapravim obtiahnute rifle... 😵 😵 😵

asshanti
20. okt 2009

aj mne predtym vypadavali, ale teraz to je hruza, des... 😠 😠 😠 😠 😠 uz mi moj kadernik do telefonu spominal, ze ma nieco dobre, tak si to asi kupim, len aby to pomohlo. on robi s kozmetikou Wella, takze tipujem, ze ma to vyjde na nejkych 30 eur, ale keby to pomohlo, budit... lebo uz nemam nervy na tie vlasy vsade po podlahe, posteli, satach...

nellie, tak Ty musis super vyzerat vo vysokych cizmach, ked tam mas do nich dane rifle, lebo mas krasne dlhe a stihle nohy!!! 😵 😵 😵 😵 😵

vierka
20. okt 2009

ass - no ked si tehu tak mas tolke hormalne zmeny, ze to moze byt, ze ti vlasy tak strasne padaju... takze neviem ci sa oplati vobec do niecoho investovat, alebo to radsej pretrpiet, lebo uvidis co bude po porode aky stav... nam povedali na kurze, ze zena ma najhustejsie vlasy ked je tehotna, ze to este len potom zacnu padat.. a u mna je to zatial pravda, neuzivam ani zinok a vlasy mi pekne drzia... ale predtym padali hrozne...

alex - no ved ja som si hned myslela, ze uz to budu dva tyzdne, tak este tyzden a mali by volat...

nelie - no akoze ja tiez nadavam na dnesnu modu, to uz clovek na seba nezozenie nic normalne a co sa teraz nosi - no otras 😅

alex
20. okt 2009

vierka no tak som tam volala a výsledky až 30., takže si na ne nakoniec aj tak počkáme tie tri týždne.
Lenže ak by aj boli zlé, tak čo na tom, keď už budem 24tt. Takže musia byť len dobré! 🙂

vierka
20. okt 2009

alex - urcite budu len dobre 😉 🙂

podla mna by sa tie testy mali robit asi omnoho skor, nie???

alex
20. okt 2009

no my sme kvôli tej kordocentéze išli až v 21tt, lebo lekár chcel, aby bola pupoč. šnúra čo najväčšia. A boli sme v tom, že výsledky budú skôr. Teda nám to tak aj povedali, že tam tie výsledky môžu byť do týždňa, takže sme sa neponáhlali.
No je mi to jedno, len nech sú v poriadku.

vierka
20. okt 2009

alex - ved ked AFP testy dopadli dobre, tak toto podla mna urcite tiez dopadne 😉

alex
20. okt 2009

ja si tiež myslím, len potom neviem, načo nás do toho takpovediac tlačili, keď aj tak by sme už nič nemohli, ak by boli zlé.
Ale môj drobček je zdravučký ako buk, som si istá!
Vierka a vy už máte kočík?

nellie_
autor
20. okt 2009

assh myslim si to co vierka, ze teraz sa ti moc neoplati davat do pripravkov na vlasy.. po pôrode ti pojdu dole este viac.. 😅 😅
teda vacsinou to tak byva - vsetky kamosky na to nadavali....

no hej budem troska namyslena aj mne sa veru tie dlhe nohy pacia v tych cizmach 😀 😀 😀

alex nebojte nic.. jasne ze bude vsetko OK 🙂 🙂 🙂

vieri - fakt ta moda je desnaaaa.... mne sa fakt nic nepacilo.. v sobotu sme olietali cele Laugaricium v trencine a splasila som len tie cizmy a potom 2 tricka v New yorkeri.. inak fakt skapal pes... 🙄 🙄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre