Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

nellie_
autor
23. jan 2009

ahojte ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie
celkom slusne teplotky... 😎 😎 😎 😎

ja tiez citim popichovanie v podbrusku, vajecniky uz az tak nie (ale tento mesiac mi dali zabrat riadne) ja neviem ci to bolo tym ze su predierovane po laparke ale mala som fakt silne ovu bolesti....

teraz uz len cakat tie 2 tyzdne... 😎 😎 😎 😎 😎

alex
23. jan 2009

nellie peknučký grafík :o)
ja cítim stále také tlaky v podbrušku, ale ani neviem či to je podbruško, alebo brucho 😅

môj grafík:

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

nellie_
autor
23. jan 2009

alex aj tebe sa pekne vysvihla hore.. 😉
na ja jasne citim spodok brucha ale tiez to môze byt vselico..no som ja zvedava ako to dopadne... 😉

alex
23. jan 2009

berem si aj na hory notebook, takže budem vás sledovať 😉 Už sa teším, budem týždeň oddychovať 😵 😎

snecka
23. jan 2009

Alex som ti to sľúbila 😉
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
Mne je zatiaľ celkom OK, akurát dva dni po IUI som mala bolesti bruška, ale to bolo asi normálne po tom zákroku, mňa ten utrogestan pripraví o nervy, nosím už aj na noc vložku, lebo keď mi to začalo stekať po riti, no hrúza 😀, ráno mám celý teplomer od lieku a moja prvá dnešná teplota bola 40,95 °C fakt, chudák teplomer sa zbláznil z toho Utroša, ale potom som odmerala ešte raz a už to bolo OK. 🙂

alex
23. jan 2009

sneci aj ty máš pekný grafík.
Ja beriem dupíka, ústne 1 ráno a 1 večer. Jááj, nech už je 4.2. 😵

nellie_
autor
23. jan 2009

sneci to ti az tak vyteka??? no ja tiez musim mat na noc intimku ale az tak moc to nevyteka...ja mam asi dlhe prsty a vopcham to az moc hlboko.... 😀 😀 😀 😀
ale teplomer mam tiez od toho... 😖 😖 ale hlavne ze necitim motanice ako ked som ho jedla.... 😖

nellie_
autor
23. jan 2009

sneci ano pekny grafik.... 😎
alex tak si radne oddychni na tych horach... 😵 😵 😵 😵

alex
23. jan 2009

tak to si piš, že si oddýchnem a keď prídem, zahlásim dve palice ako hrom 😀

snecka
23. jan 2009

Nellie no asi máš fakt dlhšie palčeky 😀, Alex áno oddýchni si mysli na úplne niečo iné a ono to vyjde, kedy sa vraciaš, ideš aj ty na krvný test? toho 04.02?

alex
23. jan 2009

vraciame sa v sobotu 31. a na krvný test nejdem, ja nečakám na mrchu.

vierka
23. jan 2009

ahojte babulky... pozeram ze dnes je to tu samy grafik - tak vam zo srdca zelam take vysokeeeeee teploty, ale nie preto, ze by vas skolila chripka, ale kvoli tehulkovaniu 😀

snecka - utros moze kludne zvysit teplotu, kamoska ma na to uporoznila, ze cely cas ako ho bala tak mavala vysoku teplotu... 😉

nelie - tak ked to je teda v prstoch ako hovoris, tak som zvedava do kolkych minut to aj mne cele vytecie 😀 😀 😀

alex
23. jan 2009

vierka, aj my želáme tebe, nech je čo najväčšia a hlavne najkvalitnejšia úrodička 😉

vierka
23. jan 2009

alex - dakujem... dufam, ze budem mat najlepsiu "farmu" v okoli 😀

alex
23. jan 2009

že farma, dobréééé 😀

vierka
23. jan 2009

alex - vies keby som napisala ze kurník, tak by ma mohli povazovat za sliepku 😀 😀 😀

nellie_
autor
23. jan 2009

ake farmarky z vas... 😀 😀 😀 😀 😀
to je dobre ze farma a kurnik.... 😀 😀 tak ja budem mat teda rybnik.. 😀 😀 😀

vierka
23. jan 2009

rybnik??? 😕 zeby blondinka zase nepochopila??? 😀

este by to chcelo nejakeho dobreho kohuta na farmu 😝 😀

alex
23. jan 2009

vierka, tzn. že nellie bude plná ikier, ak som správne pochopila 😉

vierka
23. jan 2009

alex - ja som si to aj myslela... ale zase som nechcela byt taka na nu, ze z nej bude vypadavat kaviar 😀 😀 😀

snecka
23. jan 2009

No ja som bola 19.01.2009 plná semena ako slnečnica 😀 Baby sexujete aj po ovu, nebojíte sa, žeby ste ublížili u nás sa skôr bojí mužík. 😒

alex
23. jan 2009

sneci my to máme dnes dokonca príkazom, tak čo už keď musíme 😅 😀

snecka
23. jan 2009

Prečo príkazom?

alex
23. jan 2009

neviem, doktor nakázal 🙂

snecka
23. jan 2009

A mne prečo nič nenakázali? hm

alex
23. jan 2009

neviem 😒

alex
23. jan 2009

mne pokaždé takto nakázal.

vierka
23. jan 2009

snecka - no ja som to uz dlho nemala, lebo som to dostala, potom sme museli setrit na metodu SPF, teraz musime setrit na IVF, okrem toho ja nechcem aby sa nepraskli foliky a ked bude po IVF tak sa asi prve tyzdne aj budem bat...
tak to bolo dobreeeeee s tou slnecnicou 😀 😀 😀

alex
23. jan 2009

vierka, no ty sa musíš veľa šetriť, lebo ty budeš mať veľa vajok 😵

Takže dávate aj SPF, aj my asi dáme, keď sa tam dopracujeme... čo dúfam, že nie 😉

snecka
23. jan 2009

Vieročka ty sa len šetri, aj mužíka, zajtra sa tešíme že zreferuješ úrodu.
Tak ja asi vydržím do testovania bez sexu, bude mi bez toho trošku švihať ale aj tak pri tomto Utroši mi je to voľake divné, mám mastné celé nohy, a ešte keď aj on bude mať šulina😀 , no asi počkám. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre