Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

vierka
3. feb 2009

nelie - ahojcek... tak odkaz sefovi, nech sa tam nemota ked mi cakame na to co napises 😀
to nevadi neluska, ide sa dalej a nabuduce to urcite vide, ved mas pekne po laparke, telo zahojene, tak ten uspech sa dostavi coby-dup 😀

nellie_
autor
3. feb 2009

vieri to ma troska mrzi, lebo vsetci mi vraveli ze hned po je najvacsia sanca na tehu.....
no co tak si este troska pockame.... 😉 🙂 🙂 🙂

vieruška ty to istis tento mesiac....otvoris nas rad tehuliek... 😉 🙂 😵 😵 😵 😵 😵

vierka
3. feb 2009

nelie - ved ty budes po aj buduci mesiac, tak sa nic neboj 😉 podla mna je to na velmi dobrej ceste, uz len z tohto mesacneho grafu je to zrejme 😉
no uvidime co napisem ja buduci tyzden 😀

nellie_
autor
3. feb 2009

no hej ked to ma troska stve ten ukazkovy graf..a prdlajz z toho.... 😠
ako aj snecka ta tiez mala nadherne teploty, krajsie ako ja a tutdle nudle... 🙄

no co uz narobime...si spievam "ked to nejdeeeee, tak to nejdeeeeeee"
ale ono to raz priiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiide 😀 😀 😀 😀 😀 😀

snecka
3. feb 2009

Nellie zlatko viem ako si sa cítila, mňa bolí srdiečko z mojho mužíka, taký bol smutný, tak som vedela že sa nemožem zosypať lebo to bude ešte horšie 😔
Vieročka máš pravdu netestuj, ani ja už nebudem, lebo takto ma to bude bolieť jeden deň, a keď som testovala tak ma to bolelo každý deň s bielym testom.

vierka
3. feb 2009

nelie - a kedy ti chodieva mrcha, ked mas aku teplotu???

snecka - vies, moze sa stat napriklad to, ze by som mala nejaky chybny test, alebo by mi tehu neukazal a mna by to mrzelo a mozno by som aj tehu bola... takto mam istotu - krvny test, je krvny test a ked bude HCG, tak budem aspon vediet jeho presnu hodnotu 😉

nellie_
autor
3. feb 2009

vieri ja mavam tak 30-31 dnovy cyklus...ale vacsinou dostanem na tretí den od vysadenia utroša..a dneska je to už stvrtý den a stale nic.... ale dufam ze uz dojde lebo tie prsia ma tak priserne bolia...rano som ich ledva narvala do podprdy a nikdy som taky "plny vystrih" este nemala... 😅 😅

nellie_
autor
3. feb 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie
dole pod aktualnym grafom je ten minuly posledny co som merala aj tam uz som davno mrchu mala...ale citim ze hadam dnes dojde...aj ked este nebol az taky rapidny pokles teploty dneska...tak asi zajtra...

sneci ty uz si dostala??

nellie_
autor
3. feb 2009

ja som drahemu ani nepovedala ze testujem....on je zmiereny s mrchou a nastastie to uz neberie tak moc tragicky ako minuly rok...uz sme si asi zvykli obidvaja.... 😅

snecka
3. feb 2009

Nellie nie včera som vysadila Utroš a čakám....

vierka
3. feb 2009

nelie - tak cisto teoreticky a hypoteticky od tej, co si BT nikdy nemerala a je este k tomu blondinka... tak si proste myslim, ze stale ta teplotka je pekne vysoka podla mna, ved je 36.9 - to je len desatinka od 37 a nikde neni napisane, ze ked je zena tehu musi mat tych 37... takze podla mna kym ti ta teplota este neklesne az do mrchy, tak ti proste este dovtedy budem drzat palce, lebo podla mna tie prsia nie su len tak... alebo si to uz mala niekedy z nejakych liekov???

nellie_
autor
3. feb 2009

vieri nie prsia ma fakt nikdy neboleli....a mrcha mi vacsinou vzdy dojde na treti den od vysadenia utrosa....uz to mi je divne... 😕 😕
som zvedava co zajtrajsia teplota ale asi uz bude rapidny mrchovsky pokles....

nellie_
autor
3. feb 2009

a ano aj s tou teplotou mas este pravdu...drzi sa celkom hore..tak dneska este asi mrcha nebude...teda podla teploty sa to tak netvari....

vierka
3. feb 2009

nelie - tak ja byt tebou, tak to kaslem a uvidim co z toho bude zajtra a pozajtra a popozajtra 😉

nellie_
autor
3. feb 2009

no dobre vieri pokusim sa.... 😉

vierka
3. feb 2009

nelie - ved ty si uz v podstate zmierena s tym, ze pride mrcha... takze nic horsieho sa uz nemoze stat - len sa to mozno zmeni a nepride 😀

nellie_
autor
3. feb 2009

vieri.. 😀 😀 😀
to si fakt super napisala.... 😉 ked sa tak nad tym zamyslim teoreticky aj prakticky máš pravdu devenko... 😉 😀 😀 😀 😀

alex
3. feb 2009

nellie, tak, tak, jeden biely test ešte nič neznamená, až keď príde mrcha a teplota bude dole, tak je to dôkaz, že nie si tehu, ale zatiaľ stále veríme...

ja som dnes zase raz zaspala, takže som merala až o 7:15 a teplotka bola 36,8. Nič svetoborné, tak uvidíme...

vierka
3. feb 2009

nelie - tie baby maju 36.1 a ty tu "places" ze mas len 36.9??? 😀 😀 😀

alex - a ty mas kde grafik???

alex
3. feb 2009

vierka sekundu a dám ho sem 😉

nellie_
autor
3. feb 2009

alex dobre to flakas...merias riadne podla smradu... 😝 😀 😀 😀 😀

vieri kde tu vidis niekoho plakat??? ja mam nasadeny usmev cislo 15 😀 😀 😀 😀 keby idem na bicykli mam plne zuby mušiek...a teda keby je leto lebo v zime asi tazko... 😀 😀 😀 😀 😀

alex
3. feb 2009

nellie, no to sme boli na dovolenke a tam teplomer okupoval manžel, takže som nemohla merať 😅

alex
3. feb 2009

a ešte dve teploty zo začiatku som si vyhodila, lebo mi to označilo ovulku moc skoro, tak som si ju takto napasovala.

nellie_
autor
3. feb 2009

ano ano tak ti to prepacim tento krat.... 😉

nellie_
autor
3. feb 2009

ale myslim ze tiez sa drzis dost vysoko.... 😉

alex
3. feb 2009

uff, to mi odľahlo 😝 😅 😀

alex
3. feb 2009

no nehovorím, že je to nízko, ale nie je to nič svetoborné, tak uvidíme. Neverím ale, že to vyšlo, ale som ticho 🤐

Do kelu, tak nám to dobre vyšlo, že sme boli takto naraz a takéto sklamania, sakra 😠

vierka
3. feb 2009

alex - tak to ti pekne stuplo od posledneho meriania 😀

nelie - ved ten plac bol v uvodzovkach... skor to bolo myslene ako plasenie 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre