Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

vierka
20. okt 2009

jasne ze je zdravucky 😉

kocik este nemame... mam vybrate asi tak 3, ale este som sa nerozhodla... teraz sme kupili veci do postielky a kocik by sme si uz chceli pomaly aj objednat nech ho v decembry dodaju...

alex
20. okt 2009

vierka a akých máš favoritov?

Jedna kamoška predáva Pegperego GT3, kupovala ho v júli, ale jej malá už nechce byť v kočíku a predáva ho za dobrú cenu, tak rozmýšlam, že by sme ho zobrali. Manželovi sa páči, lebo sme ho aj pozerali v obchode, ale neviem, či sa nám zmestí do výťahu, tak stále som taká nerozhodnutá.

Nellie, no ty budeš kočka v tých čižmičkách. Ja mám z minulého roku zimné čižmy, takže toto neriešim. Ale musím sa začať obzerať po bunde a to bude problém.

asshanti
20. okt 2009

alex neboj, testiky urcite dopadnu dobre, Jakubko je zdravucke babatko!!! 😵 😵 😵 ja dufam, ze po ultrazvuku bude vsetko ok, lebo som trochu nervozna, ze nevelmi kope... 😕 😕 😕
este ze mam vlasy celkom huste, ze zatial ani nevidno, ze tak vypadavaju... 😀 😀 😀

vierka
20. okt 2009

no premyslam nad Baby smile V-max a potom este Verso a este jeden mam vyhliadnuty v PK, ale to veru neviem aka je znacka - taka neznamejsia...

a to predava len kocik? lebo my sme premyslali, ze by sme rovno kupili trojkombinaciu... popripade keby bola v tej trojkombinacii karka mala, tak by mi mohla segra odlozit taku vacsiu co ma...
no my zase musime ist na nakup aj s autom, aby sme si mohli vyskusat ci sa nam mesti kocik do auta, kedze na bytovke sme bez vytahu...

alex
20. okt 2009

Vierka predáva hlbokú vaničku a športák, bez autosedačky, ale tá vanička sa dá použiť aj ako autosedačka a dáva k nej aj tie pásy. Tak som rozmýšlala, že potom by sme neskôr kúpili už autosedačku, keď bude vedieť sedieť, takú väčšiu, nech mu dlhšie vydrží.

hej, viem, ktorý je Verso aj V-max.

alex
20. okt 2009

My ideme dnes pozrieť komodu a postieľku.

asshanti
20. okt 2009

baby, ja uz som si na nete vybrala kocik, ale este ho chcem vidiet nazivo. je to ESPIRO GT, pre dievcatko v tej cerveno - oranzovej farbe a pre chlapceka v tyrkysovo modrej, velmi sa mi paci!!! 😵 😵 😵 😵 😵 a tiez chcem pred Vianocami kupit malickemu do izbicky skrine a komodku, to bude mat krasne Vianoce a este je len v brusku!!! 😀 😀 😀 a buduci mesiac chce zase mne manzelik kupit novy pocitac, lebo stary mi odisiel a teraz som iba na notebooku. no ten mi staci, ja na pocitaci iba mailujem, konikujem, facebookujem a objednavam Avon a parfemy, tak mi staci, ale manzelik chce aby som mala novy a kvalitny! no nemam ho lubit...??? 😵 😵 😵 😵 😵 o 20 minut uz konecne idem domov, este na mensi nakupik a dnes spinkam sama, ma nocnu... 😒 😒 😒

vierka
20. okt 2009

alex - tak to je potom super, ked sa to da pouzivat aj ako vajicko... tak potom nemusis vahat ked sa ti paci, je zachovaly a dava ho za super cenu a potom kupis taku tu vacsiu sedacku... ja taku tu vacsiu budem mat od segry, takze do toho investovat ja nebudem 😀

a my chceme vybrat neutralnu farbu, ze ked uz investujeme do kocika noveho a keby sme mali aj druhe, tak nech to moze aj druhe vyvozit keby to bolo nahodou dievcatko 😀 ake plany uz na druhe dieta 😅 😀

ass - no to uz potom pekne treba chystat izbicku a veci a pekne vzdy pohladkat brusko a povedat "pozri co pre teba maminka s tatinkom kupili, spravili a tak"... ja si vzdy mojenkam brusko a rozpravam mu vsetko - aj ako som malovala detsku, tak to bolo take zlate "aha aky krasny macko a este mu vyfarbime tricko a potom mojmu malinkemu pokladiku nakreslime aj somarika..." 😀 je to zlate ked to takto moze clovek prezivat...

alex
20. okt 2009

kočky, my sme kúpili postieľku, už je aj postavaná v izbičke 😵

vierka
21. okt 2009

dobre ranko baby 😀

alex - no supeeeeer 😀

nellie_
autor
21. okt 2009

ahojte... 😉 🙂

vierka
21. okt 2009

nelie - ahojceeeeek 😵 😵 😵 ako dneska???

nellie_
autor
21. okt 2009

a vcelku fajn.. akurat tlacim 7days croasant cokoladovy s nescafickom 3v1 😎 😀 😀

sice nie fajn..dneska mi ide drahy do anglicka, takze do utorka budem sama.. ☹ 😢 ☹

nellie_
autor
21. okt 2009

aha tehule nechcete sa prihlasit 😉 vy ste všetky take kočice...

http://zena.atlas.sk/deti/naj-tehulka/ 😎 😎

vierka
21. okt 2009

nelie - ja som prave tiez doranajkovala... taku okoby buchtu plnenu jablkami - to ja moooooozem 😝 😀
zase ide niekam prec??? ja som tiez teraz bez neho... sice zajtra pride, ale v piatok odchadza oslavovat 30-tku s kamosmi na 3 dni na chatu a od pondelka ide potom zase prec - tak budeme same dve ☹

nellie_
autor
21. okt 2009

vieri skoda ze nebyvame blizsie pri sebe mohli sme spolu pokavičkovať... 😎 😀 😀
dve slamenice by sme si poplakali spolu.. 😀
no sak co uz.. tak ja si urobim nejaku davku filmov a cez vikend zas budem filmovat a asi fakt zacnem tu knihu uz citat a ked sa do toho zazerem rychlo mi cas ubehne.. 😎

vierka
21. okt 2009

no to by sme boli veru uz tak prekavickovane, ze by sme ani nespali z tolkeho kofeinu co su stale prec ti nasi chlapy 😀
no ja som uz knihu precitala, ale zajtra by som mala dostat 3 diel, tak zacnem citat ten 😀
a filmik nejaky mozno stiahnem aj ja - asi ten navrh v cestice 😀

dobre baby, pre teraz sa lucim, idem na poradnu a potom zubarovi, tak neviem ci sa mi este dnes podari napisat, ak nie, tak potom zajtra, pa 😀

asshanti
21. okt 2009

dobre ranko baby,

vieri, prajem prijemnu poradnu aj pobyt u zubara, nech to zbehne rychlo a bezbolestne!!! hej, je to krasne si takto mojkat brusko, ja to tiez tak robim a hovorim mu : mamicka s ocinkom Ta velmi lubia a tesia sa na Teba!!! a v poslednej dobe mu casto hovorim : uz pokopkaj maminku... 😵 😵 😵 😵 😵 uz sa straaaaaaaaaaasne tesim na zajtrajsi ultrazvuk, ze ho konecne uvidim, zlaticko moje!!! 😵 😵 😵 😵 😵

nellie, aspon nebudes sama slamenna vdova... 😉 😉 😉 ja zajtra idem na kavicku s kamoskou, ktorej to uz mesiac slubujem, dufam, ze to vyjde. drahy ma nocne strelby, tak mozno dojde domov az o polnoci... potom celu sobotu robi, od 7:30 do 19:30 a v nedelu ma nocnu... neznasam, ked cez vikend co som doma ja cely den robi a cez tyzden, ked ja som v praci, on je doma... ale co uz... 😅 😅 😅

alex, super!!! potom vyfot a hod do albumiku postielocku, nech sa mozeme inspirovat... 😉 😉 😉

alex
21. okt 2009

dobré ránko,

idem pridať foto postieľočky do albumu 😉

asshanti
21. okt 2009

alex, velmi pekna postielka!!! aj ja chcem nieco take, mozno trosku tmavsie drevo - ceresnu... jake to bude krasne s tym oblozenim makuckym a baldachynikom, sa tesim!!! 😵 😵 😵

alex
21. okt 2009

ass, a stála len 50 EUR... no nekúp to.

alex
21. okt 2009

no jediná nevýhoda, že sa nedá spúšťať a vyťahovať tá bočnica, ale tak to nie je až taký problém.

asshanti
21. okt 2009

to myslis vazne, ze len 50 eur...??? ja som len tak zbezne zatial na internete pozerala a co by sa mi pacilo, tak stalo okolo 6.000 Sk... 😝 😝 😝 😝 😝

alex
21. okt 2009

hej. Stála 47,99, kupovali sme ju v Avione v Alltoys. Je to Poľský výrobok. A myslím si, že je dosť pekná a svoj účel splní.

alex
21. okt 2009

Inak obyčajné postieľky napr. v Mobelixe stoja 100 eur a to naozaj nič extra, len tyčky dookola a dala sa spúšťať tá bočnica. Tak pri tejto sme neváhali. A mali ju aj v žlto oranžovej farbe. To čo my máme to tmavé bolo žlté a ostatné oranžové.

asshanti
21. okt 2009

fakt je pekna a za taku super cenu, tiez by som nevahala!!! 😵 😵 😵
inac, fakt nam v robote blokli facebook... 😠 😠 😠 😠 😠 esteze konik funguje!!! 😵 😵 😵 😵 😵

alex
21. okt 2009

no teda... ešteže u nás je to pohodička a nič neblokujú.
Ale podarilo sa mi v piatok zavíriť počítač, tak pôjde do Viedne na opravu a som zvedavá, čo na to povedia 😅

martiska
21. okt 2009

Ahoj holky, promiňte, že vám sem lezu, ale chtěla jsem jen pozdravit Alex - gratuluju ke chlapečkovi!!!!
Jak se daří, vše OK???

alex
21. okt 2009

Ahoj,
ďakujem za gratuláciu. Darí sa nám dobre, cítim sa super, drobček už kopká. Je to super. A vy ako? Však ty už čoskoro rodíš 😨

martiska
21. okt 2009

No jo - letí to hrozně!!!

Za 14 dní končím v práci a jdu na MD... Jediné, co se trochu zkomplikovalo je to, že mám těhu cukrovku, 2x denně píchám inzulín, držím dietu, ale není to nijak dramatický...

Jinak s nejstarším synem chodíme do tanečních - jukni do albíčka... A ty jsi v práci, nebo doma?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre