Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

vierka
20. jan 2009

alex - ako vidim, tak obe cakame na zajtrajsok, ze co bude 🙂

snecka
20. jan 2009

Vieročka mám si ich vkladať 2 ráno a 2 večer, som taká oťapená ako na drogách 😅
Alex zajtra to dopadne super.
Nellie mne sa tak nepáčia novonarodené deti, keď porodila moja sestra tak som jej povedala že čo to má za aliena 😀, no strach, ale viem že keď budem držať svoje bábo v náručí bude pre mňa to najkrajšie na svete, no už zase plačem.
Dnes len smoklím, na moje narodky mi pomreli vsetky rybky v akvariu( asi nejaká choroba), rusi pustili plyn a Obama dnes bude inagurovaný či ako sa to povie. Dnes je fakt veľký deň, ešte aj vy ste tu také smutné, nebuďte už, prosím 😔 ☹

alex
20. jan 2009

nooo, ja dúfam, že stihneme ešte vajko v pravej chvíli a podarí sa to 😵

vierka
20. jan 2009

snecka - no ten tvoj suhrn na zaver, ze co sa dnes deje, je skvely 😉
tak o tom utrosi radsej nehovor, uz vidim, ako bude odchadzat z prace - na pravom lici budem mat odtlacene klavesnice enter a delete a na tom lavom caps lock 😀 😀 😀

alex - urcite sa to podari, my ti vsetky verime 😀

snecka
20. jan 2009

Vierka 😀 😀 😀

alex
20. jan 2009

sneci neplačkaj, všetko bude ok. Pozri aj Nellie už má dobrú náladičku, ja už tiež 😉 😀

alex
20. jan 2009

tak to vás nesmiem sklamať 😅 😀 😉

alex
20. jan 2009

jééj už aj na facebooku je skupina modrý koník 😉

nellie_
autor
20. jan 2009

aj babenky co by som si bez vas poradila...este ze vas mam... 😵 😵 😵 😵 😵 😵
taka som rada ze som zalozila tuto temicku a neprestali sme sa "stretavat"... 😉 😎 😎 😎

hej tie babetka su take skarede az su pekne.. 😀 😀 😀 😀 😀

inak ten utros aj na mna tak pôsobi...mne sa kolegyne rehocu ze jak spomalene rozpravam ja som totalne jak fetačka....taku pol hodinu ma uplne moce...a keby ste ho klasicky jedli tak to by ste videli tie stavy...po vkladani je to ovela ovela jemnejsi odvar... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

alex
20. jan 2009

ja som raz mala po IUI duphaston, ale nemala som žiadne takéto stavy, alebo si na ne nepamätám. To len Utroš asi tak pôsobí.

nellie_
autor
20. jan 2009

duphaston je slabsi ako utrogestan a pri nom som nemala ziadne stavy...teda len to ze sa mi nechutne vyhadzal chrbat ale to tu pisalo viacej bab a bolo to fakt nechutne...a brala som ho akurat v lete tak bye bye tielka na ramienka chodila som zahalena jak mniska.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ale nastastie po vysadeni to preslo.... 😅

alex
20. jan 2009

tak uvidíme, či aj mne dá niečo doky zajtra.

vierka
20. jan 2009

alex - to teda nesmies, lebo bude 5 a 20 na holu 😀 alebo po holej 😀 😀 😀

nelie - baby vazne ma nestraste tym utrosom, lebo ja uz ako fetacka vyzeram teraz - keby ste videli tu modrinu co mam od odberu krvy... aby zase o mne nieco nezacalo kolovat v praci 😀 😀 😀

alex
20. jan 2009

fúúúha, tak to sa bojím 😕 😀

vierka, no tak neukazuj modriny

vierka
20. jan 2009

alex - neboj sa, ani ja sa nebojim... ved sme silne zenske 😉
no ja mam v kancli tak teplo, ze tu beham v trisku s kratkym rukavom... asi budem musiet zmenit modu, alebo si utiahnut privod na radiatore 😀

alex
20. jan 2009

vierka šetri kúrenie a radšej sa obleč, nevieš, kedy môže opäť prísť plynová kríza 😉

vierka
20. jan 2009

alex - tak ja sa toho nebojim v praci ze nebudem plyn - my to tu mame inak zariadene 😀 doma by to skor bolo horsie keby plynu nebolo 😀

alex
20. jan 2009

ahaaa, no dobre teda. Idem ja už pomaličky domov, ale určite sem prídem, lebo manželík príde okolo pol siedmej domov, tak sa zavesím na net 😉 zatiaľ pa pa

snecka
20. jan 2009

Ja mám tiež skúsenosť len s Duphastonom a to už 9 mesiacov vkuse neviem ako idem tento mesiac fungovať bez neho 😀,
keby ste ma ráno videli ako som si zavádzala ten utroš, bála som sa že mi tá guľôčka vypadne z ruky a budem ju naháňať po celej kupelke, strasne je maličká a zle sa drží v ruke, tak preto som nevedela ci som si ju dala dobre. Ja idem utroš brať až do 02.02 vtedy idem na tehotenský test z krvi, ale určite budem robiť aj normálny domáci, už sa normálne teším, to je taký adrenalín keď čakám na tú čiaročku, ešte lepšie ako skočiť s padákom 😀

zuzuza
20. jan 2009

Ahojky holky, tedy snecko, alex, vierka, nellie, zdravím, občas jsem do clostilek taky chodila, jak se vám daří? Zatím žádná těhulka? Já mám před prvním ivf tak jsem zvědavá🙂

snecka
20. jan 2009

Zuzuza pamätám na Teba, čo ťa predávkovali Clostilom 😀 , už sa na tom pri všetkých pracuje aby sme boli čoskoro tehule,
Veľa šťastia pri IVF, hlavne kvalitné vajká 😀

nellie_
autor
20. jan 2009

sneci ja tiez robim ine akrobacie s utrosom...ale to si zvyknes.. 😉 ale je fakt ze ked si ho zavadzam tak nemam take tocenice ako pri jedeni...jedenie je strasne.... 😖 😖 😖

ja mam take velke bolesti toho laveho vajecniku, nech uz ten folik praskne lebo ma porazi... 😕 😅 😅 😅

snecka
20. jan 2009

Nellie dneska ťuťu muťu a zajtra teplotka šup hore, a ty sa konečne ukľudníš. 😉

nellie_
autor
20. jan 2009

sneci mam taky divny pocit, ja neviem to opisat....bojim sa... 😕
no ale idem sa snazit byt optimistka...oplodnitel je uz v sprche, tak asi pojde o chvilu prve kolo plodenia a vecer este dorobime usi a vlasy.. 😀 😀 😀 😀 😀

snecka
20. jan 2009

a teraz idete robiť čo? šulina? 😀

nellie_
autor
20. jan 2009

šulina????? sneci ty mas niekedy take vyrazy ze ja nemozem z teba... 😀 😀 😀 😀 😀 😀
to mi vysvetli tu šulinu.... 😀
a to mne nepoznaju vyrazy ked zapotim napr. že kušaňa...rampepurda alebo tak...no na teba sa nechytam.... 😀 😀 😀 😀
drahy sa posilnuje vecerou a pak jdem na to....az bude postel praskat.. 😀 😀 😀 😀

nellie_
autor
20. jan 2009

ale aj tak mam blby pocit.... ☹ ☹ ☹
ja sa bojim ze ovu neprebehne a zas sa urobi cysta...hrozne ma ten lavy vajecnik boli...to ma tak este nie...az krize ma bolia jak pred mrchou.... 😔 😔 😔

snecka
20. jan 2009

Ticho a hlavne kľud, uvidíš že zajtra bude všetko v poriadku
😀
Kušaňa 😀 šup na šulina 😀, nerozbite posteľ , no no

nellie_
autor
20. jan 2009

sneci 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ty ma vzdy vies super rozosmiat...drahy si pustil Obamu tak este cakam.. 😀 😀 😀 asi to presunieme na neskôr aby som potom uz nevstavala a bojovnici pekne napochodovali ku vajicku... 😀 😝 😀

alex
20. jan 2009

ahojte kočky, nellie čo sa ti nepáči na výraze šulin, to aj ja poznám 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre